lekarz Andrzej Szymanowski

1,5
1,7
1,4
1,5

O mamo, cóż za niekompetentny lekarz! Z gabinetu wyszłam ze łzami w oczach, dowiedziałam się że widocznie nie będę wykonywać mojego zawodu, bo Pan Lekarz mi tego nie podpisze, bo takich nie podpisuje... Inny lekarz rodzinny zrobił to bez problemu. Nie polecam nikomu.

Lekarz nadzwyczaj nieuprzejmy,traktujący pacjentów jak śmieci, dodałbym także, że niekompetentny. Stanowczo odradzam wizytę u niego.

Stanowczo odradzam wizytę u niego.

Pod wzgledem uprzejmosci to lekarz ten zasluguje na minusowe noty. Nie spotkalam sie jeszcze z tak aroganckim wrecz chamskim lekarzem.

nie polecam, lekarz okazał się nieuprzejmy, nawet arogancki, nie wykazał większego zainteresowania sytacją pacjęta

Jeżeli chodzi o tego lekarza, to taki sobie czasem się dernerwuje nie potrzebnie, uważa się za posiadającego wszystkie rozumy, taki przeciętny lekarz, napisać receptę. Chyba stoi w miejscu nie dokształca się. A lekarz musi być na bieżąco z postępem medycyny,inaczej to nic z tego.