Chirurg Ogólny Siedlce

lekarz Szymon Głowacki

Siedlce

To najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Okazję do korzystania z pracy tego człowieka miało wielu moich bliskich i znajomych. Nie mam pojęcia skąd bierze siłę do obsługi takiej liczby pacjentów, ale robi to bez zarzutu. Posiada wielką wiedzę i intuicję. Jest w swoim podejściu do pacjenta delikatny i stanowczy jednocześnie. Zawsze poświęcał tyle czasu ile było konieczne. Że zmęczony? Czy ktoś się dziwi? Że bierze pieniążki za swoją pracę? A ktoś ...

lekarz Krzysztof Boguszewski

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Siedlce

Trafiłam do doktora z 5-latkiem, który rozciął głowę. Nie mam żadnych zarzutów ani do kompetencji ani do kultury osobistej tego lekarza.
Opinia dodana przez: wiola

lekarz Jarosław Olszewski

Przychodnia " Żaczek "
10-Lutego 15
08-110 Siedlce

Jestem już starszą osobą i stałą pacjętką Pana Doktora.Chcę podkreślić, że jest bardzo dobrym specjalistą, wyleczył mnie z zakrzepicy najpierw lewej , a potem prawej nogi, nie lekceważył moich sugestji i w razie nie planowanej wizyty zawsze zgodził się mnie przyjąć
Opinia dodana przez: stała pacjętka Halina D

lekarz Stanisław Jeziernicki

Przychodnia Lekarska "Żaczek"
10 Lutego 15
08-110 Siedlce

Dr Stanisław Jeziernicki jest najlepszym chirurgiem! W szpitalu w Łosicach ocalił mojemu tacie nogę, którą w szpitalu w Siedlcach przygotowywali do amputacji i mówili, że nie da się jej uratować. Minął prawie rok od operacji (bardzo ciężkiej) a noga taty jest dobrze ukrwiona. Nawet inni lekarze mówili, że to jest cud.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Krzysztof Kicki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

DR KRZYSZTOF KICKI TO BARDZO DOBRY LEKARZ,CZŁOWIEK Z WIELKIM SERCEM DO PACJENTÓW .TYLKO ON POTRAFIŁ WYLECZYĆ MOJĄ STOPĘ CUKRZYCOWĄ .

dr n. med. Henryk Komoń

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Siedlce

Genialny chirurg, dla ratowania życia pacjenta potrafi przeprowadzić operację na wyczucie, precyzyjnie znajdując miejsce chorobowe. Wiedza, doświadczenie i ogromna doza człowieczeństwa, to główne cechy Pana doktora.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Adam Haczkur

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Siedlce

Konkretny,rzeczowy ,dobry fachowiec.Do tego jeszcze uprzejmy i życzliwy.Polecam z całego serca. Mi bardzo pomógł.

lekarz Michał Kołodziejak

Siedlce

W sobotę byłam z 90 letnią Mamą na SORze w szpitalu.Jestem zachwycona tym lekarzem. Nie czułam się jak intruz. Bardzo godny polecenia, zaufania. No i faktycznie bardzo przystojny, dowcipny. Gdyby takich lekarzy było więcej to świat byłby piękniejszy. Dziękuję Ci Panie Doktorze.!
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Piotr Sienkiewicz

Siedlce

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Pełen profesjonalizm, kultura i odpowiednie podejście do pacjenta.
Byłem na badaniu usg u pani doktor.Badanie wykonane profesjonalnie z pełnym omówieniem poszczególnych organów.Przy okazji pani doktor zauważyła inną chorobę nie związaną z usg. Dokładnie omówiła tą chorobę i wytłumaczyła ,że potrzebna jest operacja.Uzgodniliśmy termin zabiegu i wytłumaczyła mi jak on będzie przebiegał.Pani doktor nie patrzyła na zegarek ,że czas wizyty się wydłuża tylko starała się jak najdokładniej wszystko omówić.Uważam panią doktor za miłą, sympatyczną i profesjonalną osobę godną polecenia ...
Opinia dodana przez: Antoni

Chirurdzy ogólni w Siedlcach