lekarz Andrzej Poziemski

Zdecydowanie nie polecam pana dr poziemskiego(pisze z malej litery ze wzgledu na to jak potraktowal moja zone) czlowiek z rozdrazniona przeszloscia nie mily do tego arogancki, Jezeli chodzi o przyjmowanie w szpitalu w minsku radze wszystkim zeby panu doktorowi nie zawracali glowy nawet jezeli przyjdziece z chorym dzieckiem nie udzieli zadnej informacji albo karze wam zostac w szpitalu albo wypier..w doslownym znaczeniu tego slowa

Bardzo troskliwy dla dziecka i cierpliwy dla rodzica (tłumaczy dokładnie o co chodzi, jak będzie przebiegało leczenie, jakie są dalsze zalecenia). Super lekarz!

Niestety nie mogę polecić dr Poziemskiego. Kiedyś był on dla mnie guru, wyrocznią, ale teraz wiem jak bardzo miałam zamglone oczy. Mój syn był (jest) dość chorowitym dzieckiem (jak to bywa z dziećmi żłobkowymi i przedszkolnymi). Kiedyś byłam częstym gościem u dr Poziemskiego. Za każdym dostawaliśmy antybiotyk! Raz czy dwa się zdarzyło tak że skończyliśmy brać jeden antybiotyk a dostawaliśmy drugi!!! Ja kiedyś myślałam że bez antybiotyku nie da się wyleczyć mojego dziecka! Aż któregoś razu dr Poziemski wyjechał na urlop a ja musiałam iść do innego lekarza i dopiero wtedy otworzyłam oczy – lekarz wyleczył bardzo poważne przeziębienie bez antybiotyku!!! Mało tego, przeczytał w książeczce zdrowia że mój synek mając niespełna 2 latka przyjmował ENCORTON, który jest sterydem a ja nic kompletnie o tym nie wiedziałam, gdyż dr Poziemski mnie o tym fakcie nie raczył poinformować!! Gdybym wiedziała że to steryd w życiu bym nie podała go mojemu synkowi!!! A dziś czytam na WP artykuł: http://media.wp.pl/kat,1022945,wid,16089973,wiadomosc.html gdzie jest napisane: „Kodeina- Leki na kaszel zawierające kodeinę – pochodną morfiny – stosowane szczególnie u najmłodszych dzieci (do 6. roku życia), mogą powodować kłopoty z oddychaniem.” a dr Poziemski nam to przepisał i mój synek to brał jak miał niespełna 1,5 roczku!!! O zgrozo!!!!
Dlatego z całym szacunkiem dla dr Poziemskiego ale nie polecam nikomu!!!!

Leczy trójkę moich dzieci od urodzenia ( najstarsze ma 23 lata). W razie potrzeby pomoże także rodzicom. Nie nadużywa antybiotyków. Godny zaufania i niezawodny.

kompetencja, doświadzcenie, kultura, bardzo dobry kontakt z dziećmi i rodzicami,

Być może Pan doktor miał gorszy dzień, ale nie polecam tego lekarza.

Być może Pan doktor miał gorszy dzień, ale nie polecam tego lekarza.

Zdecydowanie NIE. Lekarz oczywiście uprzejmy aja krze. Na prywatnej wizycie inaczej nie może być. Leczyłem swojego syna u dr. kilkakrotnie. Zasada prosta. Co trzy tygodnie antybiotyk bez rezultatów. I sam musiałem podjąć decyzje , by skierować się do laryngologa, który ewidentnie stwierdził powiększenie się migdałków bocznych i po problemie. Szanowny miły pan dr.sądzę,że opodatkował mnie na 100 co miesiąc bez wyraźnych rezultatów. Gdyby skierował mnie na dodatkowe badania to moja opinia byłaby odmienna. Ale kilkakrotne leczenie bez rezultatów i podawanie dziecku antybiotyków bez końca to w/g mnie ociera się o rutynę. Zdecydowanie nie poleciłbym.

przemiły, kompetentny lekarz. Bez problemu przyszedł na wizytę domową do dziecka. Wizyta domowa nie była najtańsza (120zł), ale warto było. ;) POLECAM

naprawdę polecam tego lekarza,znajomość zagadnienia,fachowe podejście do pacjęta,konkretny jeśli chodzi o informację.

Polecam pana dr, nie jedna osoba mi go polecała, ma super podejście do dzieci i do rodziców, zawsze wysłucha, doradzi, a ponadto jest przesympatycznym człowiekiem :) nie ważne czy jest niedziela, czy są święta, zawsze odbierze telefon i zawsze pomoże, a jak sam nie może przyjąć pacjenta bądź nie może przyjechać poleci innego dobrego lekarza. Z tego co wiem to i niektórzy dorośli się u niego leczą ;)