dr n. med. Janusz Jaszczyński

Urolog

Najlepszy lekarz z jakim się w życiu spotkałam!!!!

Najlepszy lekarz z jakim się w życiu spotkałam!!!!

Lekarz godny zaufania. Miły, uprzejmy. Lekarz z powołania a nie dla pieniędzy. Swoją postawą wprowadza miłą atmosferę w trakcie wizyty.

Pan Doktor Jaszczynski zmienil moje zdanie o polskiej sluzbie zdrowia. Jest fachowy i niezwykle taktowny.Jego gabinet prywatny wyposazony jest w niezbedny sprzet diagnostyczny ( co wcale nie jest u innych urologow takie oczywiste).Moj ojciec trafil do niego po dlugoletnim leczeniu u innego lekarza z zaawansowana choroba nowotworowa.Pan Doktor natychmiast podjal niezbedna diagnostyke i leczenie,ale juz nie prywatnie lecz w ramach NFZ.Przez nastepne miesiace udzielil nam rowniez wielu porad telefonicznie.Dzieki niemu zyskalismy swego rodzaju poczucie bezpieczenstwa.Panie Doktorze ,dziekuje w imieniu swoim i niezyjacego juz tatusia.Alicja.W.

Dość profesjonalnie i raczej bardzo drogo

Dość profesjonalnie i raczej bardzo drogo

To dziwne, że ktoś mógł napisać coś złego o doktorze Jaszczyńskim. W mojej opinii to bardzo dobry lekarz i wyjątkowy człowiek. Zatroskany o pacjenta, wnikliwy, dokładny, podejmuje dobre decyzje, a przy tym kulturalny, taktowny. Dr Jaszczyński z dobrym skutkiem leczy mojego tatę od dziesięciu lat, nigdy nie zrobił niczego, co podważyłoby moje pełne zaufanie do Niego.

lubi pieniądze,, zdawkowo interesuje się pacjentem,, unika konfrontacji.. nie analizuje problemów pacjenta, z góry zakłada problem,bez uprzedniego dokładnego rozeznania...,lekceważy i przedmiotowo traktuje pacjenta.

Najlepszy lekarz w Krakowie i to pod wieloma względami: przede wszystkim jest profesjonalistą, co widac na kazdym kroku. Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, w dodatku zrozumiale dla pacjenta, bez mrugnięcia okiem zleca wszystkie potrzebne badania, jest konkretny oraz ma nadzwyczaj ciepłe i ludzkie podejście do swoich pacjentów, którzy, podobnie jak ja, bardzo mu ufają. Pan Jaszczyński jest najlepszy w swoim fachu. Polecam i dziekuje.

Super lekarz,jeden z niewielu, którzy WIEDZĄ o co chodzi w leczeniu i podejściu do pacjenta

Pan dr Jaszczyński odpowiada obrazowi idealnego lekarza. Bardzo dobry fachowiec, niespotykanie uprzejmy, cierpliwie tłumaczący pacjentowi jego dolegliwości oraz leczenie. Wzbudza zaufanie. Polecałem go już wielu znajomym-wszyscy podzielali moje opinie.