dr n. med. Janusz Jaszczyński

Urolog

Witam, może ja dołożę opinię o tym lekarzu a raczej wypowiem się o nim a opinia sama się Państwu nasunie...Leczyłam się u tego Pana dr od 2005 r.Cierpię na rzadką chorobę pęcherza moczowego. Pierwsza moja styczność z tym Panem odbyła się w jego prywatnym gabinecie. I tak leczyłam się u niego do dziś. Sam zaproponował mi w międzyczasie wizyty w Instytucie Onkologii na NFZ. Wiadomo,że chętniej korzystałam z "darmowych" wizyt w Instytucie. Jednak zauważyłam w trakcie leczenia,że aby być traktowanym poważnie przez Pana dra trzeba czasem pojawić się "prywatnie". Myślę,że przez te wszystkie lata, zostawiłam u Pana dra kilka tysięcy złotych...Przy ostatniej rutynowej wizycie w celu uzyskania recept w Instytucie tuz przed świętami B.N. Pan dr oznajmił ni z gruchy ni z pietruchy, że nie może dalej mnie tu leczyć, bo ma on zbyt dużą ilość pacjentów i muszę sobie znaleźć inną placówkę i lekarza(podał przykłady) lub korzystać z jego prywatnego gabinetu(wówczas dawno u niego prywatnie nie byłam). Koniec końców Pan doktor zostawił mnie kompletnie bez leków,bez których nie jestem w stanie normalnie funkcjonować, co skończyło się w dodatku zespołem odstawiennym, którego skutki ponoszę do dnia dzisiejszego(Pan dr przepisywał mi specjalne plastry, które trzeba odstawiać powoli)...nie wiem jak długo to jeszcze potrwa ale wiem jedno,że w tym stanie nie dam rady udać się na żadną wizytę lekarską.Ogólnie uważam,że Pan dr jest świetnym specjalistą ale w określonej dziedzinie(onkologia) lecz wówczas,gdy czuje,że nie potrafi pomóc myślę,iż powinien uczciwie powiedzieć o tym pacjentowi nie zostawiając go nagle samemu sobie,zważywszy na to,że jak każdego lekarza obowiązuje go przysięga Hipokratesa,którą w moim przypadku niestety złamał.

Mam wiele problemow przez zle leczenie mnie przez tego doktora. Inny urolog był zdziwiony jego metodami. Musiał po nim poprawiac ale doktor nie skrytykuje otwarcie innego doktora. Znajomych musiałem ostrzec aby nie poszli do niego.

Jestem zniesmaczona niektórymi negatywnymi opiniami Państwa na temat dr Janusza Jaszczyńskiego. Po pierwsze trzeba go, jako lekarza poznać bliżej a nie już po pierwszej wizycie negatywnie ocenić. Po drugie lekarz, który tyle lat się kształcił i ma takie doświadczenie ma prawo się cenić. Po trzecie jest to bardzo dobry lekarz nie tylko miły i kulturalny, ale przede wszystkim bardzo dokładny rzetelny i walczący do końca o pacjenta. Dr Jaszczyński mojego ojca zaczął leczyć z zaawansowanym nowotworem skóry IV stopienia, kiedy już nie było dużej nadziei a poprzedni lekarze nie dawali żadnych szans i leczy od dwóch lat do dzisiaj nie poddawał się a wręcz przeciwnie jeszcze próbował go operować zlecał badania PET, aby się upewnić do końca o zaawansowaniu nowotworu. Tata mój nadal żyje i chociaż wiemy, że wkrótce może odejść mamy poczucie bezpieczeństwa, że jest z nami lekarz, który nam doradzi, pomoże, skonsultuje i zawsze odbierze telefon, kiedy będziemy go potrzebowali….

Miałem problemy z wydalaniem moczu. Pan doktor Jaszczyński miły człowiek, lecz totalnie niekompetentny. Źle dobrał mi badania, nie interesował się pełną historią choroby, za to kasę złapał momentalnie. Kilka wizyt i bez zmian, kilkaset złotych wyrzuconych w błoto. Pomógł mi inny lekarz z ... publicznego szpitala! Nie polecam Pana doktora. Drogi i nieskuteczny.

Powiem tak bardzo dobry lekarz kompletnie nie rozumie opiń że nie kompetentny nie uprzejmy.Powiem tak wizyta moze kosztuje około 200zł ale Pan doktor posiada wiedze za którą warto zapłacić. Nie chce nikogo obrażać ale przykład z życia.kilka miesiecy temu zdiagnozowano nowotwór złośliwy u mojego taty.w szpitalu spotkaliśmy znajomego z identyczna choroba.Tate leczył dr.Jaszczyński kolegę taty znany profesor .... .Kolega taty zmarł,tata czuje się b.dobrze :).Tak trzymać Panie doktorze

Kilka minut rozmowy, błędna diagnoza, 200 zł za wizytę. Zbieżne konsultacje w innych dwóch gabinetach zanegowały to co mówił mi pan Jaszczyński. Absolutnie nie polecam ponieważ kierując się jego diagnozą wpędziłbym się w stany chorobowe już nie odwracalne!

Lekarz bez kompetencji, leczył mojego dziadka na raka prostaty ( PSA było w normie), jak się okazało dziadek miał nowotwór pęcherza, którego lekarz nie zdiagnozował z oczywistych powodów nie wykonał zadnych badań. Za wypisanie recepty zapłaciłam jak za wizytę (100zł),lekarz, który powinien być pozbawiony prawa wykonywania zawodu,jego błędna diagnoza przysporzyła mojemu dziadkowi dużo cierpień.

Lekarz który kompletnie minął się z powołaniem. Niekompetentny, niechętny do udzielenia informacji i podjęcia dialogu z pacjentem. Kompletnie lekceważąco i przedmiotowo traktuje pancjenta. Pozatym diagnoza postawiona została błednie. Wizyta prywatna trwała ok 7-8min; w instytucie onkologii P doktow wogole nie kojarzy pancjentów i miał pretensje że zawracamy mu głowę. Na pytanie o alsze leczenia (chemia) Pan doktor......z obureniem pokręcił głową i....poprostu bez słowa wyszedł z gabinetu. Zdecydowanie odradzam.

Lekarz który kompletnie minął się z powołaniem.
Zdecydowanie odradzam.

SPECJALISTA MOŻE I DOBRY OKAŻE SIĘ ALE CENNIK PRYWATNIE TO ON MA NIEZŁY 200 ZŁ ZA 15 MIN ROZMOWY!!!!!!! -

Po prostu najlepszy specjalista i najbardziej ludzki lekarz z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia :)