Andrzej Makuch

Traumatolog, Ortopeda

Z porad doktora Makucha korzystam od jesieni 2007r. W Ełku nie ma chyba lepszego (przynajmniej ja nie znalazłam). Szczerze polecam.

Konkretny doktor. Jak jest źle, to mówi bez owijania w bawełnę co trzeba zrobić i to robi. Na tym naszym mazurskim zadupiu trudno o dobrego fachowca. Nie będę rozpisywać się na temat mojej dolegliwości, ważne że po dwóch operacjach biodro jest jak nowe. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Jak najbardziej polecam. Po skomplikowanym złamaniu ręki odsyłano mnie od jednej do drugiej osoby- poza lekami na niczym innym się nie kończyło. Zdecydowałam się na ponowną operację. Ręka działa jak nowa. Konkretny, cierpliwy człowiek. POlecam każdemu.

Do Pana Makucha trafiłem do wielu niudanych próbach leczenia kolana. Dziś mija prawie rok od postawionej diagnozy. Kolano jak nowe, skończyły się bóle, przykurcze itp. Polecam każdemu, kto ceni swój czas i zdrowie.

Po wypadku trafiłem do szpitala w Ełku.Liczne skomplikowane złamania poskładał profesjonalnie doktor Makuch.Dziś po wypadku nie ma żadnego śladu ,a ja z czystym sumieniem polecam tego lekarza znajomym i rodzinie. Solidny lekarz i dobry człowiek.

Solidny lekarz i dobry człowiek.

Bardzo dobry specjalista,zna się na swoim fachu,rzeczowo i konkretnie podchodzi do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona, moje kolano jest jak nowe (po artroskopii) mimo,że inni diagnozujący lekarze nie chcieli się podjąć "usprawnienia kolana".Dziękuję bardzo i polecam każdemu.

Nie dobry lekarz, źle leczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!