dr n. med. Michał Wolnicki

Urolog dziecięcy

W mojej ocenie dobry specjalista z podejściem do dzieci, wykonał dokładne badanie i wywiad, co jest chyba podstawą prawidłowej diagnozy, nie mam żadnych zastrzeżeń do wizyty.

Jestem zadowolona z wizyty, Pan doktor uprzejmy i kompetentny, na pewno mogę polecić tego lekarza każdej mamie.

U Dr Wolnickiego byliśmy prywatnie, lekarz kompetentny i rzeczowy. Aktualnie pozostajemy jeszcze w leczeniu i czeka nas wizyta kontrolna, ale jak na razie jestem bardzo zadowolona zarówno z tego jak zostaliśmy przyjęci, jak i z efektu tego leczenia.

Pan doktor godny polecenia bardzo dobry specjalista wszystko dokładnie wytłumaczył zabieg wykonał profesjonalnie dziękuję za wszystko

Ten pseudo doktor liczy tylko na kasę . Chciał robić 2 zabiegi każdy płatny . Po wizycie u innego doktora (Górniak) okazało się że zabiegi są zbędne . Brak słów dla takiego kogoś

Ten pseudo doktor liczy tylko na kasę .
Chciał robić 2 zabiegi każdy płatny .

Bardzo dobry lekarz,zrobil synkowi zabieg obrzezania. Mój synek tygodniowy noworodek zostal znieczulony miejscowo nawet byl spokojny.zabieg trwal 15 minut

Jakiś czas temu wróciłam z synkiem ze szpitala w Prokocimiu. Synek miał zabieg na spodziectwo. Podczas tego zabiegu dr. Wolnicki zgodził się również na usunięcie wyrostków przy uszku i cyscie na języku. Chodziło mu o dobro dziecka żeby nie trzeba było rozdzielać tych zabiegów i usypiać synka trzy krotnie. Również po zabiegu udzielał mu fachowej pomocy. Dziękuję dr Wolnicki.

Szybko, sprawnie i skutecznie załatwiliśmy temat przepukliny pachwinowej u syna będąc prowadzonymi przez Pana dr Wolnickiego. Dziękujemy i czystym sumieniem polecamy. M i T Drożdż

Ja mam bardzo zle zdanie na temat Pana doktora.Wizyta w Prokocimiu potrzebne kontrole ale już prywatnie ponieważ pan doktor stwierdził że na fundusz w Prokocimiu nie ma miejsc.Kilka kontroli prywatnych 2 może 3 minutowych każda za 150 zł było to 3 lata temu.W tym roku znowu wizyta w Prokocimiu pech znowu trafiliśmy na Pana doktora tym razem stwierdził że potrzebna operacja najlepiej już ale terminy długie około 5 miesięcy może dłużej ,zaproponowal prywatnie za kilka tysiecy.Po wyjściu stwierdziłam że nigdy więcej spotkania z tym człowiekiem.Znalazlam w internecie doktora Górniaka wizyta dwa tygodnie po wizycie u doktora Wolnickiego po 3 dniach zabieg na NFZ.

Pan doktor jest najlepszym lekarzem, godnym polecenia, pomógł mi w trudnej sytuacji,jestem Mu bardzo wdzięczny i liczę na dalszą Jego pomoc bo na pewno takiej będę potrzebował . Igor 12 lat