dr Andrzej Kustra

3,2
2,9
3,1
3,1

Świetny lekarz, bez "kija" w pewnej części ciała, bardzo pomocny człowiek, faktycznie zainteresowany pacjentem. Przechodzi od razu na "Ty" co jak widać nie wszystkim pasuje... Ja jestem zadowolona i z efektów i z podejścia lekarza. Jestem tam kolejny raz i mam ogromne zaufanie. Wiem, że w sytuacji problematycznej nie zostanę sama o czym miałam okazję się przekonać....

U Dr Kustry mialam wykonywany zabieg blefaroplastyki i powiekszania ust. Zależało mi na bardzo naturalnym wyglądzie, co zaznaczyła od razu na początku wizyty. Jestem bardzo zadowolona z efektów jednego i drugiego zabiegu. Doktor ma bardzo luźne podejście do pacjenta bardzo szybko skraca dystans. Uważam, że to bardzo poprawia atmosferę i przede wszystkim powoduje, że szybko znika stres przed zabiegiem. Bardzo polecam tego lekarza, podjęłabym dokładnie taką samą decyzję jeszcze raz

Witam, zdecydowałam się na dodanie komentarza, ponieważ przed wyborem gabinetu i lekarza, który miałby przeprowadzić u mnie zabieg blefaroplastyki, sama szukałam informacji na ten temat. Pan dr Andrzej Kustra to profesjonalista, ze świetnym podejściem do pacjenta. Udałam się na zabieg blefaroplastyki powiek górnych na początku stycznia. Zabieg został poprzedzony szczegółową rozmową. Doktor dokładnie wytłumaczył mi jak będzie wykonany zabieg i czego mogę się spodziewać. Podczas wizyt żadne pytanie nie pozostawało bez odpowiedzi. Miałam tylko obawy czy zabieg wyjdzie dobrze, teraz efekty są widoczne, poprawił się nie tylko wygląd mojej twarzy ...

Miałam tylko obawy czy zabieg wyjdzie dobrze, teraz efekty są widoczne, poprawił się nie tylko wygląd mojej twarzy ale przede wszystkim samopoczucie.
Po zabiegu, zaczęłam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam. Wdawało mi się, że może młodszy lekarz z zachodnią praktyką w innej klinice, do którego poszła tydzień później moja znajoma na zabieg, lepiej go przeprowadzi. Jednak po wielu rozmowach ze znajomą, która miała problemy po zabiegu, cieszę się że mnie operował dr Andrzej Kustra.
Jestem bardzo mile zaskoczona, że zabieg nie był bolesny. Zarówno podczas zabiegu jak i po, nie odczuwałam bólu. Fakt, nie mogłam prowadzić samochodu i sama wrócić do domu. Powieki pomimo półtora godzinnego leżenia po zabiegu z zimnymi kompresami były bardzo opuchnięte. Przez trzy dni leżałam prawie non stop z kompresami na oczach, z każdym dniem było coraz lepiej.
Miesiąc po zabiegu cięcia na powiekach były mało widoczne.
Szczerze polecam Pana dr Andrzeja Kustrę.

Lekarz bardziej dowcipny niż kompetentny. Nie wykonał zabiegu jaki chciałam, wykonał zupełnie co innego. Dokonał aplikacji kwasu w miejsca, o których przed zabiegiem nie było mowy. Tłumaczył po zabiegu, że szkoda ampułki więc zużył całą. Zeszpecił wykonując nieprawidłowo zabieg odświeżenia koloru i konturu ust, wepchał ile się da i byle jak, czego efektem były wielkie usta o całkowicie innym kształcie niż moje naturalne. Musiałam wykonać trzykrotnie zabieg hialuronizady. Nie bierze za nic odpowiedzialności. Koszt zabiegu dwa razy większy niż w innych klinikach. Dla zainteresowanych prześlę zdjęcia by pokazać, jak bardzo niefachowy jest ten Pan. Zaproszenia na imprezki po zabiegu - co najmniej niesmaczne.

W styczniu mialem zabieg usunięcia żylaków. Wszystko poszło dokładnie jak przedstawiał to Dr. Kustra. Cechuje się bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta. Bardzo godny polecenia 🙂

To co pisze P. Edyta i P.Ewa to prawda .Mogła bym pisać dużo bo byłam trzy razy w tej klinice. Ale jedna dla P. doktora liczy się tylko KASA.

Byłam Pana Doktora z mamą.Wpłaciła zaliczkę na zabieg (usunięcie żylaków) niestety musiała zrezygnować po 2 dniach.Kiedy zadzwoniła i poprosiła o zwrot pani w recepcji powiedziała raczej że nie będzie najmniejszego problemu tylko spyta Doktora.Niestety kolejnego dnia pani poinformowała mamę że pan Doktor Kustra zakupił już mamie rajstopy uciskowe.Dziwne bo pan Doktor nawet nie wymierzył jaki jest potrzebny rozmiar. Zachłanność Dr.Kustry nie zna granic Liczy się tylko KASA KASA KASA.

Byłam u Pana Andrzeja Kustry 2 razy, w tym jeden w ciąży. Wg mnie jest kompetentnym człowiekiem, lekarzem. Bardzo mi pomógł. Co do stwierdzenia "uważam, że jeśli lekarz nie wyleczy nie powinien brać pieniędzy za wizytę" - nie do końca się zgadzam. Lekarz poświęca nam swój czas - czas pracy. Oczywiście jeśli zabieg wykonany jest źle wtedy nie powinien przyjmować wynagrodzenia od pacjenta bądź naprawić swój błąd, ale z mojego doświadczenia wiem, że doktora Kustry to nie dotyczy. Ostatnio byłam w Re Vitae na konsultacji, Pan doktor odradził mi zabieg, który sobie "wymyśliłam" i zaproponował inny, z którego, tak myślę, będę bardziej zadowolona. Muszę tylko poczekać do czerwca. Długie terminy oczekiwania na konsultację czy sam zabieg lub operację świadczą przecież o tym, ze Pan Andrzej Kustra posiada odpowiednie kwalifikacje i umiejętności do wykonywania tego zawodu.
Pozdrawiam
Iwona Ch.

Uwaga na tego pseudo lekarza zrobił mi krzywdę i nie bierze za to żadnej odpowiedzialności na dodatek powiedział ze może byłam jeszcze u innego lekarza od zabiegu u tego pseudo lekarza mija drugi rok i jest strasznie nie mogę sobie wydarowac ze poszłam do tak nieodpowiedzialnej osoby pierwsze objawienie spotkanie tego pana który zachowywał się jak fircyk w zalotach zaproszenia na kawę narty itd powinno zapalić mi czerwone światełko jednak kiedy wróciłam aby pokazać jak mnie skrzywdził już nie był miły i panie na recepcji byli niegrzeczni i ordynarni ,Ale ostrzegam inne kobiety znajdź sprawdzonego lekarza.
Uważam ze wydane nie małe pieniądze w tej klinice powinny byc zwrócone i zapewnione u innego lekarza poprawienia tu dodać muszę że pan Andrzej najpierw próbował sam poprawić i jeszcze bardziej pogorszył

Efekty do wydanych pieniędzy nieadekwatne. Osobiście uważam, że jeśli lekarz nie wyleczy nie powinien brać pieniędzy za wizytę.

Efekty do wydanych pieniędzy nieadekwatne.