lekarz Piotr Gomuła

Kardiolog

Dziękuję Panu Doktorowi Piotrowi Gomule, że wciąż żyję. Jego fachowość, bystrość i umiejętność szybkiej oceny sytuacji pozwoliła natychmiast zatrzymać ostrą zatorowość płucną. W kilka dni postawił mnie na nogi. Czułam się zaopiekowana, jasno objaśniona z uzasadnieniem postawionej diagnozy i leczenia. Ma niezwykłą szybkość podejmowania decyzji i łączenia działań. Przy tym jest zawsze obecny i dostępny dla pacjenta. Pod opieką Pana Ordynatora Piotra Gomuły czułam się komfortowo, uspokojona i pewna Jego słusznych decyzji i działań. Dziękuję i życzę by realizował Pan zawsze swoje plany, odnoszac tylko sukcesy. Wdzięczna dozgonnie pacjentka. Ewa ...

Dziękuję Panu Doktorowi Piotrowi Gomule, że wciąż żyję.
W kilka dni postawił mnie na nogi.
Dziękuję i życzę by realizował Pan zawsze swoje plany, odnoszac tylko sukcesy.
Wdzięczna dozgonnie pacjentka.
Ewa Twarowska.

Śwlietny lekarz, bardzo miły, rzetelny. Bardzo mi pomógł dba o pacjenta gorąco polecam lekarza Gomułe

Lekarz bardzo miły, pomocny, troskliwy i bardzo zaangazowany, skuteczna diagnoza, dba o pacjenta polecam

Polecam lekarza Piotra Gomułe jest on bardzo dobrym lekarzem, pomocnym i bardzo zaangażowanym. Widać, że jest lekarzem z powołania, diagnoza trafiona w 100%

Bardzo miły doktor ,pomocny i życzliwy.Jestem bardzo wdzięczny Panu doktorowi za uratowanie mi życia.Tylko jako jedny wykrył moja chorobę.Polecam każdemu

Świetny lekarz, bardzo rzetelny, kompetentny. Bardzo dobry człowiek. Ma wyjątkową zdolność wzmacniania pacjenta. Dodaje otuchy. Ma ogromną wiedzę i dzięki temu pacjent ma poczucie że jest w dobrych rękach. Dziękuję Panu Doktorowi za opiekę i leczenie ❤️

Wspaniały lekarz, empatyczny, rzetelny i profesjonalny, bardzo mi pomógł, dziękuję Doktorze! Polecam

Polecam. Na wstępie dla rozpoznania przypadku zlecił odpowiednie badania diagnostyczne oraz objasnił ich celowość. Omówienie wyników w sposób klarowny, sprecyzowane dalsze zalecenia. Osoba kompetentna

Jest beznadziejny.Pacjenta przyjmuje jak zło konieczne.Nie polecam,zeby ktos z chorobą serca leczył sie u dr Gomuły,ponieważ nie przeprowadza żadnego wywiadu dotyczącego choroby serca ani innych chorób,które maja wpływ na leczenie i diagnostykę w kierunku rozpoznania.

m zalokompetentny gburowaty nietlumaczyzasadleczenia od4-ch nie

m zalokompetentny gburowaty nietlumaczyzasadleczenia od4-ch nie