dr n. med. Andrzej Królicki

Wenerolog, Dermatolog, Anestezjolog

2,7
2,8
2,9

Dziwią mnie negtywne opinie na Dr.Krolickiego? Jest bardzo kompetentny , ajego podejście do pacjenta bardzo rzeczowe i zwięzłe .Wyłączył mni i jestem mu bardzo wdzięczny . Tadeusz

usuniete znamiona szybko sprawnie bezbolesnie, na pytania odpowiedzi udzial zwiezle i na temat jestem zadowolona , a czy jest mily?- normalny... to nie kolko wzajemnej adoracji

Wiyta udana. Miła i długa wizyta: o wszystkim zostałam poinformowana i to nazbyt szczegółowo :) Dobrze mam dobraną terapię. Doktor mi pomógł. Polecam z reką na sercu. Nina

Sympatyczny , miły a co najważniejsze - ZNA SIĘ NA TYM CO ROBI ! Dr. Królicki bardzo mi pomógł , za co jestem Mu ogromnie wdzięczna .

Sympatyczny , miły a co najważniejsze - ZNA SIĘ NA TYM CO ROBI !
Dr. Królicki bardzo mi pomógł , za co jestem Mu ogromnie wdzięczna .

Znamoina usunięte bez problemu, szybko i sprawnie.Nie mam nawet żadnej blizny. Lekarz bardzo kompetentny. Polecam!

bardzo wysoko oceniam fachowość pierwszy kontakt z lekarzem mialam ok 15 lat temu podczas publicznej wizyty w szpitalu na pomorzanach leczenie mojej twarzy przeszlo moje oczekiwania mila obsluga

Zdecydowanie polecam. Poza tym, ze jest świetnym specjalistą jest też wsaniałym czlowiekiem.

Odradzam stanowczo. Gdybym wiedziała, że tak mnie oszpeci to nigdy bym do niego nie poszła.

moje leczenie u innego9 dermatologa w związku ze zmianami skórnymi na twarzy trwały ok roku.Po 2 wizytach u dr Królickiego nie ma śladu po zmianach:)

Zdecydowanie nie polecam!! Arogancki opryskliwy cham a nie lekarz i w dodatku mi nie pomogł.