lekarz Andrzej Przybycień

Ortopeda

Wybrałam się do Pana Doktora z polecenia i po dłuższym oczekiwaniu (w rejestracji dysponują dokładnymi datami) dużo usłyszałam o warunkach pracy lekarzy (sporo pacjentów, traktowanie ich przez NFZ jak "hurtowni"), byłam świadkiem kilku rozmów telefonicznych oraz sporo dowiedziałam się o anatomii. Nie miałabym nic przeciwko temu, gdyby poza tym lekarz w końcu poważnie zajął się moim problemem zdrowotnym. W końcu - bez badania - Pan Doktor zerknąwszy na zdjęcie RTG i stwierdziwszy m.in. sakralizację, orzekł, że "na pewno zapisze mi zabiegi i byłoby bardzo dobrze, gdybym zarejestrowała się na wizytę (ależ oczywiście nie jestem pazerny) prywatną jako ostatnia pacjentka do Przychodni "Aldemed" na Niepodległości, wówczas nawet poświęcając swój czas, dokładnie przeanalizuje zdjęcia i mój przypadek". Pan Doktor wyraził swoje zrozumienie, iż to nie ja "sama" zarejestrowałam się do przychodni zastalowskiej i to na poniedziałek, gdy jest bardzo dużo pacjentów lecz taki termin wyznaczono mi - po dłuższym oczekiwaniu - przez rejestrację. Niestety mój pierwszy kontakt z Panem Doktorem nie napawa mnie nadzieją na przyszłość i efekty leczenia. Kompletny brak profesjonalizmu. Moim skromnym zdaniem, przebieg wizyty wręcz świadczy o braku szacunku dla każdego pacjenta i działaniu na szkodę dobrej renomy "Aldemedu". Z poważaniem zawiedziona pacjentka. Ps. mój przypadek jest łatwy do przypomnienia sobie przez Pana Doktora - pacjentka z nr 7 z dnia 21 kwietnia 2012r. o godz.08:40.

byłem wczoraj kolejny raz u dra Przybycienia i czułem się tak jakbym był jedynym pacjentem chociaż ludzi za mną sporo jeszcze,spokojne kompleksowe podejście do moich problemów zdrowotnych w różnych aspektach sprawy tzn jako pacjentowi i człowiekowi(zaświadczenie do instytucji bez dodatkowej opłaty a miałem przypadek ze inny lekarz tlumaczył mi przez 5 min że wizyta wizytą a za zaświadczenie TRZEBA DODATKOWO zpłacić!!) dr rzeczowo wytłumaczył sposób leczenia w wariantach publicznego i prywatnego leczenia moich dolegliwości (niestety mamy w kraju taką rzeczywistość jaką mamy) polecając różnych rehabilitantów,jestem zbudowany postawą dra Przybycienia jako lekarza i człowieka.....polecam,polecam,polecam

Najlepszy z najlepszych. Wspaniały lekarz i człowiek. Poleciłam go kilku znajomycm i ich opinie sa takie same. Dziękuję losowi,że -po wielu wizytach u innych lekarzy, nie spełniajacych moich oczekiwań - spotkałam takiego profesjonalistę, dzięki któremu mogę normalnie funkcjonować. Zyczę polskiej służbie zdrowia wielu takich lekarzy.

bardzo miły i sympatyczny lekarz. Miły kontakt z dzieckiem, super podejście do tego rozmawial o problemie tak zrozumiale i przystepnie ze naprawde jest godny polecenia

Lekarz-specjalista,a na dodatek CZŁOWIEK. Na przykładzie Pana doktora widać,że można być świetnym lekarzem i wspaniałym człowiekiem niezależnie od tego co się robi,kim się jest i kogo się spotyka na swojej drodze.A tak przy okazji serdecznie pozdrawiam Pana doktora.

POLECAM lekarz godny polecenia, jeden z lepszych w naszym regionie

POLECAM lekarz godny polecenia, jeden z lepszych w naszym regionie

poprostu rewelacyjny lekarz,zycze wszystkim aby takich lekarzy spotykali na swojej drodze

Pełny profesjonalizm poolecam tego specjalistę każdemu kto chce wpełni i szybko wrócić do zdrowia. Leczyłem się u Pana doktora i publicznie i prywatnie, za każdym razem podchodzi do pacjenta bardzo dokładnie.

Dawno nie spotkałem się z tak życzliwym specjalistą w publicznej służbie zdrowia. Leczenie zakończone sukcesem. Grzegorz G.

Zdecydowanie nie polecam!!! Lekarz bardzo nieuprzejmy i wycinkowy. Ucinał pytania. Odpowiadał, że na skierowaniu ma tyko biodro więc o osteoporozie (która jest między innymi przyczyną choroby biodra) nie będzie rozmawiał. Opryskliwy. Nie pozwolił dojść do przyczyny wizyty. Wizyta oczywiście na na NFZ. Podobno prywatne są zupełnie inne. Polska :(