dr Andrzej Sobieraj

Neurochirurg

Nie polecam tego lekarza. To jak podchodzi do swoich pacjentow ktorzy dali mu zarobić woła o pomstę. Nie liczy się pacjent dla niego liczą się pieniądze.

Świetny specjalista!Termin wizyty na już i działanie podjęte momentalnie!Dziękuję!Oby więcej takich specjalistów Panie doktorze!Koledzy ze szpitala mogą się uczyć od Pana!

Potrzebuję namiary aby umówić się na konsultacje prywatne do Pana Sobieraja w Olsztynie (monik281@gazeta.pl)

Polecam.Rozsądny lekarz.Godny zaufania.

Polecam.Rozsądny lekarz.Godny zaufania.

witam, z czystym sumieniem mogę polecić pana dr andrzeja sobieraja, jestem dwa tygodnie po operacji kręgosłupa szyjnego, mam wstawione dwa implanty dysków na poziomie C5/C6 i C6/C7, dyski klinowe typu Zero-P, niedowłady zniknęly, wraca czucie w palcach, ruszam głową i wszystkimi konczynami, pan dr szczególwo omówił ze mną zakres operacji, mam też problem z dyskopatią kręgosłupa lędźwiowego i też jak to jest tylko możliwe dr mnie leczy. Jest bardzo kompetetnty, umie słuchać i wytłumaczyć, cieszę się że jeszcze można spotkać takich lekarzy. przyjmuje w warszawie na ul. górskiego 6/21 we wtorki,myślę że dr się na mnie nie pogniewa, że podałam aktualny adres wizyt.
Dziękuję panie doktorze, poza odzyskiwaniem zdrowai daje pan wiarę w ludzi i w lekarzy.Marzena W. Puławy

Zdecydowanie POLECAM. Fachowiec jakich mało w naszym kraju. Po 2 miesiącach od zabiegu powrót do bardzo aktywnego trybu życia.

Nie polecam tego lekarza. To jak podchodzi do swoich pacjentow ktorzy dali mu zarobić odróżnia się od nas szaraków co nie jesteśmy w stanie finansowo zapewnić wakacji doktorowi.Buc jak ich mało nawet personel medyczny który biega z jezykiem na brodzie potrafi sponiewierać i wymieszać z błotem. dlatego zastanówcie się czy warto dać doktorowi zarobić na wakację w ciepłych krajach by mógł znów pochwalić się nową opalenizną w oddziale.Nie liczy się pacjent dla niego liczą się pieniądze.

Witam, czy ktoś może mi napisać jakiś numer kontaktowy do doktora Sobieraja? Ten powyżej jest ciągle zajęty a nie wiem też czy to jest do prywatnego gabinetu czy szpitala. Będę wdzięczna za wszelkie info. Dziekuję

Świetny fachowiec, bardzo miły i wzbudzający zaufanie doktor. Troska jaką otacza pacjentów na oddziale w Szpitalu w Olsztynie jest imponująca. Dziękuję Panie Doktorze - Agnieszka z Zakopanego.

Fachowiec jakich w naszym kraju brakuje......

Fachowiec jakich w naszym kraju brakuje......