lekarz Andrzej Perchel

Dr Perchel jest idiotą a nie lekarzem miałem z nim styczność kilka razy - miał mi nawet robić rekonstrukcje kolana. Na moje szczęście znajomy dał mi numer do ortopedy w gdańsku, który robi zabiegi w Kościerzynie. Ja przeżyłem jego traktowanie ale jak kiedyś moja mama zabrała babcie na badanie do niego to tak ją powykręcał że biedna miała siniaki przez dwa tygodnie i ją to boało. Nie polecam. pacjent to szczególny klient powinno się dbale traktować a nie jak przedmiot.

Pan doktor faktycznie jest specyficzny- nie "niańczy", jest konkretny czasem aż do bólu i wymagający- nie ma co liczyć tu na głaskanie po głowie, czy pogaduchy o tematach niezwiązanych z powodem wizyty, a za brak stosowania się do zaleceń można się nieźle nasłuchać. Nie ma to jednak większego znaczenia przy stopniu fachowości, jaki cechuje Pana Doktora. W końcu idziemy się leczyć, a nie bawić, i skoro oczekujemy od lekarza spowodowania poprawy, to i sam lekarz ma prawo od nas oczekiwać, że nie zmarnujemy mu czasu i odpowiedzialnie podejdziemy do jego wskazówek . Uważam, że jest to najlepszy specjalista, do jakiego udało mi się trafić. Szczerze polecam.

Nikomu bliskiemu nie poleciłabym tego lekarza, gdyż sama się zawiodłam. Do chwili zabiegu był miły, natomiast po zabiegu, gdy pojawiły się komplikacje, nie miał czasu na rozmowę, zbywał, był niegrzeczny. Straciłam sporo pieniędzy, problem zdrowotny pozostał. Zgadzam się z opinią, że doktor naciąga pacjentów na koszty, wykorzystuje ich trochę , bo kto nie zapłaci za obiecane zdrowie?

Lekarz to nie cudotwórca. Jest tylko człowiekiem a jak wiadomo każdemu człowiekowi przytrafiają się błędy. Jeśli chodzi o mnie to póki co jest dobrze ale rehabilitacja jeszcze trwa i zobaczę jak będzie gdy wrócę już do czynnego uprawiania sportu. Wystawię kolejną ocenę na koniec. pozdrawiam

przeprowadza operacje sprawnie i po. szybko wyjaśnia zasady dalszego postępowania'nie rozczula się nad pacjentem i mobilizuje do ćwiczeń już po 2 dobie po operacji'zawsze oddzwania gdy ma zajęty telefon

Mam 21 lat. W moim rodzinnym mieście lekarze przez 8 lat nie potrafili postawić diagnozy nie mówiąc już o leczeniu, Dr A.Perchel bo zbadaniu kolan i po b.dokładnym obejrzeniu zdjęć z rezonansu (które oglądali lekarze u których się leczyłam do tej pory) postawił diagnozę i wytłumaczył na czym będzie polegało leczenie. W bieżącym roku miałam już zoperowane oba kolana (lewe niedawno wiec na efekt muszę poczekać jeszcze trochę). Nie żałuję decyzji o leczeniu się u dr.Perchela. Jest na prawdę rewelacyjnym specjalistą. Z czystym sumieniem moge go polecić!

Pani wyżej trochę zbyt surowo oceniła Pana Lekarza Andrzeja Perchela, każdy jest człowiekiem.Tylko ten uprzejmy pan sprawił, że w najbliższym czasie będę mógł znowu wrócić do sportu.Polecam naprawdę świetny lekarz.

Bardzo polecam tego lekarza ponieważ nie tylko mnie zoperował ale tak zaszył ranę że nie została blizna.

stracilam pieniadze na prywatne wizyty, w trakcie ktorych bylam uswiadamiana o problemach z kregoslupem, pan doktor zalecil terapie hormonalna ! po wizycie u doktora w przychodni publicznej okazalo sie, ze nie mam zmian ktore nalezy leczyc, a tym bardziej hormonami, odpowiednie cwiczenia ruchowe wystarcza. pan doktor perchel najzwyczajnie znalazl sobie w mojej osobie zrodlo zarobienia paru stowek. zdecydowanie odradzam tego pana.