lek. med. Andrzej Niedobit

Pan Doktor jest bardzo rzetelnym , kompetentnym i profesjonalnym lekarzem. Uratował zdrowie i życie mojej matce .Postawił trafną diagnozę , zoperował ją a leczenie przyniosło pozytywne efekty.A poza tym jest niezwykle ciepły i uprzejmy.

Pan Doktor jest bardzo rzetelnym , kompetentnym i profesjonalnym lekarzem.
Uratował zdrowie i życie mojej matce .Postawił trafną diagnozę , zoperował ją

Doskonały fachowiec , a przy tym niezwykle uprzejmy , kulturalny i rzeczowy .Potrafi wysłuchać pacjenta i wyjaśnić wszystkie zawiłości dotyczące choroby i leczenia operacyjnego .Został mi polecony i jestem mu wdzięczna za uratownie zdrowia i życia .

Jeden z najlepszych lekarzy w Lubartowie. Operował mojego ojca , niestety okazało się że ma złośliwego raka przewodów żółciowych .Ojciec utknął na miesiąc w szpitalu i miałam okazję obserwować na własne oczy jak masę ludzi położyło się do Pana Doktora na różne zabiegi i na drugi dzień zadowoleni wychodzili . W przypadku mojego ojca także zrobił co tylko mógł i dał nam możliwość dalszej walki w Warszawie za co chciałam serdecznie podziękować. Ojciec niestety już nie żyje , ale Pan walczył z nami z całych sił i za to bardzo dziękujemy Aneta Pietrzela z rodziną

Doskonały fachowiec , kompetentny ,rzeczowy,a do tego niezwyle ujmujacy i uprzejmy.Godny polecenia .

Doskonały fachowiec , kompetentny ,rzeczowy,a
do tego niezwyle ujmujacy i uprzejmy.Godny polecenia .