lekarz Andrzej Perchel

3,9
3,6
3,9
3,6

W sierpniu miałam operację kolana i z efektów jestem bardzo zadowolona. Dr Perchel wytłumaczył mi szczegółowo leczenie i sam zabieg operacyjny. Czytałam zarzuty że badanie było bolesne. Nie wiem w jaki inny sposób można prawidłowo zdiagnozować pacjenta niż przez badanie, a to czasem boli. Doktor dokładnie sprawdził mi również stawy biodrowe i zdrowe kolano, więc bada pacjenta kompleksowo. W trakcie zabiegu cały czas tłumaczył mi co robi i wyjaśnił mi przyczyny moich dolegliwości a przed wyjściem do domu ze szpitala, dokładnie pokazał mi ćwiczenia usprawniające. Teraz jest zaledwie miesiąc po ...

W trakcie zabiegu cały czas tłumaczył mi co robi i wyjaśnił mi przyczyny moich dolegliwości a przed wyjściem do domu ze szpitala, dokładnie pokazał mi ćwiczenia usprawniające. Teraz jest zaledwie miesiąc po zabiegu a ja mogę normalnie chodzić, mimo że jestem osobą otyłą. To że płaciłam za zabieg nie ma nic do rzeczy, z ubezpieczenia musiałabym czekać minimum pół roku. Sprawdziłam
Z czystym sumieniem mogę polecić lekarza innym pacjentom. To doskonały specjalista

P.Doktor nie powinien leczyć ludzi , nie posiada odrobiny empatii, jest arogancki i nieuprzejmy, kobiety traktuje jak niewolnice, które mają tylko Go chwalić i Jemu potakiwać - biada, kiedy chcesz coś powiedzieć nie po Jego myśli !Wtedy dopiero pokazuje prawdziwe oblicze i znika Jego"szyderczy uśmieszek"...wpada w furię i nie przebiera w słowach obrażając pacjentów . Dziś zostałam przez NIEGO ośmieszona i sponiewierana , bo ośmieliłam się zwrócić Mu uwagę, że 4 miesiące po operacji kolana jest gorzej niż przed... NIKOMU , NAWET NAJWIĘKSZEMU WROGOWI NIE POLECAM KONTAKTU Z TYM"Panem Doktorem"...

Pan doktor faktycznie jest specyficzny- nie "niańczy", jest konkretny czasem aż do bólu i wymagający- nie ma co liczyć tu na głaskanie po głowie, czy pogaduchy o tematach niezwiązanych z powodem wizyty, a za brak stosowania się do zaleceń można się nieźle nasłuchać. Nie ma to jednak większego znaczenia przy stopniu fachowości, jaki cechuje Pana Doktora. W końcu idziemy się leczyć, a nie bawić, i skoro oczekujemy od lekarza spowodowania poprawy, to i sam lekarz ma prawo od nas oczekiwać, że nie zmarnujemy mu czasu i odpowiedzialnie podejdziemy do jego wskazówek . Uważam, że jest to najlepszy specjalista, do jakiego udało mi się trafić. Szczerze polecam.

Zerwałem więzadło w kolanie, po 3 miesiącach wróciłem do normalnej pracy po 6 zacząłem trenować z pełnym obciążeniem. Fakt że robiłem wszystko prywatnie i kosztowało to sporo pieniędzy ale 1000 % załatwienia problemu, kolano lepsze niż oryginalne:) Wiele osob mowi ze drogi i za pieniadze zrobi wszystko ale wielokrotnie Dr. Perchel umawiał sie ze mna poznymi godzinami tak jak mi pasowało... Gdy wyjechał na urlop kontaktowalismy sie meilowo. Dla mnie REWELACJA , nie znam drugiego takiego specjalisty !

Mam 21 lat. W moim rodzinnym mieście lekarze przez 8 lat nie potrafili postawić diagnozy nie mówiąc już o leczeniu, Dr A.Perchel bo zbadaniu kolan i po b.dokładnym obejrzeniu zdjęć z rezonansu (które oglądali lekarze u których się leczyłam do tej pory) postawił diagnozę i wytłumaczył na czym będzie polegało leczenie. W bieżącym roku miałam już zoperowane oba kolana (lewe niedawno wiec na efekt muszę poczekać jeszcze trochę). Nie żałuję decyzji o leczeniu się u dr.Perchela. Jest na prawdę rewelacyjnym specjalistą. Z czystym sumieniem moge go polecić!

Kompetentny i wg.mnie wysokiej klasy specjalista.

Kompetentny i wg.mnie wysokiej klasy specjalista.

Lekarz to nie cudotwórca. Jest tylko człowiekiem a jak wiadomo każdemu człowiekowi przytrafiają się błędy. Jeśli chodzi o mnie to póki co jest dobrze ale rehabilitacja jeszcze trwa i zobaczę jak będzie gdy wrócę już do czynnego uprawiania sportu. Wystawię kolejną ocenę na koniec. pozdrawiam

Dr Perchel jest idiotą a nie lekarzem miałem z nim styczność kilka razy - miał mi nawet robić rekonstrukcje kolana. Na moje szczęście znajomy dał mi numer do ortopedy w gdańsku, który robi zabiegi w Kościerzynie. Ja przeżyłem jego traktowanie ale jak kiedyś moja mama zabrała babcie na badanie do niego to tak ją powykręcał że biedna miała siniaki przez dwa tygodnie i ją to boało. Nie polecam. pacjent to szczególny klient powinno się dbale traktować a nie jak przedmiot.

Nikomu bliskiemu nie poleciłabym tego lekarza, gdyż sama się zawiodłam. Do chwili zabiegu był miły, natomiast po zabiegu, gdy pojawiły się komplikacje, nie miał czasu na rozmowę, zbywał, był niegrzeczny. Straciłam sporo pieniędzy, problem zdrowotny pozostał. Zgadzam się z opinią, że doktor naciąga pacjentów na koszty, wykorzystuje ich trochę , bo kto nie zapłaci za obiecane zdrowie?

Pani wyżej trochę zbyt surowo oceniła Pana Lekarza Andrzeja Perchela, każdy jest człowiekiem.Tylko ten uprzejmy pan sprawił, że w najbliższym czasie będę mógł znowu wrócić do sportu.Polecam naprawdę świetny lekarz.