prof. dr hab. n. med. Andrzej Oko

Nefrolog

Wizyta prywatna trwała bardzo krótko. Około 8 minut. Byłam z całą teczka badań aktualnych i na kilka lat wstecz. Aktualne TK zdjęcia USG opisy. Wypis ze szpitala. Dr przeczytał mi wypis ze szpitala na glos. Poten nastała cisza. Zero analizy. Poczułam się jak szary element. Nie polecam.

Wspaniały lekarz godny polecenia. Prawidłowa diagnoza i super podejście do pacjenta. Serdecznie polecam.

Dobry,wyrozumiały lekarz postawił dobrą diagnozę i uratował moje nerki .byłem dializowany 4 m-c .teraz już nie.

Jak najbardziej polecam ...po wizycie prywatnej w szybkim terminie znalazlam sie w klinice .

Bardzo dobry lekarz, obszerny wywian z pacjentem, diagnoza prawidłowa. Cena do negocjacji. Bardzo jestem zadowolona. Jak na Poznań-wybitny specjalista.

Naprawdę dobry lekarz. Przede wszystkim rzeczowy - nie owija w bawełnę. Wizyta kosztuje, ale jest tego warta. Jestem pod jego opieką 2 lata i naprawdę widzę, że zależy mu na zdrowiu pacjenta - zarówno prywatnie, jak i na oddziale szpitalnym. Bardzo wysoka kultura osobista.

Skandaliczne podejście do pacjenta , okropny facet , który chce kandydować na kierownika kliniki nefrologii