Filtruj terminy

dr n. med. Marek Górniak

Urolog dziecięcy

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14

Zabieg na wnętrostwo przeprowadzony 22.09.2020. Żona towarzyszyła małemu na sali operacyjnej aż zasnął (miał znieczulenie wziewne, maseczką). Zabieg potrwał około 25 minut, synek po obudzeniu był trochę mdlawy, ale nic poza tym.
Przed tym pod czas dosyć trwałej korespondencji mailowej otrzymałem odpowiedzi na interesujące mnie pytania, a dzień wcześniej byliśmy na kontrolnej wizycie gdzie Pan Marek zbadał pacjenta, zrobił dodatkowe USG i dokładnie wytłumaczył nam jak będzie wyglądać zabieg.
Opinia dodana przez: W

dr n. med. Michał Wolnicki

Urolog dziecięcy

Szpital Dziecięcy
Wielicka 265

Jakiś czas temu wróciłam z synkiem ze szpitala w Prokocimiu. Synek miał zabieg na spodziectwo. Podczas tego zabiegu dr. Wolnicki zgodził się również na usunięcie wyrostków przy uszku i cyscie na języku. Chodziło mu o dobro dziecka żeby nie trzeba było rozdzielać tych zabiegów i usypiać synka trzy krotnie. Również po zabiegu udzielał mu fachowej pomocy. Dziękuję dr Wolnicki.
Opinia dodana przez: Alicja

lek. med. Janusz Sulisławski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Świetny specjalista,
porządny wywiad, badanie przeprowadzone profesjonalnie, odpowiednia diagnoza, Dużo informacji dodatkowych o danym schorzeniu i innych w przyszłości. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Jakub

dr n. med. Maria Wieczorek-Grohman

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

PAMedica Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne
Os. Piastów 40

Pani dr n. med. Maria Wieczorek - Grohman
Pozdrawiam i dziękuję z całego serca za życzliwą opiekę, czas poświęcony dla mnie i moich rodziców którzy oddali moje życie i dalsze zdrowię w pani ręce, jest pani jak powiedział mój starszy brat " super bohaterem ". Chcę także podziękować całemu zaspołowi z oddziału chirurgi dziecięcej, wliczając także super panie pielęgniarki które zawsze są pomocne w tych gorszych chwilach ( uśmiechną się, ...

lekarz Wiesław Urbanowicz

Urolog dziecięcy, Urolog

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Panie Profesorze dziękuję za operację mojej córki. Jest pan wybitny specjalistą Córka jest zdrowa. Dzisiaj ma 35 lat, jest lekarzem anestezjologiem, ma śliczną córeczkę. Jeszcze raz dziękuję bardzo. Z poważaniem, Elżbieta.
Opinia dodana przez: Elżbieta

Urolodzy dziecięcy w Krakowie