lekarz Marek Koleszyński

Chirurg ogólny, Urolog

Lekarz bardzo uprzejmy w stosunku do pacjenta. Rzeczowy i konkretny. Tłumaczy w sposób jasny i dokładny. Polecam!

Udało mi się czegoś dowiedzieć, potwierdzić wynikiem badania. Mógłby tylko czasami być trochę bardziej uprzejmy dla pacjentów. Jak miał zły dzień to usłyszałem pytanie dlaczego wszyscy się uwzięliśmy (tzn. przyszedłem zgodnie z informacją od lekarza z wynikami bez rejestrowania się) i następnym razem będziemy czekać na rejestrację (nie wiem czemu my?). Taka polska szara medyczna rzeczywistość.