dr n. med. Janusz Jaszczyński

Urolog

3,9
3,6

To dziwne, że ktoś mógł napisać coś złego o doktorze Jaszczyńskim. W mojej opinii to bardzo dobry lekarz i wyjątkowy człowiek. Zatroskany o pacjenta, wnikliwy, dokładny, podejmuje dobre decyzje, a przy tym kulturalny, taktowny. Dr Jaszczyński z dobrym skutkiem leczy mojego tatę od dziesięciu lat, nigdy nie zrobił niczego, co podważyłoby moje pełne zaufanie do Niego.

Pan Doktor Jaszczynski zmienil moje zdanie o polskiej sluzbie zdrowia. Jest fachowy i niezwykle taktowny.Jego gabinet prywatny wyposazony jest w niezbedny sprzet diagnostyczny ( co wcale nie jest u innych urologow takie oczywiste).Moj ojciec trafil do niego po dlugoletnim leczeniu u innego lekarza z zaawansowana choroba nowotworowa.Pan Doktor natychmiast podjal niezbedna diagnostyke i leczenie,ale juz nie prywatnie lecz w ramach NFZ.Przez nastepne miesiace udzielil nam rowniez wielu porad telefonicznie.Dzieki niemu zyskalismy swego rodzaju poczucie bezpieczenstwa.Panie Doktorze ,dziekuje w imieniu swoim i niezyjacego juz tatusia.Alicja.W.

B.dobry doktor Czytam tu niektóre opinie i myślę, że muszę dodać swoją - to bardzo dobry doktor, zaświadczam i szczerze polecam - jak inni pacjenci

B.dobry doktor
Czytam tu niektóre opinie i myślę, że muszę dodać swoją
- to bardzo dobry doktor, zaświadczam i szczerze polecam
- jak inni pacjenci

Pisze aby ostrzec potencjalnych pacjentow tego pseudo lekarza. Moj ojciec mial u niego wizyte prywatna. Pan J. go zbadal, stwierdzil ze wszystko super, szybko skasowal 200 zl i na tym koniec. Tata go pytal, czy ma zrobic jakies badania, moze byc prywatnie, morfologie itp. Bardzo zle sie czul, nie bede dokladnie opisywac. Pan J. stwierdzil, ze nie ma takiej potrzeby. Kilka dni pozniej moj ojciec trafil do szpitala w b. zlym stanie z anemia, woda w plucach, niewydolnoscia krazenia. Najgorsze , ze pan J. usiluje rowniez leczyc ludzi w centrum onkologii w Krakowie. Zalosne.

Najlepszy lekarz w Krakowie i to pod wieloma względami: przede wszystkim jest profesjonalistą, co widac na kazdym kroku. Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, w dodatku zrozumiale dla pacjenta, bez mrugnięcia okiem zleca wszystkie potrzebne badania, jest konkretny oraz ma nadzwyczaj ciepłe i ludzkie podejście do swoich pacjentów, którzy, podobnie jak ja, bardzo mu ufają. Pan Jaszczyński jest najlepszy w swoim fachu. Polecam i dziekuje.

Lekarz godny zaufania. Miły, uprzejmy. Lekarz z powołania a nie dla pieniędzy. Swoją postawą wprowadza miłą atmosferę w trakcie wizyty.

Po prostu najlepszy specjalista i najbardziej ludzki lekarz z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia :)

Miałem problemy z wydalaniem moczu. Pan doktor Jaszczyński miły człowiek, lecz totalnie niekompetentny. Źle dobrał mi badania, nie interesował się pełną historią choroby, za to kasę złapał momentalnie. Kilka wizyt i bez zmian, kilkaset złotych wyrzuconych w błoto. Pomógł mi inny lekarz z ... publicznego szpitala! Nie polecam Pana doktora. Drogi i nieskuteczny.

Pan dr Jaszczyński odpowiada obrazowi idealnego lekarza. Bardzo dobry fachowiec, niespotykanie uprzejmy, cierpliwie tłumaczący pacjentowi jego dolegliwości oraz leczenie. Wzbudza zaufanie. Polecałem go już wielu znajomym-wszyscy podzielali moje opinie.

Lekarz który kompletnie minął się z powołaniem. Niekompetentny, niechętny do udzielenia informacji i podjęcia dialogu z pacjentem. Kompletnie lekceważąco i przedmiotowo traktuje pancjenta. Pozatym diagnoza postawiona została błednie. Wizyta prywatna trwała ok 7-8min; w instytucie onkologii P doktow wogole nie kojarzy pancjentów i miał pretensje że zawracamy mu głowę. Na pytanie o alsze leczenia (chemia) Pan doktor......z obureniem pokręcił głową i....poprostu bez słowa wyszedł z gabinetu. Zdecydowanie odradzam.

Lekarz który kompletnie minął się z powołaniem.
Zdecydowanie odradzam.