Filtruj terminy

Urolog Kraków

Kraków Urolog dr n. med. Adam Kwinta

dr n. med. Adam Kwinta

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
al. Pokoju 4 (Gabinet 47 - I piętro)

świetny lekarz i jednocześnie rzeczowy i bardzo uprzejmy w obejściu człowiek, bardzo mi pomógł. Szczerze polecam Pana Doktora jako doskonałego fachowca. Dziękuję.
Opinia dodana przez: \\\\\\\\\\\\zbigniew
Kraków Urolog dr n. med. Bohdan Pawlicki

dr n. med. Bohdan Pawlicki

Urolog, Chirurg ogólny

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Targowa 5/1

Jest takie powiedzenie że "nie szata zdobi człowieka". Może i gabinet bez marmurów, przepychu czy szampana w toalecie, skromny lekarz ale wspaniały człowiek o wielkim sercu i profesjonalista. Miałem problem z nerkami o którym już zapomniałem, ale nie było łatwo. Karetka , SOR a potem człowiek pozostawiony na łaskę losu. Mając troje dzieci, kredyt i bezrobotną żonę człowiek musi podejmować inaczej decyzje. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Mam nadzieję że ...
Opinia dodana przez: P

lekarz Marek Pogodziński

Centrum Medicover Bora Komorowskiego
Bora Komorowskiego 25 B

wizyta już od 178
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Mam 39 l i zero obciążeń w wywiadzie jeśli chodzi o raka prostaty. Lekarz ten na podstawie podwyzszonego PSA wysyła mnie na biopsję stercza(rurka z igłą przez odbyt jakby ktoś nie wiedział). Przyjął mnie w Medicover w którym w ramach abonamentu przysługuje mi.in. rezonans. Czemu więc lekarz ten wybiera najbardziej inwazyjną ścieżkę diagnozy podczas gdy wszędzie dąży się do tego żeby jednak biopsja była na samym końcu, tym bardziej że ...
Opinia dodana przez: m.gwiazda

dr n. med. Marek Górniak

Urolog dziecięcy

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14

Zabieg na wnętrostwo przeprowadzony 22.09.2020. Żona towarzyszyła małemu na sali operacyjnej aż zasnął (miał znieczulenie wziewne, maseczką). Zabieg potrwał około 25 minut, synek po obudzeniu był trochę mdlawy, ale nic poza tym.
Przed tym pod czas dosyć trwałej korespondencji mailowej otrzymałem odpowiedzi na interesujące mnie pytania, a dzień wcześniej byliśmy na kontrolnej wizycie gdzie Pan Marek zbadał pacjenta, zrobił dodatkowe USG i dokładnie wytłumaczył nam jak będzie wyglądać zabieg.
Opinia dodana przez: W
Od około roku jestem pacjentem prof. Gomuły. Podjąłem leczenie po przeczytaniu artykułu Profesora "Późno nabyty hypogonadyzm - nowy punkt widzenia" z pracy zbiorowej "Hormony płciowe", pod redakcją Raghvendra K. Dubey.
Podejmując leczenie miałem zatem pełną świadomość, że metody leczenia są niestandardowe. Nie mam kompetencji do oceny merytorycznej metody leczenia stosowanej przez Profesora. Ograniczę się zatem do zestawienia moich dotychczasowych doświadczeń.
1. w trakcie leczenia zaobserwowałem wyraźną poprawę wydolności fizycznej,
Opinia dodana przez: Przyjezdny

dr n. med. Janusz Jaszczyński

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie
Garncarska 11
Kraków

Kilkakrotnie czytałem opinie pacjentów o Panu Doktorze Januszu Jaszczyńskim na różnych forach internetowych. Przyznam szczerze, że jestem bardzo zaskoczony opiniami negatywnymi, czytam i nie wierzę, to tak jakby pisano o zupełnie innym lekarzu. Długo dojrzewałem do tego aby zamieścić tu swoją opinię, w końcu zdecydowałem się, bo uważam, że Pan Doktor to znakomity profesjonalista, nawiązujący świetny kontakt z pacjentem, cierpliwie wyjaśniający i rozwiewający wszelkie wątpliwości nachodzące pacjenta.
Od 2014 ...
Opinia dodana przez: Józef

dr n. med. Michał Wolnicki

Urolog dziecięcy

Szpital Dziecięcy
Wielicka 265

Jakiś czas temu wróciłam z synkiem ze szpitala w Prokocimiu. Synek miał zabieg na spodziectwo. Podczas tego zabiegu dr. Wolnicki zgodził się również na usunięcie wyrostków przy uszku i cyscie na języku. Chodziło mu o dobro dziecka żeby nie trzeba było rozdzielać tych zabiegów i usypiać synka trzy krotnie. Również po zabiegu udzielał mu fachowej pomocy. Dziękuję dr Wolnicki.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Łukasz Curyło

Centrum medyczne lim

Kraków

Świetny lekarz. Uratował mojemu tacie zdrowie, a może i życie. Wykrył w porę raka prostaty i szybko zareagował. Operował go w SCM clinic kilka miesięcy temu i już teraz widzimy, że rokuje to dobrze. Tata jest pod stałą opieką doktora. Bardzo fachowy lekarz i dokładny.
Opinia dodana przez: tomek

lek. med. Janusz Sulisławski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Świetny specjalista,
porządny wywiad, badanie przeprowadzone profesjonalnie, odpowiednia diagnoza, Dużo informacji dodatkowych o danym schorzeniu i innych w przyszłości. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Marek Śliwiński

STOLARSKA
Kraków

Bardzo dobry specjalista, z dużym wiedzą oraz indywidualnym podejściem do pacjenta. Serdecznie polecam.

Urolodzy w Krakowie