dr n. med. Andrzej Słabikowski

2,9
2,5

W ubiegłym roku pojechałam z plamieniem w 5 tyg.ciąży.Nikt z lekarzy na parkitce mnie nie prowadził.Po prostu pojechałam tam po pomoc.To była moja druga ciąża w pierwszej nic takiego nie miało miejsca więc miałam prawo do obaw. I to był mój wielki błąd w życiu.Po pierwsze nie chciano mnie zbadać bez przyjęcia na odział-przyjęłam się,po badaniu stwierdzono że "nic tam nie mam" więc albo poroniłam albo ciąża pozamacicza. Hormon HCG potwierdził 5t.c.Jednak po 24h stwierdzono, że za mały jest wzrost dalej "nic tam nie mam",więc zabieg.Lekarz po zabiegu stwierdził,że ciąża ...

Hormon HCG potwierdził 5t.c.Jednak po 24h stwierdzono, że za mały jest wzrost dalej "nic tam nie mam",więc zabieg.Lekarz po zabiegu stwierdził,że ciąża była bardzo wczesna bez szans na prawidłowy rozwój.I dalej podejrzenie w kierunku pozamacicznej ciąży,ponieważ zbyt wolno spadał mi poziom HCG.po 10 dniach odbierając wynik,wskazujący na doczesną,pan ordynator dalej poinformował mnie że jest to ciąża pozamaciczna i zaproponował dawkę jakiegoś leku w celu usunięcia trofoblastu.Ja byłam już pod opieką innego lekarza i szpitala gdzie okazało się ,że nie było żadnej ciąży pozamacicznej.i że zabieg wykonano zbyt wcześnie bez ewentualnego leczenia podtrzymującego wczesną ciąże.A;le dla mnie było to już za pużno.Wnioskuję z postępowania lekarzy w tym szpitalu,że wczesnej ciąży się nie podtrzymuje tylko z gruntu zabieg.Dla mnie jest to osoba, która nigdy nie powinna pracować w tym zawodzie wymagającym specyficznego podejścia do pacjentek i etyki w postępowaniu.Pozbawiono mnie marzeń, nadziei,i pozostawiono z poczuciem jakbym przyszła z ulicy z niechcianą ciąża w celu jej usunięcia co nie omieszkałam powiedzieć Panu doktorowi.Dziewczyny z daleka od tego miejsca a bynajmniej diagnoza postawiona tam powinna być skonsultowana z innym lekarzem.Tylko w taki sposób mogę po tylu miesiącach wywalić to z siebie i stwierdzić że nie dano mi żadnych szans na donoszenie ciąży na która czekałam 8lat. Dziękuje Bogu że mam już syna.I ta myśl mi pomaga.
, nadziej,

Po raz pierwszy zetknęłam się z tym lekarzem w szpitalu na parkitce ( jest tam ORDYNATOREM) nie był dla mnie chamski lub niemiły , po prostu był bardzo zimny, aż wiało od niego chłodem, spojrzał co mi dolega i powiedział, że będzie mnie obserwował, nie zbadał mnie, może to i lepiej skoro piszecie kochane kobiety że badanie aż tak bardzo boli,zaufał dr. strzelczykowi, który przyjął mnie w nocy na dyżurze, mam bardzo neutralne zdanie na jego temat, może zna się na rzeczy, może moje schorzenie nie było na tyle poważne aby okazać mi więcej zainteresowania.... nie wiem.... wiem tylko tyle, że na prawdę warto w szpitalu mieć swojego lekarza, który cie zna, do którego możesz zadzwonić, który ci pomoże, na parkitce jest tak, że każdy ginekolog panicznie boi się ordynatora, mówią do niego "szefie" zawsze się z tego śmiałam, ale pomimo to robią czasem coś wbrew niemu, np podają ci lek który sprawi, że coś mniej cię boli a ordynator go zakazał. WNIOSEK Z TEGO TAKI: W CIĄŻY LUB PRZY POWAZNEJ CHOROBIE WARTO CHODZIC DO NIEGO PRYWATNIE, BO W MOMENCIE KIEDY IDZIESZ DO SZPITALA NA ROZWIAZANIE LUB OPERACJE, JESTES TRAKTOWANA JAK W PRYWATNEJ KLINICE, W SZPITALU NA PARKITCE OD SŁABIKOWSKIEGO ZALEŻY WSZYSTKO.

Bardzo dobry lekarz, świetnie prowadzi pacjentkę w ciąży, otacza ją profesjonalną opieką

Uratował mi życie. Więcej argumentów nie potrzeba ...

Uratował mi życie. Więcej argumentów nie potrzeba ...

lekarz faktycznie sprawia wrazenie niedostepnego,potrafi byc tez nieuprzejmy ale moze raczej to typ takiego człowieka-co mysli to powie głosno i wyraznie-. Osobiście jednak, mimo wizyty publicznej, moge powiedziec ze byl mily, ale jednoczenie stanowczy i konkretny. Gdy pytalam o swoja chorobe wytłumaczył mi wszystko bez pospiechu, nie odpowiadał pytaniem na pytanie. Jeśli chodzi o to jak bada to nie jest moze delikatny ale tyran to duza przesada. Moje ogóle wrazenie jest dobre, nie jest moze super bo pewnie ze chciałabym zeby sie troche usmiechnąl, czy zbadał troszke delikatniej, ale przede wszystkim musi byc kompetentym lekarzem.

Niemiły, traktuje pacjentki przedmiotowo, bada baaaardzo boleśnie - jakby mścił się na kobietach za nie wiadomo co ! Chamski. Niedouczony. Odradzam z całego serca. Kobiety - jak najdalej od tego pana !!! Zero wiedzy lekarskiej. Była pacjentka

Była pacjentka

Jeżeli tu chodzi o ordynatora Parkitki SŁABIKOWSKIEGO to nawet "jedynka" jest oceną zbyt wysoką ! Trzeba by sprawdzic prawdziwość dyplomu tego pana i reszty personelu z Parkitki. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa - tylko to się liczy. Jak ktoś nie ma - jest zerem. Skoro Parkitka to ich prywatny szpital to niech nazwe chociaż zmienią i podadzą cennik usług !!!

Lekarz bardzo mało delikatny, przedmiotowo traktujący pacjenta (być może dlatego, że wizyta nie była prywatna). Podczas badania miałam wrażenie, że pan doktor parkuje w mojej pochwie samochód! Nie polecam - a w szczególności młodym dziewczynom. Mam wrażenie, że jego specjalnością jest sprawianie kobietom bólu.

Jak dla mnie tylko czeka na kase w reke i nic wiecej, nie udzieli zadnych informacji tylko pod nosem cos odburknie i na pytanie odpowiada pytaniem.

Jest to cudowny specjalista godny polecenia! Ja bylam leczona ginekologicznie i jestem zachwycona:) Serdecznie polecam.

Jest to cudowny specjalista godny polecenia!
Ja bylam leczona ginekologicznie i jestem zachwycona:)
Serdecznie polecam.