dr n. med. Andrzej Królicki

Wenerolog, Dermatolog, Anestezjolog

2,7
2,9

Odradzam, chyba, że macie ochotę wciąż chodzić na poprawki, za które też kasuje! Nie intetresuje się problemem, jest oschły i nieuprzejmy!

Przykład tego jak nie powinien wyglądać kontakt z lekarzem. Nigdy więcej do niego nie pójdę na wizytę. Lekceważące podejście zarówno do problemu jak i pacjenta. Właściwie to zerowe zainteresowanie

Sympatyczny , miły a co najważniejsze - ZNA SIĘ NA TYM CO ROBI ! Dr. Królicki bardzo mi pomógł , za co jestem Mu ogromnie wdzięczna .

Sympatyczny , miły a co najważniejsze - ZNA SIĘ NA TYM CO ROBI !
Dr. Królicki bardzo mi pomógł , za co jestem Mu ogromnie wdzięczna .

Leakarz okazał zupełny brak zainteresowania pacjentem, nie poswiecił czasu na wyjąsnienie chorby i w sposób arogancji wyprosił z gabinetu.

moje leczenie u innego9 dermatologa w związku ze zmianami skórnymi na twarzy trwały ok roku.Po 2 wizytach u dr Królickiego nie ma śladu po zmianach:)

Oceny powyżej to nie złośliwość z mojej strony lecz tak wygląda wizyta u tego człowieka. Pacjent jest dla niego zerem, do którego nie trzeba nawet się odzywać - a jeśli już to opryskliwie i obraźliwie. Nie do wiary, że są w tym zawodzie takie indywidua. Osobiście zmieniłem lekarza na kompetentnego. Na tego typka szkoda zwyczajnie czasu. Pozdrawiam

Wizyta u tego Pana trwała 2 minuty, koszt 80 zł. Nastraszył mnie tylko (chodziło o znamię), zalecił usunięcie - koszt 500 zł. Podejście do pacjenta lekceważące. Nie polecam. Zmieniłem lekarza na kompetentnego, a przede wszystkim z odpowiednim podejściem, który mnie uspokoił i miał czas, żeby wszystko dokładnie zbadać i wytłumaczyć. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tego "doktora" naciągacza.

bardzo wysoko oceniam fachowość pierwszy kontakt z lekarzem mialam ok 15 lat temu podczas publicznej wizyty w szpitalu na pomorzanach leczenie mojej twarzy przeszlo moje oczekiwania mila obsluga

Nie polecam. Jest zwykłym naciągaczem.

Nie polecam. Jest zwykłym naciągaczem.

Jestem zadowolony. Korzystalem z jego usług kilka razy i zawsze wychodziłem zadowolony.