Andrzej Makuch

Traumatolog, Ortopeda

Jak najbardziej polecam. Po skomplikowanym złamaniu ręki odsyłano mnie od jednej do drugiej osoby- poza lekami na niczym innym się nie kończyło. Zdecydowałam się na ponowną operację. Ręka działa jak nowa. Konkretny, cierpliwy człowiek. POlecam każdemu.

Po wypadku trafiłem do szpitala w Ełku.Liczne skomplikowane złamania poskładał profesjonalnie doktor Makuch.Dziś po wypadku nie ma żadnego śladu ,a ja z czystym sumieniem polecam tego lekarza znajomym i rodzinie. Solidny lekarz i dobry człowiek.

Solidny lekarz i dobry człowiek.

Bardzo dobry specjalista,zna się na swoim fachu,rzeczowo i konkretnie podchodzi do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona, moje kolano jest jak nowe (po artroskopii) mimo,że inni diagnozujący lekarze nie chcieli się podjąć "usprawnienia kolana".Dziękuję bardzo i polecam każdemu.