Filtruj terminy

Urolog Dziecięcy Kraków

lekarz Wiesław Urbanowicz

Urolog dziecięcy, Urolog

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Panie Profesorze , dziekuje za zycie. Teraz mam 25 lat. Przez wloskiego profesora moglem wtenczas stracic nerke. Dzieki Panu zyje i koncze studia prawnicze na Uniwersytecie w Pisie z najwyzszymi ocenami 30 i 30 Lode. Dziekuje to bardzo malo. Z wyrazami pelnego szacunku Matteo

Opinia dodana przez: Matteo

Szpital Dziecięcy
Wielicka 265

Wspaniały lekarz i człowiek, nasz syn teraz to wiemy znalazł się we wspaniałych rękach. Teraz jest zdrowym chłopcem. Pan doktor jest miły, uprzejmy, wytłumaczy zawiłości medyczne widać że kocha swoja prace. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Anna

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14

Bardzo,ale to bardzo polecam Pana Doktora wszystkim rodzicom zmagającym się z problemami urologicznymi swoich pociech. Wiadomo lepiej, żebyśmy nie musieli tego wszystkiego doświadczać. Skoro jednak nas to dotknęło to ,,szczęściem w nieszczęściu" jest to,że trafiliśmy właśnie do Pana Doktora. Wspaniały człowiek. Lekarz u którego uprzejmość i serdeczność idzie w parze z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pan Doktor odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości. Kontakt jest sprawny i bezproblemowy. Operacja synka odbyła się bez opóźnień. Pobyt w szpitalu w bardzo miłej atmosferze i dobrych warunkach z kompetentnym personelem. Szczerze polecam oddać dziecko w ręce Pana Górniaka.

Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Janusz Sulisławski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Zdecydowanie NIE polecam! Pierwszy raz natknęłam się na tak niekompetentnego niesympatycznego robiącego problemy lekarza (a przeżyłam wiele). Mimo wielokrotnego pytania nie mogłam uzyskać od lekarza Janusza Sulisławskiego jakich kolwiek informacji o stanie zdrowia mojego dziecka, nawet przy wypisie nie raczył powiedzieć czy i ewentualnie co dolega maluszkowi.Dopiero po setnym zapytaniu "zasłużyłam na jego skąpą odpowiedź" potwierdzającą wadę malucha (gdybym nie zapytała dowiedziałabym się w domu z wypisu)--żadnych dodatkowych informacji takich jak: jak postępować, co to za wada, ewentualne leczenie . Nie potrzebne było 5 dniowe/nocne siedzenie na brudnej podłodze przy dziecku (oczywiście nie było nawet krzeseł/foteli dla rodziców) ponieważ nadal nie wiemy nic o tym co się dzieje i musimy się wybrać do innego Urologa żeby ten poświęcił nam czas by przekazać nam ważne informacje jakich lekarz Janusz Sulisławski nie potrafił/nie chciał powiedzieć. Zwolnienia Zus'owskiego oczywiście też nie było łaska wystawić od razu tylko trzeba było wziąć kolejny dzień wolnego by przyjechać, bo wielmożny Pan Doktor nie miał druczków :/. Naprawdę nie życzę nikomu TAKIEGO "LEKARZA" który ma zero poszanowania dla swoich pacjentów tym bardziej że tu rozchodzi się o nasze Dzieci.

Opinia dodana przez: Mamamaluszka1 freyja90

dr n. med. Maria Wieczorek-Grohman

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczny Szpital im. Stefana Żeromskiego
Sieroszewskiego 66
Kraków

Pani dr n. med. Maria Wieczorek - Grohman

Pani dr n. med. Maria Wieczorek - Grohman
Pozdrawiam i dziękuję z całego serca za życzliwą opiekę, czas poświęcony dla mnie i moich rodziców którzy oddali moje życie i dalsze zdrowię w pani ręce, jest pani jak powiedział mój starszy brat " super bohaterem ". Chcę także podziękować całemu zaspołowi z oddziału chirurgi dziecięcej, wliczając także super panie pielęgniarki które zawsze są pomocne w tych gorszych chwilach ( uśmiechną się, przytulą ). Dziękuję i jeszcze raz pozdrawiam cały !!!SUPER ODDZIAŁ!!! chirurgi dziecięcej w szpitalu specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie

Marcelek wraz z bratem i rodzicami :)

Urolodzy dziecięcy w Krakowie