lekarz Andrzej Warlewski

Lekarz rodzinny

Lekarz w 100% godny zaufania. Mój dawny lekarz rodzinny Teraz mieszkam w innym mieście i żaden inny lekarz mu nie dorównuje Pozdrawiam Panie doktorze Warlewski

Pozdrawiam Panie doktorze Warlewski

Niesamowity człowiek niewielu takich jest wśród lekarzy.Kompetentny wszystko wytłumaczy jeszcze po godz. pracy zadzwoni czy wszystko okey? Zapiszę do Niego całą rodzinę i na pewno polecę znajomym.

Bardzo dobry lekarz Zawsze dopasowuje leki jest Skutecznym lekarzem i miłym Jak był kierownikiem Przychodni na moszczenicy to Ludzie lgneli do niego.

Podpisuję się pod poprzednimi opiniami

Podpisuję się pod poprzednimi opiniami

jest moim lekarzem rodzinnym, zgadzam się z przedmówczynią w 100% POLECAM - dziękuję za pomoc

Jest to lekarz wzbudzajacy zaufanie, kompleksowo opiekuje się pacjentem, zawsze znajduje czas by sprawdzić jaki jest stan pacjenta - myślę o opiece nad osobami przewlekle chorymi,jest to lekarz z powołania, każdemu można plecić jego opiekę.Jego podejście do pacjenta, fachowość można porównać do przedstawianyhc w serialach np. Na dobre i na złe - ale jest dużo cenniejsze, bo jest rzeczywiste. Polecam i dziękuję za opiekę.