dr n. med. Andrzej Olipra

Chirurg ogólny

jest bardzo dobrym lekarzem ,dostępny,cierpliwy ,mimo swojego wieku jest bardzo przystojny,jestem po zabiegu ,który wykonał Pan doktor i czuje się jak nowo narodzona ,a trzech lekarzy nie rozpoznali mojej choroby i nie chcieli mnie operować ,potraktowali mnie jak histeryczkę,bardzo jestem doktorowi wdzięczna i wszystkim go polecam

Lekarz o dużej kulturze osobistej, bardzo opanowany, słucha pacjenta i odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie zgłębia problem. Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza i z czystym sumieniem mogę go polecić osobom, które potrzebują zdiagnozowania.