Kardiolog Kraków

MED-a-DENT
ul. Szujskiego 11/2

Kardiodent
ul. Królewska 56 lok. 2

U Pana doktora leczę się wiele lat. Swoim ogromnie sympatycznym podejściem do pacjentów popartym ogromną wiedzą medyczną i doświadczeniem zyskał wielu stałych pacjentów, a mnie przywiązał do siebie. Dzięki jego staranności pomimo swoich 84 lat mam układ krążenia w normie.
Mojej małżonce przed laty uratował życie, do dzisiaj się nami opiekuje, będąc uczynnym na każde wezwanie.

Opinia dodana przez: Aleksander Szumański

Kraków

Lekarz z sercem na dłoni w stosunku do pacjentów, bardzo mądry, konkretny i uprzejmy. Serdecznie polecam wszystkim rodzicom dzieci z chorym serduszkiem

Opinia dodana przez: jolanta

LUX MED
ul. Mehoffera 10, Kraków

Trafiłem z bólem w okolicach mostka. Pan doktor natychmiast zdiagnozował ostry zawał. Natychmiast wezwał karetkę, czasu po czym telefonicznie nawiązał kontakt z Zakładem Hemodynamiki, w którym to lekarze już czekali na mnie. Błyskawiczna akcja wszczenienia stendów uratowała mi życie, za co dziękuję Panu doktorowi. W kolejnych wizytach dużo czasu potwierdza na rozmowę, nie pozbywa się pacjenta, jest dociekliwy i drobiazgowy. Polecam.

Opinia dodana przez: Janusz

Każdego dnia modlę się za Panią Profesor Barbare Małecką - mój Anioł

Każdego dnia modlę się za Panią Profesor Barbare Małecką - mój Anioł

znakomity lekarz jedyny, który solidnie bada pacjenta mając na uwadze to, że problem medyczny to nie tylko jednostka chorobowa ale konkretny człowiek, Pani doktor uratowała mi życie dziękuję

Opinia dodana przez: tola mariuszs1

ZAKŁAD OPTYCZNY MAŁGORZATA ŁOCHOWSKA
ul. Na Błonie 1

Świetny lekarz z powołania.Serdeczna,nawiazująca serdeczne stosunki ze swoimi pacjentami.Poświęca dużo czasu na rozmowę i wywiad ,który pomaga postawić prawidłową diagnozę

Opinia dodana przez: Mariola

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Z czystym sumieniem polecam P. doktor , super specjalista w dziedzinie kardiologii.Polecam wizytę wszystkim którzy spędzili długie miesiące a może lata w poszukiwaniu specjalisty z sercem od serca . "Dowodzi" super zespołem ludzi , w których ręce nas "oddaje " na przeprowadzenie badań . Wszystkie wizyty przebiegają sprawnie i w miłej atmosferze.
Pacjent Paweł M

Pacjent Paweł M

Szpital Jana Pawła II, Klinika Chorób Serca i Naczyń, Kraków
Centrum Medyczne Trimed, Lwowska 43, Wadowice

Lekarz wspaniały, uprzejmy, nie straszy, szuka odpowiednich leków dla danego pacjenta, rozmawia, słucha, przede wszystkim słucha twoich zwierzeń, narzekań, ma poczucie humoru. Ma szeroką wiedzę i jak to jest powiedziane "kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego"
b.k.

b.k.

Kardiolodzy w mieście Kraków