lekarz Andrzej Przybycień

Najlepszy z najlepszych. Wspaniały lekarz i człowiek. Poleciłam go kilku znajomycm i ich opinie sa takie same. Dziękuję losowi,że -po wielu wizytach u innych lekarzy, nie spełniajacych moich oczekiwań - spotkałam takiego profesjonalistę, dzięki któremu mogę normalnie funkcjonować. Zyczę polskiej służbie zdrowia wielu takich lekarzy.

Świetny facet, świetny lekarz. Bardzo polecam.

Świetny facet, świetny lekarz. Bardzo polecam.

Pełny profesjonalizm poolecam tego specjalistę każdemu kto chce wpełni i szybko wrócić do zdrowia. Leczyłem się u Pana doktora i publicznie i prywatnie, za każdym razem podchodzi do pacjenta bardzo dokładnie.

Polecam Żary Żagań , LEKARZ GODNY POLECENIA

Polecam Żary Żagań , LEKARZ GODNY POLECENIA

bylem u niego 2 razy prywatnie i raz publicznie. pan doktor byl nieprzyjemny nieprofesjonalny a wizyta byla za krotka

Bardzo fachowy i przyjemny, i pamięta mnie nawet po paru latach niewidzenia:)

Bardzo fachowy i przyjemny, i pamięta mnie nawet po paru latach niewidzenia:)

Dawno nie spotkałem się z tak życzliwym specjalistą w publicznej służbie zdrowia. Leczenie zakończone sukcesem. Grzegorz G.

Lekarz-specjalista,a na dodatek CZŁOWIEK. Na przykładzie Pana doktora widać,że można być świetnym lekarzem i wspaniałym człowiekiem niezależnie od tego co się robi,kim się jest i kogo się spotyka na swojej drodze.A tak przy okazji serdecznie pozdrawiam Pana doktora.

Super specjalista-konkretny i fachowy.Spoko gość normalny, ludzki i nie ma "zadartego nosa" jak inni lekarze.Polecam!!!

Bardzo dobry specjalista na wizytę publiczna to trzeba bardzo długo czekać troszke krócej na prywatnom. Polecam lekarz z prawdziwego zdarzenia.