dr Andrzej Sobieraj

Neurochirurg

w III-2011r Dr przeprowadzil udaną operacje przepukliny kręgosłupa, za co jestem niezmiernie wdzięczny,pisząc komentarz

To fantastyczny lekarz ,kontaktowny ,kompetentny.Jestem mu wdzieczny za przedłuzenie zycia i uratowanie wzroku.Po ciezkiej operacji po tygodniu jestem juz na nogach i ciesze sie coraz leprzym zdrowiem.Tak trzymac panie doktorze.Dziekuję i pozdrawiam.Wdzi eczny pacjet z Ketrzyna .

Fantastyczny lekarz, cudowny człowiek. Bardzo pomógł bliskiej mi osobie.

Fantastyczny lekarz, cudowny człowiek. Bardzo pomógł bliskiej mi osobie.

Doktor Sobieraj uratował wzrok mojemu synowi,operował torbiel przysadki, który uciskał na nerwy wzrokowe oraz powodował niedoczynność przysadki mózgowej. Fantastyczna metoda operowania przez nos - po tygodniu już własciwie nic nie widać, że była to tak poważna operacja, żadnych śladów. Dziękuję za szybkość działania.

Szybka diagnoza, właściwe podejście do pacjenta i jego rodziny i operacja, która przebiegła zgodnie z przewidywaniami. Po takim kontakcie można uwierzyć w tych, co nas leczą...

dzięki niemu mogę normalniie żyć wyciął mi przepuklinę międzykręgową ,bez powikłań, wszystko super.