dr n. med. Janusz Jaszczyński

Urolog

3,9
3,6

Kilkakrotnie czytałem opinie pacjentów o Panu Doktorze Januszu Jaszczyńskim na różnych forach internetowych. Przyznam szczerze, że jestem bardzo zaskoczony opiniami negatywnymi, czytam i nie wierzę, to tak jakby pisano o zupełnie innym lekarzu. Długo dojrzewałem do tego aby zamieścić tu swoją opinię, w końcu zdecydowałem się, bo uważam, że Pan Doktor to znakomity profesjonalista, nawiązujący świetny kontakt z pacjentem, cierpliwie wyjaśniający i rozwiewający wszelkie wątpliwości nachodzące pacjenta. Od 2014 r. jestem pacjentem Pana Doktora Janusza Jaszczyńskiego, pochodzę z rodziny obarczonej genetycznie nowotworami (ojciec i dwie siostry zmarli na raka). Po ...

Od 2014 r. jestem pacjentem Pana Doktora Janusza Jaszczyńskiego, pochodzę z rodziny obarczonej genetycznie nowotworami (ojciec i dwie siostry zmarli na raka). Po leczeniu farmakologicznym przerostu prostaty, gdy frakcja PSA spadła poniżej 20%, Pan Doktor zdecydował o biopsji. Wynik biopsji wskazywał, że 1/3 prostaty zajęta była nowotworem złośliwym (skala Gleasena 3+3=6). Był to dla mnie szok i bardzo cenię sobie, że Pan Doktor przedstawił mi różne metody leczenia, po kilku dniach gdy emocje opadły, spotkałem się z Panem Doktorem i poinformowałem go, że zdecydowałem się na Nano Knife. Sprawy nabrały tempa, po scyntygrafii kości, gdy wynik wykluczył przerzuty do kości, Pan Doktor wykonał Nano Knife (październik 2016 r.). Przez następne 9 miesięcy wydawało się, że nowotwór został zniszczony, ale niestety pod koniec 2017 r. okazało się, że PSA znów zaczęło gwałtownie rosnąć. W lutym 2018 r., po MR prostaty, przeszedłem drugą biopsję (także przeprowadzoną przez Pana Doktora), która potwierdziła wznowienie raka złośliwego stercza (tym razem był bardziej agresywny: skala Gleasena 3+4=7). Pan Doktor zaproponował laparoskopową postatektomię radykalną, ale ja miałem wielkie wątpliwości czy w ogóle poddać się tej operacji. Męczyłem Pana Doktora swoimi wątpliwościami, a on z wielką cierpliwością wyjaśniał mi, wskazywał inne metody i to co było dla mnie najważniejsze stwierdził, że niezależnie od mojej decyzji będzie mnie wspierał. Ostatecznie zdecydowałem się na prostatektomię radykalną i oprócz rodziny, to właśnie Pan Doktor miał decydujący wpływ na moją decyzję. W najbliższym możliwym terminie, czyli dwa miesiące od biopsji (kwiecień br.), przeszedłem operację usunięcia prostaty wykonaną przez Pana Doktora, która przebiegła bez komplikacji i obecnie przechodzę rekonwalescencję pod opieką Pana Doktora.
Wszystkim czytającym ten tekst życzę, abyście Państwo trafili na tak wspaniałego lekarza i mieli do niego tak wielkie zaufanie jak ja mam do mojego lekarza – Pana Doktora Janusza Jaszczyńskiego.
Panie Doktorze ja i moja rodzina bardzo serdecznie dziękujemy Panu za leczenie i opiekę medyczną nade mną!
Józef Jaworski

Witam, może ja dołożę opinię o tym lekarzu a raczej wypowiem się o nim a opinia sama się Państwu nasunie...Leczyłam się u tego Pana dr od 2005 r.Cierpię na rzadką chorobę pęcherza moczowego. Pierwsza moja styczność z tym Panem odbyła się w jego prywatnym gabinecie. I tak leczyłam się u niego do dziś. Sam zaproponował mi w międzyczasie wizyty w Instytucie Onkologii na NFZ. Wiadomo,że chętniej korzystałam z "darmowych" wizyt w Instytucie. Jednak zauważyłam w trakcie leczenia,że aby być traktowanym poważnie przez Pana dra trzeba czasem pojawić się "prywatnie". Myślę,że przez te wszystkie lata, zostawiłam u Pana dra kilka tysięcy złotych...Przy ostatniej rutynowej wizycie w celu uzyskania recept w Instytucie tuz przed świętami B.N. Pan dr oznajmił ni z gruchy ni z pietruchy, że nie może dalej mnie tu leczyć, bo ma on zbyt dużą ilość pacjentów i muszę sobie znaleźć inną placówkę i lekarza(podał przykłady) lub korzystać z jego prywatnego gabinetu(wówczas dawno u niego prywatnie nie byłam). Koniec końców Pan doktor zostawił mnie kompletnie bez leków,bez których nie jestem w stanie normalnie funkcjonować, co skończyło się w dodatku zespołem odstawiennym, którego skutki ponoszę do dnia dzisiejszego(Pan dr przepisywał mi specjalne plastry, które trzeba odstawiać powoli)...nie wiem jak długo to jeszcze potrwa ale wiem jedno,że w tym stanie nie dam rady udać się na żadną wizytę lekarską.Ogólnie uważam,że Pan dr jest świetnym specjalistą ale w określonej dziedzinie(onkologia) lecz wówczas,gdy czuje,że nie potrafi pomóc myślę,iż powinien uczciwie powiedzieć o tym pacjentowi nie zostawiając go nagle samemu sobie,zważywszy na to,że jak każdego lekarza obowiązuje go przysięga Hipokratesa,którą w moim przypadku niestety złamał.

Pan dr J. Jaszczynski to profesjonalista. Jakość pracy ,kultura osobista i zaangażowanie w leczenie pacjenta są na najwyższym poziomie. Z pełną odpowiedzialnoscią polecam

Lekarz pełen profesjonalizmu, zarówno w wiedzy jak w kontakcie do pacjenta. Lecząc się w Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krakowie, Oddział Urologii, miałem wykonywaną operację. Doktor był głównym lekarzem prowadzącym. Chirurg bardzo wyrozumiały, operacja przebiegła sprawnie i bez powikłań. Pomału dochodzę do zdrowia. Wyrazy wdzięczności za pełen profesjonalizm i życzliwość. Mam jak najbardziej pozytywne zdanie o całym personelu.

Polecam zdecydowanie tego lekarza. Byliśmy z mężem na konsultacji u dr Jaszczyńskiego w sprawie teścia z zaawansowanym nowotworem pęcherza. Byliśmy sami, z kompletem badań. Zostaliśmy przyjęci w CO na Garncarskiej, niezwykle uprzejmie, taktownie, z wielkim zainteresowaniem, wnikliwą analizą wyników, a na koniec z dokładnymi wskazówkami co dalej robić, jaką drogę obrać. Potwierdził to co i tak wiedzieliśmy - że ta walka jest przegrana, ale powiedział, że trzeba walczyć do końca, nie poddawać się. Zadeklarował również pomoc jeśli jeszcze będzie mógł jakoś pomóc. Walkę z rakiem teść przegrał, a my wraz z nim, jednak wiemy, że dzięki dr Jaszczyńskiemu i jego wskazaniom, wyrwaliśmy losowi jeszcze kilka miesięcy życia dla taty. Dziękujemy i życzymy wielu sukcesów.
P.S.
Dodam, że Pan dr nie przyjął pieniędzy i był w kontakcie telefonicznym gdy tego potrzebowaliśmy.

Jestem zniesmaczona niektórymi negatywnymi opiniami Państwa na temat dr Janusza Jaszczyńskiego. Po pierwsze trzeba go, jako lekarza poznać bliżej a nie już po pierwszej wizycie negatywnie ocenić. Po drugie lekarz, który tyle lat się kształcił i ma takie doświadczenie ma prawo się cenić. Po trzecie jest to bardzo dobry lekarz nie tylko miły i kulturalny, ale przede wszystkim bardzo dokładny rzetelny i walczący do końca o pacjenta. Dr Jaszczyński mojego ojca zaczął leczyć z zaawansowanym nowotworem skóry IV stopienia, kiedy już nie było dużej nadziei a poprzedni lekarze nie dawali żadnych szans i leczy od dwóch lat do dzisiaj nie poddawał się a wręcz przeciwnie jeszcze próbował go operować zlecał badania PET, aby się upewnić do końca o zaawansowaniu nowotworu. Tata mój nadal żyje i chociaż wiemy, że wkrótce może odejść mamy poczucie bezpieczeństwa, że jest z nami lekarz, który nam doradzi, pomoże, skonsultuje i zawsze odbierze telefon, kiedy będziemy go potrzebowali….

Dziwią mnie negatywne opinie o dr Jaszcyńskim. Jestem pacjentką Pana doktora od 6 lat i nigdy nie mogłam zarzucuc mu braku profesjonalizmu czy kompetencji. Zawsze udziela mi odpowiedzi na nurtujace pytania i tłumaczy dokładnie wszystkie etapy leczenia. W tamtym okresie Pan doktor pomogł takze mojemu partnerowi w chorobie nowotworowej i do dnia dzisiejszego jestesmy pod jego stała opieka. Mogę liczyć także na jego wsparcie psychiczne podczas choroby nowotworowej. Najlepszy lekarz z jakim się spotkała, polecam go wszystkim znajomym, którzy maja problemy zdrowotne i jeszcze nikt nie powiedział o nim złego słowa.Polecam z całego serca

Dr Jaszczyński jest jednym z najlepszych specjalistów w Polsce. świadczy o tym jego zaangażowanie, wiedza i pasja z jaką oddaje się swojemu zawodowi. Kulturalny, skromny, niesamowicie kompetentny. Leczę się u niego na Onkologii i nigdy nie odczułam baraku zaangażowania w moją sprawę, faktycznie czasu jest mało, ale trudno żeby było inaczej jak jest 80 os w kolejce. polecam z całego serca!

Dziś mój tata był na kontroli onkologicznej (historia raka pęcherza) w centrum onkologii do którego jechał przez noc 250 km, a pod drzwiami gabinetu przesiedział 3 godziny. Zamiast badań kontrolnych (USG, czas badania: 2 min) dostał zaproszenie do prywatnego gabinetu - dawno tam nie był. Teraz wraca do domu bez wiedzy o ewentualnych nawrotach. Myślę, że pora sprywatyzować "służbę" zdrowia, przynajmniej wszytko byłoby jasne.

Powiem tak bardzo dobry lekarz kompletnie nie rozumie opiń że nie kompetentny nie uprzejmy.Powiem tak wizyta moze kosztuje około 200zł ale Pan doktor posiada wiedze za którą warto zapłacić. Nie chce nikogo obrażać ale przykład z życia.kilka miesiecy temu zdiagnozowano nowotwór złośliwy u mojego taty.w szpitalu spotkaliśmy znajomego z identyczna choroba.Tate leczył dr.Jaszczyński kolegę taty znany profesor .... .Kolega taty zmarł,tata czuje się b.dobrze :).Tak trzymać Panie doktorze