dr n. med. Michał Wolnicki

Urolog dziecięcy

Jakiś czas temu wróciłam z synkiem ze szpitala w Prokocimiu. Synek miał zabieg na spodziectwo. Podczas tego zabiegu dr. Wolnicki zgodził się również na usunięcie wyrostków przy uszku i cyscie na języku. Chodziło mu o dobro dziecka żeby nie trzeba było rozdzielać tych zabiegów i usypiać synka trzy krotnie. Również po zabiegu udzielał mu fachowej pomocy. Dziękuję dr Wolnicki.

Ja mam bardzo zle zdanie na temat Pana doktora.Wizyta w Prokocimiu potrzebne kontrole ale już prywatnie ponieważ pan doktor stwierdził że na fundusz w Prokocimiu nie ma miejsc.Kilka kontroli prywatnych 2 może 3 minutowych każda za 150 zł było to 3 lata temu.W tym roku znowu wizyta w Prokocimiu pech znowu trafiliśmy na Pana doktora tym razem stwierdził że potrzebna operacja najlepiej już ale terminy długie około 5 miesięcy może dłużej ,zaproponowal prywatnie za kilka tysiecy.Po wyjściu stwierdziłam że nigdy więcej spotkania z tym człowiekiem.Znalazlam w internecie doktora Górniaka wizyta dwa tygodnie po wizycie u doktora Wolnickiego po 3 dniach zabieg na NFZ.

Pan doktor jest najlepszym lekarzem, godnym polecenia, pomógł mi w trudnej sytuacji,jestem Mu bardzo wdzięczny i liczę na dalszą Jego pomoc bo na pewno takiej będę potrzebował . Igor 12 lat

Bardzo dobry lekarz,zrobil synkowi zabieg obrzezania. Mój synek tygodniowy noworodek zostal znieczulony miejscowo nawet byl spokojny.zabieg trwal 15 minut

Super specjalista z fachowym podejściem. Godny polecenia. Fajnie podejście do dzieci. Bardzo sympatyczny.

Szybko, sprawnie i skutecznie załatwiliśmy temat przepukliny pachwinowej u syna będąc prowadzonymi przez Pana dr Wolnickiego. Dziękujemy i czystym sumieniem polecamy. M i T Drożdż

Wspaniały lekarz i człowiek, nasz syn teraz to wiemy znalazł się we wspaniałych rękach. Teraz jest zdrowym chłopcem. Pan doktor jest miły, uprzejmy, wytłumaczy zawiłości medyczne widać że kocha swoja prace. Godny polecenia.

Wspaniały specjalista z właściwym podejsciem do dzieci. Naszemu Mikołajowi Pan doktor bardzo pomógł dziękuję : ) diagnozuje i leczy szybko i skutecznie bez dodatkowego stresu dla dziecka

Doktor Wolnicki jest bardzo miły, ma profesjonalne podejście do pacjenta, duże doświadczenie. Sympatyczny :)

PAN DOKTOR TO CZARODZIEJ !!! BYŁAM WCZORAJ Z SYNKIEM U PANA DOKTORA, PIOTRUŚ SIĘ UŚMIECHAŁ PODCZAS CAŁEJ WIZYTY RÓWNIEŻ PODCZAS BADANIA ( U INNYCH LEKARZY ZAWSZE BYŁ OGROMNY PŁACZ ). POLECAM WSZYSTKIM MAŁYM PACJENTOM ORAZ RODZICOM KTÓRZY NIE CHCĄ ABY ICH MALUCHY CIERPIAŁY PODCZAS BADANIA!!! Z POZDROWIENIAMI DLA PANA MICHAŁ - RODZICE PIOTRUSIA K.

PAN DOKTOR TO CZARODZIEJ !!!
Z POZDROWIENIAMI DLA PANA MICHAŁ
- RODZICE PIOTRUSIA K.