Nie poznalem nigdy lepszego lekarza - Pan doktor jest bardzo uprzejmy, kulturalny, stara się przepisywać tańsze odpowiedniki leków (jeśli takie istnieją dla danej dolegliwości) do tego zawsze się interesuje pacjentami - idealny lekarz rodzinny zdecydowanie najlepszy w Jastrzębiu Zdroju i okolicach - a wiem co mówię bo miałem do czynienia z kilkoma różnymi lekarzami - albo byli nieuprzejmi, , bądź też nie chcieli przepisywać skierowań na badania - wszystko to całkowite przeciwieństwo - oby więcej takich lekarzy było w Polsce :)

Super doktor nie znam lepszego:)polecam nie żaluje badań a to ważne.Mily uprzejmy godny polecenia bez dwoch zdań.

Dla mnie to prawdziwy lekarz z powolania. Dokladny, uprzejmy, konkretny, wszystko naj naj. Przenioslam cala rodzine do p.Warlewskich i to byla najlepsza decyzja w kwestii wyboru lekarza. Dzieci mialam wczesniej na Lowickiej- zostawie to bez komentarza.

Jest to lekarz wzbudzajacy zaufanie, kompleksowo opiekuje się pacjentem, zawsze znajduje czas by sprawdzić jaki jest stan pacjenta - myślę o opiece nad osobami przewlekle chorymi,jest to lekarz z powołania, każdemu można plecić jego opiekę.Jego podejście do pacjenta, fachowość można porównać do przedstawianyhc w serialach np. Na dobre i na złe - ale jest dużo cenniejsze, bo jest rzeczywiste. Polecam i dziękuję za opiekę.

POLECAM wszystkim. mieszkam na moszczenicy leczyłam siebie i dzieci teraz tez leczę właśnie u Pana DR. Warlewskiego. zaufaliśmy mu jest lekarzem z powołania dobrze i fachowo leczy swoich pacjentów tych mniejszych i większych. Przejmuje sie problemami ludzkimi. Dziekuje za pomoc i opieke

SUPER LEKARZ otworzył u nas poradnie w swoim prywatnym domu.... i 100% zadowolenia...wyleczyl mojego malego bo w poprzedniej poradni twierdzili ze jest zdrowy a to byly bzdury..... WIELKI PLUS DLA DOKTORA WARLEWSKIEGO

Polecam gorąco ! Nie ma lepszego lekarza :)

Polecam gorąco ! Nie ma lepszego lekarza :)

najlepszy lekarz... konkretny , spokojny i cierpliwy,

najlepszy lekarz... konkretny , spokojny i cierpliwy,

Niesamowity człowiek niewielu takich jest wśród lekarzy.Kompetentny wszystko wytłumaczy jeszcze po godz. pracy zadzwoni czy wszystko okey? Zapiszę do Niego całą rodzinę i na pewno polecę znajomym.

Lekarz w 100% godny zaufania. Mój dawny lekarz rodzinny Teraz mieszkam w innym mieście i żaden inny lekarz mu nie dorównuje Pozdrawiam Panie doktorze Warlewski

Pozdrawiam Panie doktorze Warlewski

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Jastrzębie-Zdrój"?

Zbigniew Chmiel

Lekarz rodzinny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE Sp. z o.o.
Łowicka 4

Jolanta Wełna