dr hab. n. med. Andrzej Rudziński

Kardiolog, Kardiolog dziecięcy

To jest przede wszystkim cudowny człowiek o wielkim sercu,jego podejście do małych ludzi jest nie spotykane .Rodzica traktuje jak równego sobie nie ma dystansu ,rodzic -profesor jest człowiek ,mama , tata.Nie zawsze jest mu łatwo powiedzieć rodzicom o diagnozie ,często nie pomyślnym rokowaniu ,a jednak jest szczery.Ja ,moja rodzina zawdzięczamy mu wiele ,bardzo wiele i nawet teraz gdzie(dzieci )26 lat i 22 lata,nigdy nie odmówi pomocy ,rady.Młodzi lekarze ,powinni czerpać od niego nie tylko wiedzę medyczną ale i podejścia do ludzi małych pacjentów i ich rodzin.Nigdy nie zdołamy odwdzięczyć ci się PROFESORZE za całe twoje serce i człowieczeństwo które włożyłeś w nasze życie.Z poważaniem rodzina POŁEĆ.

Uwielbiam tego człowieka,lekarz z powołania.NIE karierowicz.,NIE gwiazdor,ale człowiek który poszedł za małym pacjentem. Będąc docentem czy teraz profesorem nic się zmienił wciąż ten sam,pracowity,ciepły.Panie profesorze DZIĘKUJĘ!!!! Anna Kanicka

Anna Kanicka

Świetny lekarz, moje brata leczy już od 14 lat i jego stan z dnia na dzień się poprawia, diagnoza była dobra. Polecam z pełnym zaufaniem.

dziekujemy za zdrowko filip i mama;)doc rudzinski uratowal mojemu synowi zycie dziekujemy mu bardzo

Bardzo miły człowiek, z odpowiednim podejściem do malutkiego dziecka. Odpowiadał na pytania w sposób zrozumiały i wyczerpujący, wszystko wyjaśnił i pokierował leczeniem naszego synka.

Wspaniały lekarz . Naprawdę polecam .Wszystko dobrze tłumaczy, ma podejście do dziecka. No i przedewszystkim trafna diagnoza

18 lat pod opieką była moja córka. Fantastyczny lekarz. Ponadto miala w Prokocimiu 2 operecje kardiochirurgiczne. To on ja świetnie zdiagnozowal jak była noworodkiem. Wielkie podziękowania dla Niego i całego zespołu lekarzy kardiologów i kardiochirurgów z Prokocimia

Doktora zna cała moja rodzina od 22lat,jest to cudowny ,ciepły,i prawy człowiek.Leczył z całym zespołem kardiologi troje naszych dzieci Radka,Karolinę,Dagmarę dwoje z nich uratował od śmierci,stawia trafne diagnozy.Polecam specjalista pierwszej klasy.

Nie polecam,jeździliśmy do niego przez 4 lata i nie zauważył wielu zmian w sercu Naszego synka,gdyby nie prof.Malec i dr.Januszewska nie wiem co by było!!!

nie polecam powiedział że mój syn niema szans na przeżycie a dzięki profMalcowi Kordonowi M roczkowi i doktor januszewskiej ma siedem lat