Andrzej Niezgoda

1,3

Niestety, potwierdzam złą. Lekarz przyjął mnie w asyście trojga osób, nie pytając o moją zgodę, prawdopodobnie studenci. Spojrzal na miejsce i nic nie stwierdził tak ma być, pulsowanie od kostek w górę. Brać maneż potas, stwierdziłem że biorę. Nalegałem na USG doplera, stwierdził że nie ma wskazania na takie badanie, gdybym miał gorączkę, opuchliznę to wtedy tak, pytam co mi dolega nie wiadomo. Przepisał maść i nic więcej.

Podczas wizyty więcej czasu lekarz poświecił prywatnej rozmowie z pielęgniarka niż mojej osobie. Przyszedłem z bólem podbrzusza i krwawieniem z pępka, doktor stwierdził ze nic mi nie jest i polecił nie robić nic przez miesiąc (praca fizyczna jest ważna częścią mojej pracy)... poza rzutem oka na pępek i opis usg sprzed roku nie zostałem w żaden sposób zbadany, nie dostałem żadnych wytycznych, żadnego terminu kolejnej konsultacji czy recepty. Poza strata czasu na dojazd nie osiągnąłem wizyta absolutnie nic. Lekarz nie miał maseczki, pielęgniarka założyła po kilku minutach, nie usłyszałem nawet dzień dobry czy do widzenia. Bardzo nie polecam

Tragedia !! Odradzam wszystkim ! Ten lekarz spóźnia się non stop i non stop problemy. Najgorsze że nikt z tym nic nie robi

Rzeznik!!! Nigdy wiecej nie chce widziec tego Pana! Po wycieciu dowiedzialam sie,ze nie bedzie zbadane(znamie) mimo,ze na skierowaniu od dermatologa mialam wpisane,ze ma byc wyciete i zbadane! Oby nic mi nie bylo! Nawet nie zamierzam isc tam sciagac szwow- pojde do swojej przychodni,nie bede pacjentka tego Pana.

Doktor kompetentny bardzo sympatyczny , wycinal mi guzka na ramieniu wszystko wyjasnil zabieg bez bolesny wyslal guzek do badania i czekam na wynik, jestem zadowolona z opieki i fachowego podejscia do mojej osoby.

Lekarz niekompetentny, nieuprzejmy, nic mi nie wytłumaczył. Poszłam pod nóż nie wiedząc, co będzie robił. Usuwał mi kaszaka. Nie dość, że znieczulenie nie działało tak jak powinno, to szanowny dr gadał pod nosem "tępy ten skalpel, jest do wyrzucenia, coś mi dzisiaj nie idzie". Skandal. Nigdy w życiu nie przeżyłam takiego strachu i bólu. Lekarz tak bardzo się męczył z wycięciem kaszaka tym beznadziejnym skalpelem, że mam posiniaczoną skórę dookoła szwów. Po zabiegu oczywiście się poryczałam. Nigdy nie zostałam tak potraktowana przez lekarza, którzy przecież powinien być pełen empatii. Co więcej, innym razem, mojemu ojcu starał się zrobić zastrzyk w kolano i trafił w kość... CO TO ZA LEKARZ, PYTAM SIĘ!

Mam 26lat i ogromnego żylaka, tworzą się nowe, jestem osobą szczupłą, aktywną zawodowo oraz fizycznie. Staram zdrowo się odżywiać. W rodzinie połowa osób ma problemy z krążeniem i niewydolnością żylną. Drętwieją i puchną mi nogi. Pan ,,doktor'' zaproponował mi zabieg prywatny za 1000zł! gdyż szpitale nie zajmują się usuwaniem żył tego typu. Zostaje mi profilaktyka (tylko, że problem już jest, a nie może się pojawić). ,,To tyle''. Nie polecam!!!

Nie polecam!!!

Ten lekarz usuwał mi znamię z twarzy. Oprócz tego, że nie usunął go w całości (pozostawił "korzeń"), to szwy które raczył mi założyć były założone bardzo słabo, co w konsekwencji skazuje mnie na szpecącą bliznę na twarzy. Nie polecam.

Lekarz ten nie dba o pacjenta, tylko o swoją kasę. Byłem u niego z kontuzją stawu skokowego. Jestem sportowcem, powrót do pełnej sprawności jest dla mnie bardzo ważny. Lekarz od początku bagatelizował sprawę. Uznał że nic mi nie jest, przypisał mi moczenie stopy w soli bocheńskiej jako złoty lek na wszystko. Po miesiącu nadal nie mogę sprawnie chodzić, nie mówiąc o bieganiu. Trafiłem do niego ponownie, dowiedziawszy się w spondylusie o możliwości zakupienia ortezy na staw skokowy z częściową refundacją NFZ. Nie wypisał mi wniosku, tłumacząc (dopiero jak go dopytałem nieco bardziej stanowczo), że skręcenie to jest "przedawnione", a on, z powodu rozliczeń z NFZem, bo chodzi zapewne o jakieś rozliczenia, o których zwykły pacjent nie ma pojęcia - nie ma zamiaru mi pomóc. OSTRZEGAM PRZED WIZYTĄ U TEGO "PANA DOKTORA"!!!!