dr n. med. Janusz Jaszczyński

Urolog

3,9
3,6

Najlepszy lekarz z jakim się w życiu spotkałam!!!!

Najlepszy lekarz z jakim się w życiu spotkałam!!!!

Lekarz bez kompetencji, leczył mojego dziadka na raka prostaty ( PSA było w normie), jak się okazało dziadek miał nowotwór pęcherza, którego lekarz nie zdiagnozował z oczywistych powodów nie wykonał zadnych badań. Za wypisanie recepty zapłaciłam jak za wizytę (100zł),lekarz, który powinien być pozbawiony prawa wykonywania zawodu,jego błędna diagnoza przysporzyła mojemu dziadkowi dużo cierpień.

Ktos tu ponizej chyba pomylkowo wystawil temu panu pozytywna opinie. Czlowieku, pan J. to urolog i on nie ma prawa leczyc raka skory. Jakis zart, czy pan J. posunal sie rzeczywiscie do tak karygodnego dzialania, aby tylko sie nachapac?

SPECJALISTA MOŻE I DOBRY OKAŻE SIĘ ALE CENNIK PRYWATNIE TO ON MA NIEZŁY 200 ZŁ ZA 15 MIN ROZMOWY!!!!!!! -

Kilka minut rozmowy, błędna diagnoza, 200 zł za wizytę. Zbieżne konsultacje w innych dwóch gabinetach zanegowały to co mówił mi pan Jaszczyński. Absolutnie nie polecam ponieważ kierując się jego diagnozą wpędziłbym się w stany chorobowe już nie odwracalne!

Mam wiele problemow przez zle leczenie mnie przez tego doktora. Inny urolog był zdziwiony jego metodami. Musiał po nim poprawiac ale doktor nie skrytykuje otwarcie innego doktora. Znajomych musiałem ostrzec aby nie poszli do niego.

Super lekarz,jeden z niewielu, którzy WIEDZĄ o co chodzi w leczeniu i podejściu do pacjenta

Dość profesjonalnie i raczej bardzo drogo

Dość profesjonalnie i raczej bardzo drogo

lubi pieniądze,, zdawkowo interesuje się pacjentem,, unika konfrontacji.. nie analizuje problemów pacjenta, z góry zakłada problem,bez uprzedniego dokładnego rozeznania...,lekceważy i przedmiotowo traktuje pacjenta.