prof. dr hab. n. med. Andrzej Zieliński

Laryngolog, Alergolog

Najlepszy lekarz w Polsce!!! Super podejście do pacjenta, pełen kompetencji zawodowych, przy tym pełen humoru...wymagający ale i delikatny...polecam!!!

Przemiły człowiek, skuteczny lekarz. Wielu lekarzy leczyło moje dzieci ale skutek był żaden (antybiotyk za antybiotykiem). Prawdziwa pomoc medyczna zaczęła się od spotkania z prof. Zielińskim. Najpierw diagnoza a potem leczenie. Jeśli w ostateczności Profesor przepisuje antybiotyk to mam 100% pewności, że jest konieczny i nie było przypadku - nie ten antybiotyk to może inny.

Wspaniały człowiek i najlepszy lekarz z jakim miałam okazje się konsultować. Lekarz z powołania jakich mało na tym świecie.Każdemu życzę, żeby spotkał na swojej drodze takiego fachowca. Trafne diagnozy, skuteczne leczenie i bardzo bardzo miła osobowość.

Naprawde polecam. Po kilku tygodniach leczenia zniknęły problemy z którymi inni lekarze bezskutecznie walczyli przez kilka lat. Po prostu wystarczyło prawidłowo zdjagnozować przyczynę...

Życzyłabym aby wszyscy z takim zaangażowaniem podchodzili do swojej pracy szczególnie jeśli pracuje się z dziećmi!!! Bardzo życzliwy ,pogodny człowiek i bardzo kompetentny. Syn byl w szpitalu prawie rok temu ,od tamtej pory był tylko raz delikatnie przyziebiony.Bardzo dziękuję.Naprawdę godny polecenia.

Bardzo życzliwy ,pogodny człowiek i bardzo kompetentny.

Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjenta. Szczerze polecam.

Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjenta. Szczerze polecam.

Lekarz fantastyczny, cierpliwy, kompetentny, komunkatywny. Życzyłabym sobie, aby wszyscy lekarze brali z Niego przykład.

Więcej takich lekarzy.... i z taką pasją służenia drugiemu człowiekowi.

Więcej takich lekarzy.... i z taką pasją służenia drugiemu człowiekowi.

Nie byłam u tego lekarza. Niestety. Wystarczyło mi, że jakaś pani pod wskazanym wyżej numer telefonu w sposób niegrzeczny, nieufny i arogancki odmówiła udzielenia informacji na temat godzin przyjęć pacjentów w prywatnym gabinecie i ceny wizyty. Byłam zaszokowana zachowaniem tej Pani.

zawsze miły i dostępny. poświęca pacjentowi dużo czasu. tłumaczy rzeczowo problem pacjenta. polecam. nie nadużywa leków w leczeniu. skuteczny.