Chirurg Ogólny Siedlce

Siedlce

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Pełen profesjonalizm, kultura i odpowiednie podejście do pacjenta.

Siedlce

Profesjonalista najwyższej klasy, polecam z czystym sumieniem każdemu. Lekarz godny polecenia i pełen życzliwości wobec pacjenta.
Opinia dodana przez: K.

lekarz Jarosław Puścion

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

polecam bardzo tego lekarza ,jest uprzejmy konkretny ,posiada niebianskie podejscie do pacjenta z chorobami nowotworowymi i chirurg zlota raczka.
Opinia dodana przez: hanna

Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego RM-MEDITRANS
ul. bp. Ignacego Świrskiego 38
08-110 Siedlce

Kompetentny lekarz, w pełni poświęca czas aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości łącznie z zaangażowanie czasu prywatnego. Zależy mu na człowieku.

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Doktor Mazur to bardzo dobry lekarz. Dobro pacjenta jest dla niego ważne, nie bagatelizuje niczego. Wszystko wytłumaczy, znajdzie czas na rozmowę. Polecam

Siedlce

W sobotę byłam z 90 letnią Mamą na SORze w szpitalu.Jestem zachwycona tym lekarzem. Nie czułam się jak intruz. Bardzo godny polecenia, zaufania. No i faktycznie bardzo przystojny, dowcipny. Gdyby takich lekarzy było więcej to świat byłby piękniejszy. Dziękuję Ci Panie Doktorze.!
Opinia dodana przez: Jola
Byłem na badaniu usg u pani doktor.Badanie wykonane profesjonalnie z pełnym omówieniem poszczególnych organów.Przy okazji pani doktor zauważyła inną chorobę nie związaną z usg. Dokładnie omówiła tą chorobę i wytłumaczyła ,że potrzebna jest operacja.Uzgodniliśmy termin zabiegu i wytłumaczyła mi jak on będzie przebiegał.Pani doktor nie patrzyła na zegarek ,że czas wizyty się wydłuża tylko starała się jak najdokładniej wszystko omówić.Uważam panią doktor za miłą, sympatyczną i profesjonalną osobę godną polecenia ...
Opinia dodana przez: Antoni

Asłanowicza 29 lok. 2
08-110 Siedlce

Wysoka kultura, duża wiedza medyczna, ma czas na wyjaśnienie najmniejszego szczegółu na temat choroby. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Henryk

Siedlce

Doktor Głowacki potraktował mnie szablonowo. Mój przypadek wymagał wsłuchania się w to, co mówi pacjent i odpowiedniego zareagowania. Niestety dr Głowacki zbagatelizował wszystko, wykazał się zerową empatią i brakiem szacunku dla pacjenta. Zrobił mi prywatnie gastroskopię, ale zostało podjęte złe leczenie, bo dziś - po gastroskopii u innego lekarza - wiem, że choroba rozwinęła się. W związku z nasilającymi się problemami z układem pokarmowym, konieczna była kolonoskopia. Doktorowi Głowackiemu nie ...

Przychodnia Lekarska "Żaczek"
10 Lutego 15
08-110 Siedlce

Wizyta miała miejsce na Izbie przyjęć szpitala w Łosicach.

Kilka dni po zdjęciu szwów i zdjęciu opatrunku zaobserwowałem kilka wystających nici z gojącej sie rany. Będąc przekonany że owe nici nie powinny wystawać ze skóry skoro miałem już teoretycznie zdjęte szwy udałem się natychmiast na izbę przyjeć. Tam lekarz szydził ze mnie że cytat "z czym takim można zyć lata i to nie powód aby przychodzić w nocy na ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

Chirurdzy ogólni w Siedlcach