Urolog Kraków

Urolog Kraków dr n. med. Adam Kwinta

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
al. Pokoju 4 (Gabinet 47 - I piętro)

To jest naprawdę genialny lekarz! Stresowałem się strasznie wizytą, odkładałem ją ile można a szkoda bo już dawno mogłem mieć problem z głowy.
Doktor ma świetne podejście do pacjenta, można się czuć swobodnie i nie ma takiego stresu. Polecam

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Szpital Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza
ul. Prądnicka 35-27

dobry fachowiec sympatyczny czlowiek, słucha uważnie, poświęca wystarczająco czasu

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37

Jak najbardziej polecam, ponieważ lekarz ma szeroką wiedzę, profesjonalne obycie, potrafi krótko i w temacie opisać co dolega, dlaczego i co należy zrobić by dolegliwości ustąpiły. Widać, że lekarz zna się na swojej specjalności.

Opinia dodana przez: Piotr

Centrum Medicover Bora Komorowskiego
ulica Gen. Bora-Komorowskiego 25 B

bylem u pana Drabiny rok temu uporac sie ze stulejka, ktora wczesniej dwukrotnie byla "spartaczona" przez dwoch "specjalistow" z dolnego slaska.
Na szczescie Jacek Drabina okazal sie tym lekarzem, ktory pozwolil mi definitywnie pozbyc sie problemu stosujac obrzezanie calkowite (z ktorego jestem w 100 % zadowolony.).

Wszystko goilo sie bez jakichkolwiek powiklan a i samo ciecie i szwy zostalo zalozone w sposob profesjonalny przez goscia (p. Drabine), ktory pewnie moze robic takie zabiegi nawet i z zamknietymi oczami. Bylo to jasne i widoczne nawet dla takiego laika jak ja.
W czasie operacji w znieczuleniu miejscowym milo pogawedzilismy sobie z panem Jackiem - to nie tylko znakomity lekarz ale rowniez - generalnie "spoko koles".
i cena rowniez nie byla zbyt wygorowana, zupelnie znosna - z tego co pamietam zaplacilem chyba cos kolo 700-800 pln w 2014 roku.

Opinia dodana przez: Lukasz

jm. Zeromskiego

Kraków

bardzo mila ,sympatyczna ,kompetentna ,wspaniale podejscie do pacjenta ,konkretna,polecam ,znam ja od wielu lat.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kryniczna" - Medycyna Prewencyjna i Przeciwstarzeniowa
ulica Lotnicza 3

lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą, bardzo miły z szacunkiem traktujący pacjentów, bardzo polecam

Opinia dodana przez: br

lekarz Wiesław Urbanowicz

Urolog dziecięcy, Urolog

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Panie Profesorze , dziekuje za zycie. Teraz mam 25 lat. Przez wloskiego profesora moglem wtenczas stracic nerke. Dzieki Panu zyje i koncze studia prawnicze na Uniwersytecie w Pisie z najwyzszymi ocenami 30 i 30 Lode. Dziekuje to bardzo malo. Z wyrazami pelnego szacunku Matteo

Opinia dodana przez: Matteo

Kraków

Całkowite obrzezanie załatwiłem szybko, tanio, miło, bezboleśnie u dr Michalskiego.
Już 25 dni po zabiegu i wszystko zagojone.

Polecam i dziękuję

Już 25 dni po zabiegu i wszystko zagojone.

Polecam i dziękuję

Opinia dodana przez: Łukasz

Szpital Dziecięcy
Wielicka 265

Wspaniały lekarz i człowiek, nasz syn teraz to wiemy znalazł się we wspaniałych rękach. Teraz jest zdrowym chłopcem. Pan doktor jest miły, uprzejmy, wytłumaczy zawiłości medyczne widać że kocha swoja prace. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Anna

Urolodzy w mieście Kraków