Chirurg Ogólny Siedlce

Siedlce

NIezwykła wiedza, konkretny, profesjonalny.

NIezwykła wiedza, konkretny, profesjonalny.

Siedlce

Profesjonalista najwyższej klasy, polecam z czystym sumieniem każdemu. Lekarz godny polecenia i pełen życzliwości wobec pacjenta.

Opinia dodana przez: K.

lekarz Jarosław Puścion

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

polecam bardzo tego lekarza ,jest uprzejmy konkretny ,posiada niebianskie podejscie do pacjenta z chorobami nowotworowymi i chirurg zlota raczka.

Opinia dodana przez: hanna

Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego RM-MEDITRANS
ul. bp. Ignacego Świrskiego 38
08-110 Siedlce

Kompetentny lekarz, w pełni poświęca czas aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości łącznie z zaangażowanie czasu prywatnego. Zależy mu na człowieku.

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Doktor Mazur to bardzo dobry lekarz. Dobro pacjenta jest dla niego ważne, nie bagatelizuje niczego. Wszystko wytłumaczy, znajdzie czas na rozmowę. Polecam

Siedlce

W sobotę byłam z 90 letnią Mamą na SORze w szpitalu.Jestem zachwycona tym lekarzem. Nie czułam się jak intruz. Bardzo godny polecenia, zaufania. No i faktycznie bardzo przystojny, dowcipny. Gdyby takich lekarzy było więcej to świat byłby piękniejszy. Dziękuję Ci Panie Doktorze.!

Opinia dodana przez: Jola

Asłanowicza 29 lok. 2
08-110 Siedlce

bardzo kulturalny i kompetentny lekarz. Polecam.

bardzo kulturalny i kompetentny lekarz. Polecam.

ta pani doktor jest naprawde godna zaufania trafiłam po dwóch dniach z ostrym bólem brzucha praktycznie na stół co okazało sie ze wyrostek a w poprzedni dzień z takim bólem brzucha odesłano mnie do domu w wojewódzkim szpitalu bez żadnych badan co lakarz stwierdził że to kolka jelitowa i naprawde okazał sie lekarzem który lekceważył mój ból .pani miła była bardzo i naprawde niewiem co by było gdybym nie trafiła do tej pani i dziwią mnie naprawde te złe opinie

Siedlce

Doktor Szymon Głowacki jest super lekarzem i człowiekiem oby wszyscy tacy byli to nawet nie byłoby strach chorować 👍 . Polecam wszystkim 👍

Opinia dodana przez: Justyna Badaczewska

Przychodnia Lekarska "Żaczek"
10 Lutego 15
08-110 Siedlce

Profesjonalny, kulturalny lekarz. Takich jest już coraz mniej. Bardzo duża wiedza. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu, interesuje się, pamięta. Polecam z całego serca. Dobry człowiek i lekarz.