Filtruj terminy

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Nefromed
ul. Dąbrowskiego 75
Poznań

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły.
Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, że
polityka ochrony zdrowia i NFZ niszczy takich fachowców i ich ogromne
zaangażowanie w pracy.
Opinia dodana przez: zanzibar

NZOZ nad Matką i Dzieckiem

Poznań

Bardzo miła pani,uprzejma,wytłumaczy co i jak.Bardzo dobre podejście do dziecka.Serdecznie polecam tą panią doktor.
Opinia dodana przez: ania

Poznań

Super Pani Dr! Bardzo dobre podejście do chorego, skrupulatnie bada, dobrze wysłuchuje płuca, oskrzela.

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Polecam tego lekarza. Nigdy nie musiałam długo czekać na wizytę. Jestem zadowolona. Dzieci też chętnie do niego chodzą i nie boją się.

Sporna 16 (Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka)
Poznań

Leczymy się u p.oktora na Spornej, ale całe szczęście od sierpnia będzie przyjmował w Med Polonii. Na Sporną jest się trudno dostać, a w Med Polonii leczymy się juz cała rodziną. Szczerze polecam tego lekarza wszystkim rodzicom, którzy błądzą po lekarzach z chorobami ukladu moczowego dzieci. My walczyliśmy dlugo z infekcjami ukł moczowego u córki, aż nie dotarliśmy do dr Zaniewa. Wysoka kultura osobista, dobry kontakt z rodzicami i dzieckiem. ...

Prywatny Gabinet Lekarski
Lermontowa 14
60-461 Poznań

Doskonały człowiek. Pani doktor z powołania, która wkłada serce w to co robi. Polecam na 100% Szczerze mówiąc miałem wrażenie, że to się nie dzieje naprawdę. Ukłony dla Pani doktor
Opinia dodana przez: Grzegorz

Poznań

Zdecydowanie godna polecenia! Profesjonalizm w każdym calu, delikatna i czuła podczas badania. Polecam.
Opinia dodana przez: Lucyna

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
DOMINIKAŃSKA 4
61-762 Poznań

Dobry,wyrozumiały lekarz postawił dobrą diagnozę i uratował moje nerki .byłem dializowany 4 m-c .teraz już nie.
Opinia dodana przez: blaszko

Sporna 16 (Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka)
Poznań

Z ręką na sercu polecam Panią Doktor. Prowadziła mnie przez ponad 15 lat, zawsze była miła, uprzejma, cierpliwa, wszystko potrafiła mojej mamie wytłumaczyć. Dzięki niej wyzdrowiałam i od wielu lat nie mam już rzutów choroby. Polecam zaufać temu specjaliście!
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Hanna Żebryk