dr n. med. Andrzej Sionek

Ortopeda dziecięcy

Godny polecenia lekarz.Wspaniały ortopeda. Jestem wdzięczna losowi ,że trafiliśmy na doktora Sionka,zaczynając leczenie synka.

Godny polecenia lekarz.Wspaniały ortopeda.

Polecam !!! Jestem bardzo zadowolona !!!!

Polecam !!! Jestem bardzo zadowolona !!!!

Doskonały lekarz dzięki niemu mój synek normalnie chodzi .

Doskonały lekarz dzięki niemu mój synek normalnie chodzi .

To fakt że kolejki pod gabinetem tego lekarza są ogromne a lekarz najpierw wyłapuje dzieci ciężko chore i te najmniejsze. Sama mam takiego 13-sto dniowego synka którym zajął się naprawdę ciepło i z sercem. Jest to najwyższej klasy fachowiec a przy tym ma złote serce. Tak trzymac Panie Doktorze. Wszystkim polecam,

Lekarz polecony przez ortopedę. Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy, fachowości a przede wszystkim podejścia do pacjenta, dyspozycyjności, cierpliwości, możliwości kontaktu. G. Bulenda

G. Bulenda

Ciepły, cierpliwy, fachowiec. Niechaj pan Panie doktorze zawsze taki będzie. Dziękuję za wyleczenia synka, który biega jak zdrowe dziecko - dzięki Panu

Poznałam wielu ortopedów. Po urazie córki( kopniak w nogę)Najweselej było jak przy tym samym zdjęciu jeden lekarz widział złamanie , drugi nie. Dopiero doktor Sionek leczy tak,ze noga mniej boli i powoli odzyskuje sprawność. Potrafił wytłumaczyć co się dzieje i co dalej robić. I jeszcze jedno niby nic-doktor wydłubuje z kolejki dzieci niepełnosprawne np z porażeniami i nimi zajmuje się w pierwszej kolejności , jest niezwykle cierpliwy i spokojny a nie jest to łatwe bo kolejki pod jego gabinetem są ogromne.

Super Lekarz - już dawno nie spotkałam się z tak miłym Panem Doktorem, chociaż tygodniowo odwiedzam, że swoim dzieckiem przynajmniej jednego. Bardzo ciepły, cierpliwy. Ma bardzo dobre podejście do Małego Pacjenta jak i do jego Rodziców. Gorąco polecam bo taki Doktor w dzisiejszych czasach to wyjątek.

Rzeczywiście wzór dla innych lekarzy. Wie co mówi i umie wyjasnić rodzicowi o co chodzi. Właściwie u nas rehabilitant mówi aby ćwiczyć z dzieckiem a lekarz, że do 6 roku życia może tak chodzić. Ja jednak nauczona różnymi doświadczeniami zdecydowałam - że lekarz ingeruje gdy jest już patologia a rehabilitant gdy można zapobiegać. I dla czystego sumienia ćwiczę z dzieckiem to co zalecił rehabilitant (dodam, iż dziecko regabilitowałam 9 miesięcy po urodzeniu), wieć zaufałam Pani R. Ale doktorowi S... też.

Dr Sionek został mi polecony przez lekarza pediatrę. Chodzimy z synkiem na wszytkie wizyty kontrolne tylko do niego. Jest bardzo cierpliwy dla małych pacjentów, potrafi dostosowac się do dziecka, nie ponagla, tłumaczy i wyjasnia wszelkie wątpliwości.Wzór dla innych lekarz.