Lekarze Kardiolog Kraków

znakomity lekarz jedyny, który solidnie bada pacjenta mając na uwadze to, że problem medyczny to nie tylko jednostka chorobowa ale konkretny człowiek, Pani doktor uratowała mi życie dziękuję
Opinia dodana przez: tola

lekarz Małgorzata Orczykowska

Medicus
ul. Grunwaldzka 8, Krzeszowice
32-065 Kraków

Świetny specjalista, lata doświadczenia dają o sobie znać. Pani doktor poświęca mi niezbędną ilość czasu, bez pospiechu odpowiada na wszystkie moje pytania, dokładnie przebada. Gdy trafiłam do szpitala również monitorowała moje postępy w leczeniu, które później były kontynuowane w gabinecie.

lekarz Jarosław Trębacz

Pod Fortem 3/61
31-302 Kraków

Niespotykana kultura osobista oraz profesjonalizm.Jestem wdzięczny losowi że spotkałem tak znakomitego specjalistę. Bez wątpienia uratował mi życie.
Opinia dodana przez: Marek Miska

lekarz Małgorzata Karończyk

Os. Bohaterów Września 1C/3U
31-620 Kraków

Lekarz Pani Małgorzata Korończyk to bardzo dobry specjalista i serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym poprawą swojego zdrowia.
Opinia dodana przez: Alla Tymoschuk

lekarz Piotr Węgrzyn

ulica Niska 24a
31-306 Kraków

Trafiłam do lekarza w szpitalu Narutowicza. Lekarz wykazał się niezwykłą uprzejmością i kompetencją. Szybka diagnoza i dalsze zalecenia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Maria

dr Marta Wojciechowska

Rusznikarska 3/48
31-261 Kraków

Od wielu lat leczę się u Pani doktor. Jest bardzo kompetentna, zawsze pogodna, uśmiechnięta i bardzo uprzejma, poza tym posiada dużą wiedzę i fachowość.Bardzo polecam Panią doktor każdemu, kto wymaga prawdziwej opieki kardiologicznej.

lekarz Areta Zacharko-Ciesińska

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KARDIO-DENTI s. c. Jacek Jasiniak, Renata Jasiniak
ulica Fieldorfa-Nila 11/4U
31-209 Kraków

Wspaniała osoba, kompetentna i szalenie życzliwa. Szkoda, że się u niej już nie leczę... Polecam wszystkim pacjentom i pacjentkom ceniącym sobie rzetelność i humanizm.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Renata Jasiniak

Os. Kombatantów 2/35
31-630 Kraków

Bardzo dokładna, cierpliwa, pomocna, uprzejma i kompetentna Pani Doktor. Godna polecenia! Po wizycie otrzymuje się dokładny opis oraz dalsze, jasne zalecenia.
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Stefan Mazurek

aleja Daszyńskiego 32/11
31-534 Kraków

Jest bardzo miłym podejściowym,kompleksowym uprzejmym lekarzem,wytłumaczy dobrze chorobę .Poświęca czas pacjentowi jak mojemu mężowi Janusz Wyka.mam do niego zaufanie..
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Paweł Turek

ulica Zachodnia 5/7a
30-350 Kraków

Świetny kardiolog, wnikliwy, nie zbywa pacjenta, poświęca dużo czasu, zrozumiałym językiem przekazuje diagnozę oraz sposób leczenia. Polecam. Janusz lat 60
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Wiesław Piotrowski

Internista, Kardiolog

NZOZ Centrum Kardiologiczne "AMICOR"
ulica Krakusów 4
30-092 Kraków

Pierwsza wizyta wczoraj. Mam przekonanie , że trafiłem na specjalistę z wyższej półki. Pełne zaufanie i nadzieja ,że zaradzi moim wielorakim problemom kardiologicznym.
Opinia dodana przez: Stefan

Marcin Kuniewicz

Kardiolog

Oddział Kliniczny Elektrokardiologii - Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Krakowie
31-202 Kraków

uwielbiam doktora kuniewicza to wspanialy lekarz wie co robi i zna sie na rzeczy to prawdziwy lekarz z powolania

Areta Zacharko

Kardio-Denti
31-155 Kraków

Bardzo rzetelna, uprzejma i kompetentna Pani doktor. Czuję się bezpieczna pod jej opieką. Dziękuję :)
Opinia dodana przez: Beata

lek. med. Jarosław Rachwał

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Lekarza Rodzinnego
Wierzyńskiego 6
30-198 Kraków

Super lekarz bardzo dokładny uprzejmy opisuje i mówi co jest człowiekowi wysłucha doradzi godny polecenia dla innych
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jacek Legutko

Krakowskie Centrum Medyczne
ulica Mikołaja Kopernika 32
31-501 Kraków

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Maciej Węglarz

Krakowskie Centrum Medyczne
ulica Mikołaja Kopernika 32
31-501 Kraków

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

dr Marek Jastrzębski

I Klinika Kardiologii
Kopernika 22
31-678 Kraków

Dzień dobry. mam 31 lat. Problemy z sercem pojawiły się u mnie około 13-15 lat temu. Początkowo były to sporadyczne ataki napadowego kołatania serca. Nie były one dosyć uciążliwe, pojawiały się głównie podczas dużego wysiłku fizycznego, stresu czy osłabienia organizmu spowodowanego np. chorobą. 3 lata temu próbowano zdiagnozować co mi dokładnie dolega. Niestety nie udało się wtedy uchwycić kołatań serca na EKG czy podczas badań Holtera. Po 2 miesiącach badań, ...
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Bogumiła Bacior

Dietla 19/3
31-523 Kraków

Jestem pacjentem pani doktor od 21 lat po tym jak stwierdzono u mnie niedomykalność zastawki mitralnej i migotanie przedsionków utrwalone (powikłanie pogrypowe). kardiowersje nie dały stałej poprawy, ale dzięki bardzo dobremu dobraniu leków oraz corocznych kontroli i badań stan jest stabilny. Jednak najważniejsze jest to, że pani doktor Bacior uratowała mi życie, po tym jak inny lekarz w Krakowie nie rozpoznał u mnie zaawansowanej zakrzepicy i zatorowości płucnej przepisując tylko ...
Opinia dodana przez: Andrzej G.

lek. med. Henryk Helon

REVITA
oś Kolorowe 21/213 I piętro
Kraków

Pan doktor, to przede wszystkim dobry człowiek. Lekarzy z takim podejściem do pacjenta jest niewielu.. Spokojnie wytłumaczył przyczynę mojego nadciśnienia i rozwiał wszystkie moje wątpliwości... Wyszłam z gabinetu czując się dobrze zaopiekowana kardiologicznie. Polecam Pana doktora wszystkim, którzy mają problemy kardiologiczne.

dr hab. n. med. Maria Olszowska

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
31-202 Kraków

Pani profesor fachowa, profesjonalna, życzliwa,miła i życzliwa w stosunku do pacjentów, polecam wszystkim pacjentom