Wanda Ciarkowska

Nefrolog

Bardzo polecam Panią doktor. Do pani doktor trafiłam z córeczką u której wykryto powiększone miedniczkę nerkowe. Najprawdopodobniej wszystko się już unormowało jednak Pani doktor zleciła ponowne badania i i wizytę kontrolą a w między czasie tele poradę. Pani Ciarkowska jest konkretna i do tego bardzo miła.

Pani doktor jest konkretną osobą. Z dużą cierpliwością i zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Dokładnie wszystko wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie. Jesteśmy zadowoleni. Polecamy!!

Pani doktor ze wspaniałym podejściem do mojego dziecka, Mimo tego, iż wyniki badań kontrolnych były prawidłowe ( po pogodzie niewielkie obustronne poszerzenie miedniczek) mamy zjawić się raz jeszcze, żeby ponownie skontrolować sytuację, co uważam za profesjonalne podejście do choroby. Wywiad zebrany wnikliwe , wyjaśnione wszytskie możliwości, na szczęście nie musimy sprawdzać jak Pani doktor leczy ale bez wahania bym oddała dziecko w jej ręce.

Z ręką na sercu polecam Panią Doktor. Prowadziła mnie przez ponad 15 lat, zawsze była miła, uprzejma, cierpliwa, wszystko potrafiła mojej mamie wytłumaczyć. Dzięki niej wyzdrowiałam i od wielu lat nie mam już rzutów choroby. Polecam zaufać temu specjaliście!

Z córką trafiliśmy do doktorki że skierowana szpitalnego. Mimo wywiadu który został przeprowadzony dość szczegółowo, od pierwszej wizyty lekarka chciała położyć moje dziecko do szpitala tłumacząc że poszerzenie nerek jest za duże i prędzej czy później dojdzie do wady nerek! Do tego też wyniki ogólne moczu były dla niej beznadziejne. Z każdą wizyta słyszałam to samo, w momencie gdy został zapisany antybiotyk po którym córka mogla zacząć gorączkowac i wtedy już na pewno trafimy do szpitala udałam się do innego lekarza na konsultacje. Okazało się że córka wyniki ma prawidłowe a w nerkach jest już tylko szczelinami która zniknie. Ciarkowska nastraszyla mnie i naraziła moje dziecko na niepotrzebny stres i obciążenie organizmu zaledwie 4 miesięcznego dziecka!
Odradzam doktor Ciarkowska niby lekarz z doświadczeniem ale jak lekarz może oceniać stan nerek gdy sam nie wykonuje usg tylko odczytuje dane z kartki...
Do tego mina jej mówi o tym jak bardzo siedzi w gabinecie za karę a każdy pacjent jest dla niej tylko ciężarem.

Zdecydowanie polecam ! Leczy moje dziecko już jakiś czas i jesteśmy bardzo zadowoleni . Ma duże doświadczenie , cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Patrzy na pacjenta całościowo , dostrzega też inne problemy poza swoją specjalizacją .Jest miła i ciepła , potrafi nawiązać dobry kontakt z małym pacjentem i rodzicami . Jeszcze raz gorąco polecam :)

Byłam z dzieckiem u pani doktor. Była to moja pierwsza wizyta i ostatnia. Na początku Pani Doktor przeprowadziła ze mną wywiad i wydawało się, że pójdzie wszystko dobrze. Pani doktor chciała zbadać moje dziecko. Córka była zdenerwowana nie wiedziała co to będzie za badanie. Pani doktor zamiast spróbować przekonać dziecko stwierdziła że mam zmienić lekarza gdyż nie będzie współpracować z takim "krnąbrnym" dzieckiem. Jestem zbulwersowana podejściem tej osoby w stosunku do dziecka. Lekarka była nieuprzejma w stosunku do mnie jako rodzica i mojego dziecka. Nie polecam!!!

Od jedenastu lat prowadzi moje dziecko.Wspaniały lekarz,dobra ciepła osoba.Naprawdę pomaga dzieciakom.

Pani doktor doskonale dobrała leczenie zaleciła wizytę u gastroenterologa i dalsze leczenie u urologa co wyszło na dobre i dzięki temu moja córka jest już prawie w pełni zdrowa tylko co jakiś czas jeżdzimy na kontrolę. dziękujemy jej z całego serca i nasze dziecko też. pozdrawiamy serdecznie panią doktor

pani doktor niby chce leczyc ale za bardzo nie potrafi wykryc choroby jej wzrok mnie przeraza niby daje skierowania na badania ale na pytanie jakich kremow uzywac na zaczerwieniona pupe dziecka odpowiedziala ze trzeba probowac po kolei az ktorys zadziala moze radzi sobie doskonale z innymi przypadkami ale z naszym raczej nie