Lekarze Kardiolog Kraków

Kardiochirurg, Kardiolog

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
31-202 Kraków

Wybitny specjalista, wspaniały człowiek, spokojny, wyrozumiały.

lekarz Agnieszka Noworolska

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Oś.Jagielońskie 19/3
Kraków

Pani doktor już po krótkim kontakcie okazała się wspaniałym lekarzem ,odpowiedzialnym wytrwale poszukującym najlepszych rozwiązań dla pacjenta. Niezmordowanie dąży do osiągnięcia zamierzonego celu w moim wypadku obniżenia ciśnienia. Sama zdyscyolinowana wymaga tego samego od pacjenta. Bardzo godna polecenia.
Opinia dodana przez: stanisław

lekarz Anna Dobosz

Dietla 19/3
31-523 Kraków

Gorąco polecam Panią Doktor! Bardzo miła i sympatyczna osoba, Kompleksowo podchodzi do leczenia i badania pacjęta.

lekarz Krystyna Czaja

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TLK MED
ulica Cystersów 16
31-553 Kraków

Znakomity lekarz, ktory widząc mnie po 2 latach od poprzedniej wizyty kojarzył z czym przychodzilem, gdzie mieszkam, ze mam córeczkę itd. Wizyta trwa długo bo lekarz nie załatwia pacjeta jak numerka do odchaczenia ale dokładnie wykonuje swoją pracę. Niestety nie przyjmuje już e mojej przychodni więc chyba zmienię przychodnię.
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Artur Dziewierz

Klinika chirurgii
ul.Kopernika
Kraków

Specjalista godny polecenia. Pełny profesjonalizm, uprzejmy, umie rozmawiać z Pacjentem. Tłumaczy problem i zakres leczenia.
Opinia dodana przez: JK
Uczeszczam już do Pana doktora od kilku lat, najlepszy lekarz jakiego znam. Kocha to co robi i przede wszystkim szanuje każdego pacjenta. Jest bardzo skromnym człowiekiem, uśmiechniętym i zawsze umie podtrzymać na duchu pacjenta. Mi pomógł bardzo ! I co najlepsze wyszukuje tanie leki które mają takie same zastosowania co droższe (zagranicznych producentów) a działanie takie same. Reasumując lekarz z powołania i oby więcej takich!

lekarz Piotr Gomuła

Szpital Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza
ul. Prądnicka 35-27
31-202 Kraków

Dziękuję Panu Doktorowi Piotrowi Gomule, że wciąż żyję. Jego fachowość, bystrość i umiejętność szybkiej oceny sytuacji pozwoliła natychmiast zatrzymać ostrą zatorowość płucną. W kilka dni postawił mnie na nogi. Czułam się zaopiekowana, jasno objaśniona z uzasadnieniem postawionej diagnozy i leczenia. Ma niezwykłą szybkość podejmowania decyzji i łączenia działań. Przy tym jest zawsze obecny i dostępny dla pacjenta. Pod opieką Pana Ordynatora Piotra Gomuły czułam się komfortowo, uspokojona i pewna Jego ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Anna Winowska

NZOZ Pielęgniarek Zabiegi
Kronikarza Galla 24/125
30-053 Kraków

Nie polecam tej lekarki. Większość wizyty upłynęła w nie miłej atmosferze oskarżeń pod zarzutem jej byłego męża. Dlaczego ja miałem tego wysłuchiwać? Przecież przyszedłem z ważnym dla mojego zdrowia problemem kardiologicznym, a nie po to żeby słuchać zarzutów pod adresem jakiegoś faceta. To było nieprofesjonalne.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Aleksandra Bruchnalska

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53
30-011 Kraków

WŁAŚCIWA OSOBA NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU,Z SERCEM PODCHODZI DO PACJENTA, dokładnie tłumaczy na czym polega choroba i jest bardzo miła
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr hab. n. med. Lesław Szydłowski

Kardiolog, Kardiolog dziecięcy

Kraków

1993 mialem 12 lat gdy lekarz szydlowski stwierdzil ze mam ASD okolo 7 mm jezdzilem z mama co roku do niego do prokocimia zawsze mowil to samo ze z ta wada mozna zyc i tak przez 10 lat to samo co roku .Dzis pewno bym jusz niezyl jakosc zycia byla tragiczna szybkie tetno ,palpitacie ,arytmia,leki ,przerosniety prawy przedsionek, nadcisnienie itp gdy znalazlem sie w usa lekarze szybko mnie zoperowali i ...
Opinia dodana przez: marcin

lekarz Zbigniew Zimmer

ulica Śląska 11/10
30-003 Kraków

Bardzo polecam Pana doktora Zimmer, fachowe podejście do pacjentów, bardzo trafne diagnozy oraz uczciwe ceny. 100% zadowolenia.
Opinia dodana przez: Nikt

dr hab. n. med. Andrzej Rudziński

Kardiolog, Kardiolog dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
30-663 Kraków

Bardzo polecam Pana Profesora, świetne podejście do dzieci. Pan doktor nie wytwarzał żadnego dystansu, wszystko super wytłumaczył i dokładnie zbadał córkę. Jeszcze raz szczerze polecam, oby było coraz więcej takich lekarzy !;)
Opinia dodana przez: Marta

Wanda Belec-Karska

Dietla 19/3
31-523 Kraków

Kompetentny lekarz ale wizyta u niej w publicznej przychodni to koszmar , po wejściu pacjenta do gabinetu Pani doktor wychodzi na co najmniej pół godziny na kawę i konwersacje i w ten sposób czas oczekiwania pacjentów wynosi około 3 /4 godzin.

dr n. med. Janusz Kajdos

SCANMED
ul.Armii Krajowej 5, Kraków

leczył mnie po zawale,jest lekarzem kompetentnym ,miłym ,
Opinia dodana przez: MD

lekarz Arkadiusz Strus

Wyżynna 20c
30-617 Kraków

Totalnie nie polecam, poszłam do lek. Na rutynową wizytę, wyszłam przekonana o swoim fatalnym stanie zdrowia. Na lekko podwyzsozne cisnienie (ale w granicach starej normy) I na wyższe tętno które jak próbowałam tłumaczyć lekarzowi skacze mi zawsze ze stresu dostałam dwa leki od razu w dużych dawkach (po 15 mg).Kiedy spytałam lek. czy ekg wyszło dobrze powiedział że nic tu nie ma dobrego.Nie mając zaufania do otrzymanej diagnozy i propozycji ...
Opinia dodana przez: Jagoda

dr n. med. Anna Stochmal

Kardiolog

Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Oddział Kliniczny I Kliniki Kardiologii i i Nadciśnienia Tętniczego
Kraków

Kilka godzin czekania i 5 minut wizyty... w sumie dobrze, ponieważ wyniki były dobre, jednak czekanie kilka godzin dla starszych osób nie należny do najprzyjemniej spędzanego czasu. Wizyta w Szpitalu Uniwersyteckim - totalna porażka, sytuacje ratują jedynie Panie Pielęgniarki, ale Pani Doktor wybiera sobie swoim indywidualnym kluczem i zaprasza pacjentów do gabinetu, bo ani godziny ani kolejka dla Pani Doktor Stolmach nie istnieje, nie ma problemu ale wystarczy powiedzieć ludziom ...
Opinia dodana przez: Aga

lek. med. Jolanta Guzik

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Prawdziwy Lekarz z powołania! Pani Doktor to kompetentna Osoba. Skuteczna w leczeniu -jestem Jej pacjentem od kilku lat - dzięki Jej wiedzy, dociekliwości i wysokim kwalifikacjom moje problemy kardiologiczne ustąpiły w znacznym stopniu. Nadal jestem pod kontrolą Pani Doktor. Mam pełne zaufanie i jestem wdzięczny, że mój komfort życia się poprawił i ustąpiły problemy kardiologiczne, które były powodem leczenia. Z całego serca POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Sergey

lekarz Malgorzata Slupczynska

Szpital im. Stefana Zeromskiego
Kraków

w wyniku zaniedbania i niedopatrzebnia bardzo mi bliska osoba zmarla

lekarz Anna Wator brzezińska

DIAB-END-COR Przychodnia Endokrynologiczna
ul.S.Batorego 3
31-135 Kraków

Pani doktor Anna Wątor-Brzezińska przyjmuje w przychodni przy ul Batorego 3 w Krakowie. Pierwszy raz spotkałem (musze to napisać) tak niedouczoną lekarkę. Swoje lata pani doktor już ma więc powinna już nieco wiedzy złapać. Ale od początku: leczyłem sie u niej na nadcisnienie. Leczyłem to za duzo powiedziane - byłem na kilku wizytach. Oczywisciei jak zwykle jest spóźniona - przyjmuje od godz 11 do 16 a zazwyczaj jest dopiero o ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Lidia Wójcik-Świtek

Internista, Kardiolog

Zakład Opieki Zdrowotnej "Medycyna Pracy" Sp. z o.o.
Ciepłownicza 1
31-587 Kraków

nigdy w życiu nie dane mi było widzieć tak niedouczonego lekarza. Mało że wydała źle wystawione zaświadczenie i naraziła mnie na dodatkowe koszty, to jeszcze była na tyle beszczela, że nie ppczuwa się do żadnej odpowiedzialności ( idzie się załamać). Nie polecam i przestrzegam wszystkich przed tą osobą bo lekarzem truno to nazwać.Brak i jeszcze raz brak podstawowej wiedzy.