lekarz Andrzej Księżarek

Najwieksza wada tego lekarza sa kolejki - niestety zanim wejdzie sie do gabinetu na wizyte czasami trzeba odczekac godzine. Ale zalet jest na szczescie wiecej - kompetentny w tym co robi, potrafi zajac sie pacjentem a przede wszystkim udziela informacji co sie dzieje z dzieckiem. To moja druga ciaza ale w porownaniu do pierszej u innego lekarza - niebo a ziemia.

Całkowicie polecam!! Miałam dość trudną ciaże ponieważ było podejrzenie o choroby genetyczne. Jako jedyny lekarz dodawał mi otuchy podczas gdzy reszta mówiła tylko "przykro mi". Jak się okazało mam zdrową córkę która przyszła na swiat przez cięcie. Pomógł w tym pan doktor Księżarek. W ciągu tego jak leżałam jeszcze w szpitalu przychodził i dopytywał się jak się czuje i czy wszystko wporządku, a wcale nie musiał! Czasem sprawia złe wrażenie na 1 wizytach ale każdy moze mieć zły dzień.

Zdecydowanie nie polecam. Szkoda kasy i czasu.

Zdecydowanie nie polecam. Szkoda kasy i czasu.

Uczeszczam do tego lakarza ,jestem zdecydowanie zadowolona . Jest lekarzem delikatnym ,ale zdecydowanie wie co i jak ...Gabinet bardzo dobrze wyposarzony i az milo sie idzie :) pozdrawiam i Polecam :)

Lekarz godny polecenia! prowadził moją ciążę wspaniale - spełnił moje wszelkie oczekiwania jako ginekolog - zaufany i kompetentny lekarz każdej kobiety.

Świetny fachowiec, wysoka kultura!Bardzo wnikliwie wsłuchuje się w to co pacjentka ma do powiedzienia. Dokladnie bada. Ma świetny sprzęt diagnostyczny.

Polecam zdecydowanie. Od wielu lat jestem pacjentką tego lekarza. Poprowadził z sukcesem moje dwie ciąże :). Godny zaufania, sympatyczny, profesjonalista. Jedyny minus to te kolejki...

Polecam zdecydowanie.

Jestem bardzo zadowolona: pan doktor miły, widać, że zna się na rzeczy. Wzbudza zaufanie, potrafi wszystko wyjaśnić. Zdecydowanie polecam! Kilka lat temu pan doktor przyjmował w Pyskowicach i już wtedy kolejki były bardzo długie :( Ale to jedyny minus. Za całokształt ocena maksymalna.

Sympatyczny ale i kompetentny! Polecam ceniącym wiedzę! Niestety dłuuugaśne kolejki do gabinetu!