dr n. med. Andrzej Pieleszek

Jestem bardzo zadowolona z usług tego lekarza - zawsze pyta się o moje samopoczucie, w razie wątpliwości kieruje do specjalistów (ja np. potrzebowałam kontroli laryngologicznej), często wypisuje skierowanie na badania moczu, krwi ird. oraz często robi USG (obecnie jestem w 28. tygodniu i miałam 4 razy ronione USG). Wzbudził moje zaufanie na tyle, że kiedy w niedzielę miałam twardy brzuch i skurcze kilkukrotnie się z nim kontaktowałam telefonicznie, gdyż przebywałam poza Szczecinem. Może nie jest duszą towarzystwa, ale zawsze jest miły i uprzejmy. Z czystym sumieniem POLECAM.

Bardzo dobry lekarz ,polecam z sumieniem ,byłam po przejściach w ciąży a pan Doktor bardzo mi pomógł dzięki niemu donosiłam ciaże która była zagrożona z drugim dzieckiem tez poszłam do niego i też nie było żadnych problemów ,naprawdę polecam.

Kompletny brak zainteresowania zdrowiem pacjentki w ciązy, nawet nie pyta o samopoczucie, objawy, dolegliwości; jest przeciwny regularnemu zleceniu standardowych badań (krew, mocz) ani nie zlecił badania USG w 20-tym tyg. ciąży uważając, że niewiele będzie widać. No i ten brak normalnego ludzkiego kontaktu, zainteresowania. Wizyta trwa ok. 5 minut i polega wypełnieniu karty ciąży i błyskawicznym badaniu. Zero pytań, dosłownie zero rozmowy, nawet jeśli jest inspirowana przez pacjentkę. Po trzeciej wizycie straciłam nadzieję że to przypadek. To nie daje minimalnego poczucia bezpieczeństwa. Nie polecam!