lekarz Andrzej Mandat

Lekarz rodzinny

Swietny,kompetentny,obdarzony empatią fachowiec.To o takich lekarzach jak Pan Andrzej Mandat z przychodni VALIDUS w Łodzi powinniśmy słyszeć jak najwięcej.To oni w ciszy swoich gabinetów pracują nad zachowaniem naszego zdrowia,czasami wbrew temu co sami z nim robimy.

cudowny człowiek i lekarz. Zawsze celnie diagnozuje moje choroby, ale potrafi wysłać do innego lekarza, żeby wykluczyć ewentualny błąd-a w moim przypadku nigdy go nie popełnił. Takich ludzi rzadko się spotyka!!!

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZ .BRAK SŁÓW

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZ .BRAK SŁÓW

Wspaniały lekarz i człowiek, miły, cierpliwy, z poczuciem humoru, a co najważniejsze potrafiący zdiagnozować chorobę i wyleczyć ją. Kulturalny i kompetentny. Szczerze polecam. Szkoda, że już nie przyjmuje w Zduńskiej Woli.

Szkoda, że już nie przyjmuje w Zduńskiej Woli.

ja mam 36 lat i miałem do czynienia z lekarzami jak każdy,dr Mandat jest po prostu najlepszy ,szacunek.

Wspaniały człowiek- wspaniały lekarz.

Wspaniały człowiek- wspaniały lekarz.

świetny lekarz, miły i cierpliwy a co najwazniejsze potrafiący zdiagnozowac chorobe i wyleczyc ją. Kulturalny i kompetentny. Szczerze polecam

Znakomity lekarz,ma bardzo dobre podejście do pacjenta,serdeczny i zawsze uśmiechnięty.

Taki lekarz ,to juz naprawde przypadek--trudno dzis znalezc lekarza ktory (mimo wizyty darmowej-na kase chorych)tak poswiecalby sie swoim obowiazkom.Zawsze ma czas,potrafi wysluchac ,pomoc no i najwazniejsze dobrze leczyc.Taki lekarz to skarb.To lekarz z powolania ktory jest dla ludzi a nie dla kasy!!!!