lekarz Andrzej Stojek

Pan Doktor Stojek to najlepszy kardiolog i internista jakiego do tej pory spotkałam, zarówno jeżeli chodzi o skuteczność leczenia, jak i wspaniałe, przyjazne podejście do pacjenta. Cechuje go niespotykana kultura osobista. Niebywale cierpliwie i z wielką uwagą przeprowadza wywiad, zapoznaje się z wynikami badań i jeżeli to konieczne kieruje na dalsze badania diagnostyczne. Jego wiedza i fachowość skutkuje trafnymi diagnozami. Potrafi dokładnie i przystępnie wytłumaczyć przyczynę dolegliwości i sposób leczenia. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile jest potrzebne. Zawsze czuje się z jego strony troskę, co daje poczucie bezpieczeństwa. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora jako świetnego fachowca.

Pan Doktor jest wspaniałym lekarzem oddanym swej profesji. Jego fachowości i kompetencji mógłby mu pozazdrościć niejeden lekarz. Dopiero Pan Doktor Andrzej Stojek, gdy moje serce znalazło się pod jego opieką, sprawił, iż na wiele lat mogłam zapomnieć o jakichkolwiek dolegliwościach z nim związanych (pomimo przebytego zawału mięśnia serca) stosując się, z pełnym zaufaniem, do zaleceń Pana Doktora. Jest jedynym specjalistą, którego diagnoz nie musiałam konsultować u innych specjalistów i bez obaw poddać się leczeniu innych schorzeń, również tych, które wymagały operacji, wiedząc, że moje serce jest bezpieczne pomimo mojego zaawansowanego wieku. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Pana Doktora Andrzeja Stojka, który patrzy na pacjenta kompleksowo i swoim miłym obejściem, rzetelnością oraz autentycznym zainteresowaniem dolegliwościami pacjenta, wzbudza uzasadnione zaufanie. Wspaniały lekarz pomagający ludziom w każdym przedziale wiekowym o czym przekonałam się czkając na umówioną wizytę.

Pan Doktor Andrzej Stojek ma wszystkie zalety doskonałego lekarza-specjalisty: ogromna wiedza poparta wieloletnią praktyką, rzetelność a przy tym pełne sympatii i taktu podejście do pacjenta. Diagnoza innych lekarzy dotycząca mojego Ojca była przytłaczająca-dwa może trzy miesiące życia ze względu na słabe serce. Dzięki Panu Doktorowi, jego fachowej opiece, odpowiedniej diagnozie, właściwemu dostosowaniu leków, odpowiednim wskazówkom co do postępowania pacjenta i jego rodziny, te kilka miesięcy zmieniło się w kilka szczęśliwych lat. Gdy moja znajoma opowiedziała mi o dolegliwościach bólowych (przy niewielkim wysiłku fizycznym) w klatce piersiowej swojej dwudziestoparoletniej córki, bez ...

fizycznym) w klatce piersiowej swojej dwudziestoparoletniej córki, bez wahania skierowałam ją do
Pana Doktora Stojka. Były zachwycone kompetentnym i życzliwym podejściem Pana Doktora do problemu.

Doskonały specjalista, który każdorazowo skupia swoją uwagę na pacjencie i jego potrzebach. Wizyta przebiega w życzliwej, spokojnej atmosferze, zawsze wyjaśniane są wszelkie wątpliwości, a zalecenia przekazywane w rzetelny, zrozumiały sposób. Niewątpliwie, doktor Andrzej Stojek należy do grona wyjątkowych, zaangażowanych w problemy pacjentów i sposoby ich rozwiązywania, lekarzy. Jako Jego pacjent jestem bardzo zadowolony ze sposobu prowadzenia, wprowadzane działania zawsze były bardzo efektywne. Ze stuprocentową satysfakcją serdecznie polecam!

Wspaniały lekarz, człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Fachowiec w swej dziedzinie w każdym calu, którego wieloletnią praktykę i wiedzę wyczuwałem podczas przeprowadzanego ze mną wywiadu diagnostycznego, co wzbudziło moje ogromne zaufanie. Zwróciłem się do doktora Andrzeja Stojka o pomoc w kwestiach internistycznych jak i kardiologicznych. Z cała powagą podszedł do moich dolegliwości, które ja sam przez jakiś czas bagatelizowałem. Trafna diagnoza i odpowiednio dobrane leki sprawiły ustąpienie dolegliwości. Znakomity kontakt lekarza z pacjentem.

Kompetentny i godny zaufania lekarz. Zna się na rzeczy i potrafi słuchać. Konsultacje przeprowadza bardzo rzetelnie, a leki dobiera idealnie.