Nefrolog Poznań

NZOZ nad Matką i Dzieckiem

Poznań

Bardzo miła pani,uprzejma,wytłumaczy co i jak.Bardzo dobre podejście do dziecka.Serdecznie polecam tą panią doktor.

Opinia dodana przez: ania

Poznań

Super Pani Dr! Bardzo dobre podejście do chorego, skrupulatnie bada, dobrze wysłuchuje płuca, oskrzela.

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Polecam tego lekarza. Nigdy nie musiałam długo czekać na wizytę. Jestem zadowolona. Dzieci też chętnie do niego chodzą i nie boją się.

Sporna 16 (Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka)
Poznań

Leczymy się u p.oktora na Spornej, ale całe szczęście od sierpnia będzie przyjmował w Med Polonii. Na Sporną jest się trudno dostać, a w Med Polonii leczymy się juz cała rodziną. Szczerze polecam tego lekarza wszystkim rodzicom, którzy błądzą po lekarzach z chorobami ukladu moczowego dzieci. My walczyliśmy dlugo z infekcjami ukł moczowego u córki, aż nie dotarliśmy do dr Zaniewa. Wysoka kultura osobista, dobry kontakt z rodzicami i dzieckiem. Córka nie odchorowała wizyty placzem, a ja wszystkow eiedzialam po wyjściu z gabinetu. Polecam!!!

Prywatny Gabinet Lekarski
Lermontowa 14
60-461 Poznań

Doskonały człowiek. Pani doktor z powołania, która wkłada serce w to co robi. Polecam na 100% Szczerze mówiąc miałem wrażenie, że to się nie dzieje naprawdę. Ukłony dla Pani doktor

Opinia dodana przez: Grzegorz
Nefrolog Poznań prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Nefromed
ul. Dąbrowskiego 75
Poznań

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły.
Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, że
polityka ochrony zdrowia i NFZ niszczy takich fachowców i ich ogromne
zaangażowanie w pracy.

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły.
Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, że
polityka ochrony zdrowia i NFZ niszczy takich fachowców i ich ogromne
zaangażowanie w pracy.

Opinia dodana przez: zanzibar

Poznań

Zdecydowanie godna polecenia! Profesjonalizm w każdym calu, delikatna i czuła podczas badania. Polecam.

Opinia dodana przez: Lucyna

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
DOMINIKAŃSKA 4
61-762 Poznań

Dobry,wyrozumiały lekarz postawił dobrą diagnozę i uratował moje nerki .byłem dializowany 4 m-c .teraz już nie.

Opinia dodana przez: blaszko

Sporna 16 (Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka)
Poznań

Z córką trafiliśmy do doktorki że skierowana szpitalnego. Mimo wywiadu który został przeprowadzony dość szczegółowo, od pierwszej wizyty lekarka chciała położyć moje dziecko do szpitala tłumacząc że poszerzenie nerek jest za duże i prędzej czy później dojdzie do wady nerek! Do tego też wyniki ogólne moczu były dla niej beznadziejne. Z każdą wizyta słyszałam to samo, w momencie gdy został zapisany antybiotyk po którym córka mogla zacząć gorączkowac i wtedy już na pewno trafimy do szpitala udałam się do innego lekarza na konsultacje. Okazało się że córka wyniki ma prawidłowe a w nerkach jest już tylko szczelinami która zniknie. Ciarkowska nastraszyla mnie i naraziła moje dziecko na niepotrzebny stres i obciążenie organizmu zaledwie 4 miesięcznego dziecka!
Odradzam doktor Ciarkowska niby lekarz z doświadczeniem ale jak lekarz może oceniać stan nerek gdy sam nie wykonuje usg tylko odczytuje dane z kartki...
Do tego mina jej mówi o tym jak bardzo siedzi w gabinecie za karę a każdy pacjent jest dla niej tylko ciężarem.

lekarz Hanna Żebryk

Nefrolog, Lekarz medycyny pracy