dr Andrzej Sobieraj

Neurochirurg

Panie Doktorze bardzo dziękuję. Kolejny raz, dzięki Pana wiedzy, umiejętnościom odzyskałam życie bez bólu. Polecam z pełną odpowiedzialnością innym pacjentom.

byłem u niego na prywatnej wizycie(300 PLN) bardzo konkretny-polecam.W tym roku wykonał mi w Olsztynie zabieg-mikrodistectomie zabieg udał się bardzo dobrze , noga nie boli ,mogę siedzieć,jeździć autem jakby nowe życie-polecam na 100procent

Bylem u tego lekarza prawie dwa lata temu. Skierowal mnie na zabieg. Kazal czekac na termin o ktorym mialem zostac powiadomiony. Czekam do dzis. Ale dowiedzialem sie ze operowal mojego znajomego z podobnym schorzeniem. Po skierowaniu na zabieg czekal 2 miesiace. Nie wiem co o tej sytuacji myslec. Wyglada na to ze jak chce to potrafi. Kwestia czy zawsze chce?

Czekam 8miesięcy na operację kregów szyjnych ,zwieksza mi się niedowład lewej ręki za chwilę nic nie zrobię a boję sie dzwonić ciągle żeby doktora nie urazić .Pewnie kiedyś powie mi że za późno na operację

dr sobieraj dwa lata temu skierowal mnie na operacje przepukliny odcinka ledzwiowego, skierowanie lezy w teczce z dokumentacja w domu, dzwonilam pytac sie o termin operacji, odpowiedziala kobieta ze nie tak szybko, pozniej zmienili numery do poradni, nie moglam sie dodzwonic, zdobylam nr do sekretariatu i dowiedzialam sie ze musze zrobic nowe badania, nastepne dwa lata minie i w koncu wyladuje na wozku, nie wiem kim tu sie zachwycac, bol jest coraz wiekszy, czekalam bo slyszalam ze to super lekarz, jednak zawiodlam sie:(

BRYLANT WŚRÓD LEKARZY ! AMBICJA ,NIESAMOWITA WIEDZA I FACHOWOŚĆ, BŁYSKOTLIWOŚĆ !PO LATACH TUŁACZKI PO LEKARZACH , TRAFIŁAM W KOŃCU NA SKARB !NARESZCIE MAM DIAGNOZĘ I CELOWE LECZENIE !SERDECZNIE DZIĘKUJĘ !VIOLETTA K.ŚWIDNICA ŚL

BRYLANT WŚRÓD LEKARZY !

Bardzo dobry lekarz.Jest bardzo pracowity i odpowiedzialnie podchodzi do kazdego pacjęta.

Bardzo dobry lekarz tylko on zajął się moim przypadkiem i tylko on mi pomógł w dalszym funkcjonowaniu POLECAM NAJLEPSZY SPECJALISTA

dzień dobry po tej stronie roman ś .doktor uratował mi życie nietylko go polecam ale proszę idcie do wspaniałego fachowca człowieka

człowieka

Dr.Sobieraj to najwyższej klasy specjalista.Cenię go za kompetencje,indywidualne podejście do pacjenta oraz odpowiedzi wyczerpujące na zadawane pytania.Jestem pacjentką Doktora od wielu lat i tylko i włącznie powierzam Doktorowi swoje leczenie gdyż mam 100 % zaufanie.Dzięki leczeniu przez Doktora funkcjonuje normalnie.Polecam każdemu tego specjalistę.Wdzięczna za opiekę i pomoc pacjentka z Warszawy.