Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Urolog Kraków

- 61 lekarzy
Kraków Urolog dr n. med. Bohdan Pawlicki

dr n. med. Bohdan Pawlicki

Urolog, Chirurg ogólny

liczba opinii: 22

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Targowa 5/1
30-529 Kraków

Średnia ocen: 4,9/5
Jest takie powiedzenie że "nie szata zdobi człowieka". Może i gabinet bez marmurów, przepychu czy szampana w toalecie, skromny lekarz ale wspaniały człowiek o wielkim sercu i profesjonalista. Miałem problem z nerkami o którym już zapomniałem, ale nie było łatwo. Karetka , SOR a potem człowiek pozostawiony na łaskę losu. Mając troje dzieci, kredyt i bezrobotną żonę człowiek musi podejmować inaczej decyzje. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Mam nadzieję że ...
Opinia dodana przez: P

dr n. med. Marek Górniak

Urolog dziecięcy

liczba opinii: 42

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14
31-530 Kraków

Średnia ocen: 4,7/5
Zabieg na wnętrostwo przeprowadzony 22.09.2020. Żona towarzyszyła małemu na sali operacyjnej aż zasnął (miał znieczulenie wziewne, maseczką). Zabieg potrwał około 25 minut, synek po obudzeniu był trochę mdlawy, ale nic poza tym.
Przed tym pod czas dosyć trwałej korespondencji mailowej otrzymałem odpowiedzi na interesujące mnie pytania, a dzień wcześniej byliśmy na kontrolnej wizycie gdzie Pan Marek zbadał pacjenta, zrobił dodatkowe USG i dokładnie wytłumaczył nam jak będzie wyglądać zabieg.
Opinia dodana przez: W
Średnia ocen: 4,4/5
Od około roku jestem pacjentem prof. Gomuły. Podjąłem leczenie po przeczytaniu artykułu Profesora "Późno nabyty hypogonadyzm - nowy punkt widzenia" z pracy zbiorowej "Hormony płciowe", pod redakcją Raghvendra K. Dubey.
Podejmując leczenie miałem zatem pełną świadomość, że metody leczenia są niestandardowe. Nie mam kompetencji do oceny merytorycznej metody leczenia stosowanej przez Profesora. Ograniczę się zatem do zestawienia moich dotychczasowych doświadczeń.
1. w trakcie leczenia zaobserwowałem wyraźną poprawę wydolności fizycznej,
Opinia dodana przez: Przyjezdny

dr n. med. Janusz Jaszczyński

Urolog

liczba opinii: 29

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie
Garncarska 11
Kraków

Średnia ocen: 3,8/5
Kilkakrotnie czytałem opinie pacjentów o Panu Doktorze Januszu Jaszczyńskim na różnych forach internetowych. Przyznam szczerze, że jestem bardzo zaskoczony opiniami negatywnymi, czytam i nie wierzę, to tak jakby pisano o zupełnie innym lekarzu. Długo dojrzewałem do tego aby zamieścić tu swoją opinię, w końcu zdecydowałem się, bo uważam, że Pan Doktor to znakomity profesjonalista, nawiązujący świetny kontakt z pacjentem, cierpliwie wyjaśniający i rozwiewający wszelkie wątpliwości nachodzące pacjenta.
Od 2014 ...
Opinia dodana przez: Józef

dr n. med. Michał Wolnicki

Urolog dziecięcy

liczba opinii: 18

Szpital Dziecięcy
Wielicka 265
30-663 Kraków

Średnia ocen: 4,4/5
Jakiś czas temu wróciłam z synkiem ze szpitala w Prokocimiu. Synek miał zabieg na spodziectwo. Podczas tego zabiegu dr. Wolnicki zgodził się również na usunięcie wyrostków przy uszku i cyscie na języku. Chodziło mu o dobro dziecka żeby nie trzeba było rozdzielać tych zabiegów i usypiać synka trzy krotnie. Również po zabiegu udzielał mu fachowej pomocy. Dziękuję dr Wolnicki.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Łukasz Curyło

Urolog

liczba opinii: 16

Centrum medyczne lim

Kraków

Średnia ocen: 3,9/5
Polecam tego urologa. Przy bardzo niepokojących problemach zgłosiłem się do niego, a on bardzo fachowo przeprowadził mnie przez proces diagnostyczny. Zrobił USG, zleicł badanie z krwii, potem szybko biopsja fuzyjna i diagnoza! Leczenie operacyjne zniosłem dobrze. Doktor to prawdziwy fachowiec.
Opinia dodana przez: Mati

lek. med. Janusz Sulisławski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

liczba opinii: 9

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
30-663 Kraków

Średnia ocen: 4,3/5
Świetny specjalista,
porządny wywiad, badanie przeprowadzone profesjonalnie, odpowiednia diagnoza, Dużo informacji dodatkowych o danym schorzeniu i innych w przyszłości. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Marek Śliwiński

Urolog

liczba opinii: 9

Gabinet
STOLARSKA
Kraków

Średnia ocen: 3,6/5
Bardzo dobry specjalista, z dużym wiedzą oraz indywidualnym podejściem do pacjenta. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Anonim
Kraków Urolog dr n. med. Adam Kwinta

dr n. med. Adam Kwinta

Urolog

liczba opinii: 8

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
al. Pokoju 4 (Gabinet 47 - I piętro)
31-548 Kraków

Średnia ocen: 4,0/5
świetny lekarz i jednocześnie rzeczowy i bardzo uprzejmy w obejściu człowiek, bardzo mi pomógł. Szczerze polecam Pana Doktora jako doskonałego fachowca. Dziękuję.
Opinia dodana przez: \\\\\\\\\\\\zbigniew

dr n. med. Sławomir Mrozicki

Urolog

liczba opinii: 7

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Średnia ocen: 3,2/5
Bylem u Pana doktora na konsultacji w zeszlym miesiacu. dr Slawomir Mrozicki jest podobno dobrym chirurgiem, ale nie wszystkie problemy urologiczne predystynuja czlowieka do zabiegu, a jedynie ich czesc. Irytujacy jest sposob wywiadu lekarskiego zakonczony wreceniem plyty DVD z reklama zabiegu laserem zielonym (niezaleznie czy czlowiek sie do tego faktycznie kwalifikuje czy tez nie). Malo jest lekarzy i ludzi z wyczuciem, zrozumieniem i majacych prawdziwe powolanie do wykonywania swojego zawodu ...
Opinia dodana przez: Marek_krk

Urolodzy w KrakowieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat