lekarz Andrzej Koziak

Chirurg ogólny, Urolog

potwierdzam to co "Anonim" napisał, nie ma co tracić czasu na tego tzw. "lekarza", Zmarnuje tylko Wasz czas... Panie Lekarzu czas pacjenta też jest bardzo ważny nie tylko Pański. Niech mi Pan uwierzy nikt nie chodzi po lekarzach bez powodu i wydaje swoje ciężko zarobione pieniądze na dojazdy tylko po to by usłyszeć "po co Pan, Pani przyjechał/a". Może to Pan "Panie Lekarzu" kiedyś przeczyta i coś do Pana dotrze.

Pierwszy i ostatni raz!!! Wystrzegajcie się tego lekarza! Zmarnuje tylko Wasz czas... Nie zdążyłam nawet przedstawić swojego problemu,a nawet usiąść, a już usłyszałam tekst "nie ma Pani szpitala w Białej Podlaskiej? Tutaj są miejscowi ciężko chorzy ludzie tak jak ten co był przed Panią". Jak tak można oceniać ludzi nie zapytawszy najpierw o przyczynę wizyty itp? To że jestem młodą osobą i nie snuje się po ścianie nie oznacza że nie potrzebuje pomocy!!! Czasami z drobnostki powstają poważne choroby, ale Pan "doktor" chyba woli przyjmować osoby, które są umierające i może jeszcze zbliżone dla jego wieku... Po co trzymać takich emerytów w szpitalu? Lepiej dać młodej i ambitnej osobie miejsce pracy niż zostawić takiego co segreguje pacjentów zamiast przyjąć i wysłuchać każdego bez względu na wiek, poziom choroby, płeć... Skoro w wynikach badań jest coś wysoko poza normą i pacjent skarży się na jakieś dolegliwości to lekarz powinien zbadać to pod różnym kątem, a nie sobie olać, a potem słyszymy w wiadomościach, że pacjent został odprawiony z kwitkiem, a potem zmarł. Kto teraz będzie następny? A to że jestem z okolic Białej Podlaskiej nie oznacza, że nie mogę skorzystać z usług innego szpitala. Mam prawo wybrać szpital i lekarza. Szkoda, że nikt nie dał Panu wcześniej opinii przynajmniej nie zmarnowałabym swojego czasu... Teraz już wiem, czemu w ciągu tygodnia dostałam się do urologa w Łosicach, gdzie w Białej terminy są dopiero na wrzesień... Do Pana chodzą chyba takie same osoby jak ja, czyli nie uświadomione wcześniej przez innych co je czeka!!! Mam nadzieję, że dzięki mojej opinii nikt więcej nie zmarnuje swojego czasu i trafi na lepszego lekarza!