Andrzej Kozłowski

Neurochirurg

POLECAM Z CALEGO SERCA BYLAM U DR. NA WIZYTACH NA KTORYCH MI WYTLUMACZYL WSZYTKO DOKLADNIE WYTLUMACZYL NA CZYM POLEGA MOJA CHOROBA JAK WYGLADA OPERACJA I JAKIE SA MOZLIWOSCI PRZESZLAM OPERACJE KTORA WYKONAL PAN DR.KOZLOWSKI W SUWALKACH I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA WRACAM DO ZDROWIA WSZYSTKO SIE UDALO KONTAKT Z DOKTOREM KOZLOWSKIM DOSKONALY NIEBYLO RZDNYCH PROBLEMOW JEZELI SZUKACIE DOBREGO NEUROCHIRURGA Z POWOLANIA TO TYLKO I WYLACZNIE DR.KOZLOWSKI.

Doktor Andrzej Kozlwoski oraz Doktor Pawel Piekarski to wspaniali lekarze neurochirurdzy. Bardzo uprzejmi dla pacjentow. Wysokiej klasy specjalisci o duzej wiedzy i doswiadczeniu. Dzieki nim jestem wolna od bolu ktory doskwieral mi przez dluzszy czas. Polecam serdecznie!!!!!

Polecam serdecznie!!!!!

Witam wszystkich . Mariusz G. z Łomży. Jestem 4 dni po operacji : "FENESTRACJA L5/S1 LEWOSTRONNA I USUNIĘCIE J. MACIEŻDŻYSTEGO L5/S1", przez zespół Dr. Pawła Piekarskiego i Dr Andrzeja Kozłowskiego w Bielsku Podlaskim. Ludziska to najlepsi specjaliści jakich spotkałem. Potwierdzam wszystkie wcześniejsze pozytywne opinie. Mistrzostwo świata. 3 lata spędzone na zastrzykach bez sensu.Inni lekarze byli takiego zdania:"chodzisz pan to chodź, jak się przewrócisz to dopiero operacja". Większość myśli że operacja kręgosłupa wiąże się z ryzykiem wylądowania na wózku. Nigdy w życiu!! Malutki bezinwazyjny zabieg. Do samego końca czułem się bezpiecznie. ...

Malutki bezinwazyjny zabieg. Do samego końca czułem się bezpiecznie. Na drugi dzień po operacji chodziłem już na własnych nogach.

polecam z calego serca doktora kozlowskiego bardzo dobry lekarz rzeczowy mily uprzejmy wszystko dokladnie mi wytlumaczyl na temat mojej choroby i operacji juz po drugiej wizycie zostalam zapisana na operacje bez zadnych problemow i dodatkowych kosztow mozna wszystko ustalic telefonicznie co sie chwali nie trzeba kilka razy jezdzic na wizyte palatna tylko przez telefon mi powiedzial co i jak.

Cóż...zdecydowanie lepszy kontakt z dr.Piekarskim ale tu nie o nim. Dr.Kozłowski przed operacją owszem miał czas ale po...niedoinformowana wyszłam ze szpitala. Kontakt tel.prawie niemożliwy. Po za tym czułam się zbywana gdy zadawałam pytania. Wcale nie jest lepiej choć wierzę że w końcu będzie. Co do uprzejmości - bardzo miły-tego nie można mu odmówić. Wiem,że ilość pacjentów ,operacje, podróże od szpitala do szpitala ,a i dojazdy do gab.prywatnych. są męczące i wymagają pośpiechu ale pacjent nie powinien być traktowany jak produkt wychodzący z taśmy. Przykre doświadczenie było 😞

Jestem już 2 tygodnie po operacji L5/S1 i czuję się świetnie. Zdecydowanie polecam kontakt z dr. Kozłowskim, wytłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i rozwiewający wszelkie obawy. Trochę mi brakowało po wykonanym zabiegu poświęcenia trochę więcej czasu na wytłumaczenie co i jak ale cóż zarówno długi weekend jak i ilość pacjentów w pewien sposób usprawiedliwia "pośpiech" w tej kwestii. Najważniejsze wytyczne zostały podane, więc brak uwag ☺. Zabieg bez komplikacji i to się liczy najbardziej 😀.

W listopadzie ubiegłego roku minął rok od operacji kręgosłupa. Cały czas od operacji nie było z nim żadnych problemów. Przed i po operacji wspaniałe podejście doktora. Polecam lekarza i obsługę w szpitalu w Bielsku Podlaskim.

Neurochirurg p. dr. Kozłowski Andrzej to serdeczny i konkretny fachowiec. Rzeczowo wyjaśnił moje wątpliwości.Po operacji kręgosłupa którą wykonał mi z dr. Piekarskim (którego oceniam również b. wysoko) w miłej atmosferze o. chirurgii w Bielsku Podlaskim odczuwam jedynie minimalny ból jak to po skaleczeniu. Można pomarzyć by wszędzie była taka opieka medyczna, polecam. Leszek.Z

Leszek.Z

Jestem po miesiącu od operacji.Czuję się z dnia na dzień coraz lepiej.Pan doktor Kozłowski jest godny polecenia.Jestem zadowolony, że zdecydowałem się na operację u doktora.Polecam

Dziwi mnie ilość pozytywnych komentarzy i opinii. Mam jak najgorsze wspomnienia z tym elementem o czym nakręciłem film będący moim świadectwem w sprawie nieuczciwego... - https://www.youtube.com/watch?v=oarJoh9QQAs