lekarz Andrzej Silczuk

Psychiatra

Lekarz wyjątkowy, każdy powinien mieć takie podejście do pacjenta. Polecam.

Lekarz wyjątkowy, każdy powinien mieć takie podejście do pacjenta. Polecam.

Doskonale, dobre leki, dobra diagnoza, równy gość. Miałem okazję poznać wielu lekarze psychiatrów podczas mojego 30 letni chorowania, ten tutaj dorównuje swojim kolegom z USA. Kultura, profesjonalizm. Mówi niezły angielskim, to też pomaga. Polecam, Steven.

jestem bardzo zadowolona, dziekuje Panie Doktorze! Cierpliwy, odpowiadal na wszystkie moje pytania, prawdziwy lekarz z powolaniem i ogromna wiedza. Czuje sie bezpiecznie.

bardzo komunikatywny, nie ocenia, do niczego nie zmusza, daje rady i szczegolowo wszystko tlumaczy

Uprzejmy, zaangażowany, kompetentny.Polecam

Uprzejmy, zaangażowany, kompetentny.Polecam

Do doktora Andrzeja Silczuka trafiłam czerwcu zeszłego roku, zupełnie przez przypadek, był akurat jedynym z wolnym terminem. Jestem wdzięczna doktorowi, bo potraktował mnie jak człowieka, zdiagnozował i dał odpowiedni lek. Niestety jestem typem 'wrażliwca' i źle zniosłam jego wprowadzenie, ale kiedy czułam się fatalnie dzwoniłam do doktora i konsultowałam reakcję organizmu. Nigdy nie zdarzyło się, że potraktował mnie niegrzecznie, albo nie udzielił informacji, czy po prostu zbył. Jestem wdzięczna doktorowi, bo pomógł mi stanąć na nogi po ciężkich przejściach, teraz odstawiam leki i mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku. Polecam w 100% doktora Andrzeja Silczuka!!! Myślę, że jest lekarzem z powołania!
Kasia

Wydaje się być kompetentny,zaangażowany, otwarty na pacjenta, szanujący jego decyzje, a przy tym uprzejmy, pracujący na zasadzie partnerstwa. (To wrażenia z pierwszego kontaktu:).Trafnych wyborów wszystkim poszukującym i odwagi:) w końcu psychiatra też człowiek:)

wspaniały lekarz, nie mam zastrzeżeń, chodzę do niego od 5 miesięcy i jeszcze nigdy nie poczułem się przez niego potraktowany lekceważąco. Kiedyś zaczął moja wizytę z opóźnieniem , z powodu innego pacjenta, który przeciągnął swoją na czas mojego terminu, i doktor pierwsze co zrobił to przeprosił za opóźnienie, a to rzadka cecha wśród lekarzy, a ja nie odczułem ani pośpiechu a wizyta wyczerpała moje potrzeby. Bardzo uprzejmy młody człowiek.

W trakcie pierwszej wizyty wzbudza zaufanie - sprawia wrażenie zainteresowanego pacjentem i jego problemami, słucha, odpowiada na pytania i tłumaczy. Niestety kolejne wizyty wyglądają już zupełnie inaczej - lekarz wydaje się być zniecierpliwiony już po 5 minutach. Kasa, recepta i do zobaczenia.A to jak się pacjent czuje - to już problem pacjenta.

Kompetencja, solidność i uprzejmość w jednym.

Kompetencja, solidność i uprzejmość w jednym.