lekarz Andrzej Poziemski

To najlepszy lekarz pod słońcem. Stawia trafne diagnozy a leki, które dobiera zawsze pomagają. Jest cierpliwy i bardzo miły w stosunku do dzieci. Bada szczegółowo i drąży temat choroby. Wypytuje o wszystkie dolegliwości. jak do tej pory nie spotkałam lepszego lekarza do małych dzieci a miałam do czynienia z róznymi pediatrami. Polecam Go wszystkim zatroskanym o zdrowie swoich pociech rodzicom.

Chodzę do dr Poziemskiego ze swoimi dziećmi już od dawna. Tylko on pokazał jak prawidłowo masować brzuch przy kolce niemowlęcej i przepisał leki, które były naprawdę skuteczne. Leki, które dobiera zawsze są trafione - nie zdarzyło się tak, żeby leczenie się przeciągało. Jest rzeczowy, ale przy tym miły i serdeczny. Mogę go polecić z czystym sumieniem.

Zdecydowanie polecam wszystkim, super specjalista, oddany swej pracy, zawsze odbiera telefon i zawsze przyjmie na wizytę nawet w niedzielę czy święta :)

zdecydowanie polecam. przy rozpoznaniu poważniejszego problemu kieruje do bardzo dobrych specjalistów i to jest dużym plusem

Mój syn ma 11 lat, praktycznie od niemowlęcia w razie jakichkolwiek problemów odwiedzam dr. Poziemskiego, nigdy mi nie odmówił wizyty nawet w święta. W razie potrzeby kieruje do lekarzy specjalistów, albo na specjalistyczne badania. Polecam go znajomym.

Super specjalista,oddany swojej pracy,godny polecenia.

Super specjalista,oddany swojej pracy,godny polecenia.