Andrzej Stelmach

Onkolog, Urolog

10 lat temu straciłam nerkę diagnoza- rak jasnokomórkowy CII.Teraz w czasie stalch kontroli i badań USG diagnoza trzy guzy na poazostałej nerce,TK potwierdził diagnoza-rak jasnokomórkowy G1.Tylko Pan Prof,dr.Andrzej Stelmach podjął sie operacji usunięcia guzów uprzedzając mnie że mogę w trakcie opercjii stracić tą jedyna nerkę i czeka mnie zycie od dializy do dializy,jednym słowem kalectwo.Dzięki Panu Profesorowi i udanej operacji mam nerkę jestem pięć tygodni po operacji w doskonałęj formie fizycznej i psychicznej.Dziękuję Panie Proesorze i nigdy nie przestanę dziękowac Wdzięczna EWa K.Mam 71 lat

Był rok 1999 - nagła wiadomość - najzłośliwszy nowotwór w pęcherzu. Walka z czasem - szukanie pomocy między innymi w Instytucie Onkologii w Warszawie, tam odpowiedź "zbyt agresywny - nie będzie operacji - wyrok około pół roku życia". Jednak dzięki ludziom dobrej woli i opatrzności Boskiej trafiłem do Instytutu Onkologii w Krakowie do docenta (obecnie profesora) dr hab. med. Pana Andrzeja W. Stelmacha, który pilnie podjął decyzję radykalnego usunięcia pęcherza i gruczołu krokowego i wszczepienia moczowodów do esicy. Dzięki mądrej i rzetelnej fachowości Pana Profesora żyję już 16 lat bez ...

Dzięki mądrej i rzetelnej fachowości Pana Profesora żyję już 16 lat bez żadnej radiologii i chemii - bez przerzutów.
Wynik badania tomograficznego potwierdził skuteczność leczenie ze strony Pana Profesora, składam serdeczne podziękowania za uratowanie mi życia i troskliwą opiekę - to lekarz z powołania i z profesjonalizmem. Wdzięczny Teodor Wawrzyniak - lat 78

Wciąż poszukujesz "Onkolog "?

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice