Chirurg Ogólny Siedlce

Siedlce

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Pełen profesjonalizm, kultura i odpowiednie podejście do pacjenta.

Siedlce

Profesjonalista najwyższej klasy, polecam z czystym sumieniem każdemu. Lekarz godny polecenia i pełen życzliwości wobec pacjenta.

Opinia dodana przez: K.

lekarz Jarosław Puścion

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

polecam bardzo tego lekarza ,jest uprzejmy konkretny ,posiada niebianskie podejscie do pacjenta z chorobami nowotworowymi i chirurg zlota raczka.

Opinia dodana przez: hanna

Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego RM-MEDITRANS
ul. bp. Ignacego Świrskiego 38
08-110 Siedlce

Kompetentny lekarz, w pełni poświęca czas aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości łącznie z zaangażowanie czasu prywatnego. Zależy mu na człowieku.

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Doktor Mazur to bardzo dobry lekarz. Dobro pacjenta jest dla niego ważne, nie bagatelizuje niczego. Wszystko wytłumaczy, znajdzie czas na rozmowę. Polecam

Siedlce

W sobotę byłam z 90 letnią Mamą na SORze w szpitalu.Jestem zachwycona tym lekarzem. Nie czułam się jak intruz. Bardzo godny polecenia, zaufania. No i faktycznie bardzo przystojny, dowcipny. Gdyby takich lekarzy było więcej to świat byłby piękniejszy. Dziękuję Ci Panie Doktorze.!

Opinia dodana przez: Jola

ta pani doktor jest naprawde godna zaufania trafiłam po dwóch dniach z ostrym bólem brzucha praktycznie na stół co okazało sie ze wyrostek a w poprzedni dzień z takim bólem brzucha odesłano mnie do domu w wojewódzkim szpitalu bez żadnych badan co lakarz stwierdził że to kolka jelitowa i naprawde okazał sie lekarzem który lekceważył mój ból .pani miła była bardzo i naprawde niewiem co by było gdybym nie trafiła do tej pani i dziwią mnie naprawde te złe opinie

Asłanowicza 29 lok. 2
08-110 Siedlce

bardzo kulturalny i kompetentny lekarz. Polecam.

bardzo kulturalny i kompetentny lekarz. Polecam.

Siedlce

Doktor Głowacki potraktował mnie szablonowo. Mój przypadek wymagał wsłuchania się w to, co mówi pacjent i odpowiedniego zareagowania. Niestety dr Głowacki zbagatelizował wszystko, wykazał się zerową empatią i brakiem szacunku dla pacjenta. Zrobił mi prywatnie gastroskopię, ale zostało podjęte złe leczenie, bo dziś - po gastroskopii u innego lekarza - wiem, że choroba rozwinęła się. W związku z nasilającymi się problemami z układem pokarmowym, konieczna była kolonoskopia. Doktorowi Głowackiemu nie udało się jej wykonać w całości, ale za badanie kazał zapłacić pełną kwotę. Leki przepisał "w ciemno" - bez dodatkowych badań, bez pełnej kolonoskopii, a przede wszystkim bez diagnozy. To wszystko doprowadziło do bardzo złego samopoczucia i konieczności szukania pomocy u innego lekarza. Na szczęście udało mi się trafić do dobrego specjalisty, który wykonał szereg badań, w tym ponownie gastroskopię i kolonoskopię, której dr Głowacki wykonać nie potrafił, dokonał trafnej diagnozy oraz wdrożył odpowiednie leczenie, dzięki któremu czuję sie dziś dużo lepiej. Jest mi bardzo przykro, że trzydziestokilkuletnia osoba, pełna życia, została tak potraktowana przez lekarza. Nie sztuką jest leczyć standardowe choroby, sztuką jest rozpoznać i podjąć skuteczne leczenie tych mniej znanych, a to właśnie świadczy o klasie i profesjonalizmie lekarza oraz buduje zaufanie, czego niestety o dr. Głowackim napisać nie można. Nie polecam tego lekarza.

Przychodnia Lekarska "Żaczek"
10 Lutego 15
08-110 Siedlce

Wizyta miała miejsce na Izbie przyjęć szpitala w Łosicach.

Wizyta miała miejsce na Izbie przyjęć szpitala w Łosicach.

Kilka dni po zdjęciu szwów i zdjęciu opatrunku zaobserwowałem kilka wystających nici z gojącej sie rany. Będąc przekonany że owe nici nie powinny wystawać ze skóry skoro miałem już teoretycznie zdjęte szwy udałem się natychmiast na izbę przyjeć. Tam lekarz szydził ze mnie że cytat "z czym takim można zyć lata i to nie powód aby przychodzić w nocy na izbe przyjęć" oraz twierdził że żadnych nici nie widzi, Kiedy pokazałem mu palcem niebieskie nici wystające z palca wciąz bezczelnie twierdził że nic tam nie widzi.
Chwilę później obciął mi nozyczkami końce nici których wcześniej twierdził że nie widzi. Zachowywał się w sposób naganny wyśmiewając mnie i nie udzielając absolutnie żadnych rzeczowych wypowiedzi. Potrzebowałem jedynie prostej informacji czy jest normalne że na kilka dni po zdjęciu szwów wciąż wystają mi z niego niebieskie nici. Nie otrzymałem tej informacji po czym lekarz podsunął mi do podpisu nieczytelne bazgroły w karcie. Zdecydowanie odradzam lekarza nie tylko z powodu niefachowego podejścia ale także nagannego traktowania pacjenta. Po 2 tygodniach nici dalej wystają z rany a wokół nich pojawia się ropna wydzielina, jutro udaje sie do innego chirurga celem wyjaśnienia problemu. Wuzyta u Stanisława Jezernickiego była najgorszym spotkaniem z lekarzem jakie miałem w życiu. Odradzam go każdemu zwłaszcza, że zachowuje się jak zarozumiały gbur. Z poważaniem Grzegorz Wasiluk

Opinia dodana przez: Grzegorz

Chirurdzy ogólni w mieście Siedlce