dr Andrzej Zapart

Wizyta na NFZ w przychodni Na Kozłówce Kraków. Pan doktor: - nie przeprowadził wywiadu (brak pytań o ciążę, karmienie itd), - stwierdził, że wydzielina jest żółtawa, ale "chyba tak pani ma" (nie wiem skąd ta informacja, to była moja pierwsza - i ostatnia - wizyta u tego ginekologa), - nie zlecił cytologii (mimo kwalifikowania się do darmowego badania na NFZ, prośby i informacji o niedawnej infekcji), - stwierdził, że badanie krwi i próby wątrobowe przy antykoncepcji doustnej "są niepotrzebne" (ale zlecił badanie po ponowieniu prośby), - zlecił USG ginekologiczne (przynajmniej ...

Wizyta na NFZ w przychodni Na Kozłówce Kraków. Pan doktor:
- nie przeprowadził wywiadu (brak pytań o ciążę, karmienie itd),
- zlecił USG ginekologiczne (przynajmniej tyle.)

Drogie Panie, proszę same wyciągnijcie wnioski na podstawie tego opisu.

Pan Andrzej Zapart ginekolog z PK na Kozłówku jest godny polecenia. Starannie i z uprzejmością zajmuje się pacjentkami. Wyjaśnia jak należy badać piersi ,przyznam że jestem już emerytką i po raz pierwszy natrafiłam na takiego lekarza.

Praktycznie to pan doktor ruszył mój temat dalej do przodu! Był trzecim do którego przyszłam z tym samym problemem. Konkretnie. Rzeczowo.

Praktycznie to pan doktor ruszył mój temat dalej do przodu!
Był trzecim do którego przyszłam z tym samym problemem.
Konkretnie. Rzeczowo.

Bardzo sympatyczny. Na początku może trochę odstraszać wygląd i wyposażenie gabinetu, ale sam lekarz zna się na rzeczy. Wysłuchuje, dopytuje o dolegliwości. W razie wątpliwości wyśle do innego specjalisty (okulista, endokrynolog).

lekarz godny polecenia,profesjonalne podejscie do pacjenta,uprzejmy i rzeczowy,jego kompetencja jest niepodwazalna , bardzo mily dla pacjentek-poswieca im duzo czasu,po prostu bez zastrzezen,