Filtruj terminy

Nefrolog, Hipertensjolog

Nefromed
ul. Dąbrowskiego 75
Poznań

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły.
Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, że
polityka ochrony zdrowia i NFZ niszczy takich fachowców i ich ogromne
zaangażowanie w pracy.
Opinia dodana przez: zanzibar

dr n. med. Tomasz Krynicki

Nefrolog dziecięcy

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Polecam tego lekarza. Nigdy nie musiałam długo czekać na wizytę. Jestem zadowolona. Dzieci też chętnie do niego chodzą i nie boją się.

Wanda Ciarkowska

Nefrolog

Sporna 16 (Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka)
Poznań

Pani doktor ze wspaniałym podejściem do mojego dziecka, Mimo tego, iż wyniki badań kontrolnych były prawidłowe ( po pogodzie niewielkie obustronne poszerzenie miedniczek) mamy zjawić się raz jeszcze, żeby ponownie skontrolować sytuację, co uważam za profesjonalne podejście do choroby. Wywiad zebrany wnikliwe , wyjaśnione wszytskie możliwości, na szczęście nie musimy sprawdzać jak Pani doktor leczy ale bez wahania bym oddała dziecko w jej ręce.
Opinia dodana przez: Malwina

prof. dr hab. n. med. Andrzej Oko

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
DOMINIKAŃSKA 4
61-762 Poznań

Wizyta prywatna trwała bardzo krótko. Około 8 minut. Byłam z całą teczka badań aktualnych i na kilka lat wstecz. Aktualne TK zdjęcia USG opisy. Wypis ze szpitala. Dr przeczytał mi wypis ze szpitala na glos. Poten nastała cisza. Zero analizy. Poczułam się jak szary element. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Młoda kobieta

Lidia Kozioł

Poznań

Super Pani Dr! Bardzo dobre podejście do chorego, skrupulatnie bada, dobrze wysłuchuje płuca, oskrzela.

prof. Zofia Niemir

Poznań

Trafiłam do szpitala niedawno nie byłam nigdy pacjentka ktora chodziła do pani dr prywatnie i tez pewnie dlatego jestem traktowana jak powietrze! Proszę mi wierzyć, ze pani doktor od tyg nie przeprowadziła ani jednej ze mną rozmowy a podobno ona mnie prowadzi ! jedno badanie dziennie lub co drugi dzień! To jeszcze rozumiem ale to ze nawet pacjentowi nie spojrzy w oczy jest głucha na moje zadawane pytania i słucha ...

dr n. med. Anna Wasik-Olejnik

Internista, Nefrolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Lermontowa 14
60-461 Poznań

Doskonały człowiek. Pani doktor z powołania, która wkłada serce w to co robi. Polecam na 100% Szczerze mówiąc miałem wrażenie, że to się nie dzieje naprawdę. Ukłony dla Pani doktor
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Marcin Zaniew

Nefrolog dziecięcy

Sporna 16 (Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka)
Poznań

Leczymy się u p.oktora na Spornej, ale całe szczęście od sierpnia będzie przyjmował w Med Polonii. Na Sporną jest się trudno dostać, a w Med Polonii leczymy się juz cała rodziną. Szczerze polecam tego lekarza wszystkim rodzicom, którzy błądzą po lekarzach z chorobami ukladu moczowego dzieci. My walczyliśmy dlugo z infekcjami ukł moczowego u córki, aż nie dotarliśmy do dr Zaniewa. Wysoka kultura osobista, dobry kontakt z rodzicami i dzieckiem. ...

dr n. med. Dorota Salamon-Słowińska

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

NZOZ nad Matką i Dzieckiem

Poznań

Bardzo miła pani,uprzejma,wytłumaczy co i jak.Bardzo dobre podejście do dziecka.Serdecznie polecam tą panią doktor.
Opinia dodana przez: ania

dr Paweł Bączyk

Specj. Prakt. Lek. i Centrum Dializ Szamotuły
Nałkowskiej 21
60-573 Poznań

dobry lekarz miły człowiek leczy kąkretnie i rzeczowo stawia diagnozę , poza tym nie zostawia bez dalszej opieki

Nefrolodzy w Poznaniu