dr Andrzej Kustra

Chirurg naczyniowy

W styczniu mialem zabieg usunięcia żylaków. Wszystko poszło dokładnie jak przedstawiał to Dr. Kustra. Cechuje się bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta. Bardzo godny polecenia 🙂

To co pisze P. Edyta i P.Ewa to prawda .Mogła bym pisać dużo bo byłam trzy razy w tej klinice. Ale jedna dla P. doktora liczy się tylko KASA.

Byłam Pana Doktora z mamą.Wpłaciła zaliczkę na zabieg (usunięcie żylaków) niestety musiała zrezygnować po 2 dniach.Kiedy zadzwoniła i poprosiła o zwrot pani w recepcji powiedziała raczej że nie będzie najmniejszego problemu tylko spyta Doktora.Niestety kolejnego dnia pani poinformowała mamę że pan Doktor Kustra zakupił już mamie rajstopy uciskowe.Dziwne bo pan Doktor nawet nie wymierzył jaki jest potrzebny rozmiar. Zachłanność Dr.Kustry nie zna granic Liczy się tylko KASA KASA KASA.

Byłam u Pana Andrzeja Kustry 2 razy, w tym jeden w ciąży. Wg mnie jest kompetentnym człowiekiem, lekarzem. Bardzo mi pomógł. Co do stwierdzenia "uważam, że jeśli lekarz nie wyleczy nie powinien brać pieniędzy za wizytę" - nie do końca się zgadzam. Lekarz poświęca nam swój czas - czas pracy. Oczywiście jeśli zabieg wykonany jest źle wtedy nie powinien przyjmować wynagrodzenia od pacjenta bądź naprawić swój błąd, ale z mojego doświadczenia wiem, że doktora Kustry to nie dotyczy. Ostatnio byłam w Re Vitae na konsultacji, Pan doktor odradził mi zabieg, który sobie "wymyśliłam" i zaproponował inny, z którego, tak myślę, będę bardziej zadowolona. Muszę tylko poczekać do czerwca. Długie terminy oczekiwania na konsultację czy sam zabieg lub operację świadczą przecież o tym, ze Pan Andrzej Kustra posiada odpowiednie kwalifikacje i umiejętności do wykonywania tego zawodu.
Pozdrawiam
Iwona Ch.

Uwaga na tego pseudo lekarza zrobił mi krzywdę i nie bierze za to żadnej odpowiedzialności na dodatek powiedział ze może byłam jeszcze u innego lekarza od zabiegu u tego pseudo lekarza mija drugi rok i jest strasznie nie mogę sobie wydarowac ze poszłam do tak nieodpowiedzialnej osoby pierwsze objawienie spotkanie tego pana który zachowywał się jak fircyk w zalotach zaproszenia na kawę narty itd powinno zapalić mi czerwone światełko jednak kiedy wróciłam aby pokazać jak mnie skrzywdził już nie był miły i panie na recepcji byli niegrzeczni i ordynarni ,Ale ostrzegam inne kobiety znajdź sprawdzonego lekarza.
Uważam ze wydane nie małe pieniądze w tej klinice powinny byc zwrócone i zapewnione u innego lekarza poprawienia tu dodać muszę że pan Andrzej najpierw próbował sam poprawić i jeszcze bardziej pogorszył

Efekty do wydanych pieniędzy nieadekwatne. Osobiście uważam, że jeśli lekarz nie wyleczy nie powinien brać pieniędzy za wizytę.

Efekty do wydanych pieniędzy nieadekwatne.